Chmatákov online


Fórum – Zase chmat off :(

Fórum » Archiv » Zase chmat off :( [zamknuto]

LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ahoj lidičky tak jsem zase začal po dlouhém off servru na 98% hrát z5 chmat ofik ale hrál jsem asi jen 1 měsíc max. škoda že zase nejde.Mohl bych se Vás zeptat kdy zas bude online?Moc mě ofik baví chmatjabko mě nebaví jsou tam moc děti dostanou v pvp či nevím a hned lama lama.Ofik je něco těžšího a to mě baví více.Jde to pomalejc a jsem více napnut než na chmat jabku kde je povolen afk skyll seká se to a je to oničem :( A 100% jakýkoliv schopnosti vyskilím za 2 hodinky. :( Byl bych moc rád kdyby jste mi odpověděli kladně a server byl zase online jako vždy.Hrálo tam dost lidí než se stalo že ofik nešel cca 1 měsíc plno lidí to přestalo hrát :( .Taky jsem chtěl přestat ale moc jsem se nudil tak jsem jednoho dne zapl chmat ofik a byl jsem štasten až do té toby než zasee byl off :( . S pozdravem Rock Star°



Naposledy upraveno: 14.2.2013 18.27

# 14.2.2013 17.58
 

Stránky: 1 2

Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Je fakt, že by se mohlo dávat alespoň oznámení, jak dlouho bude výpadek trvat.
No uvidíme. ;-)



Naposledy upraveno: 14.2.2013 22.57

# 14.2.2013 18.13
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Ježiš tak nejde no jste hned posraní z toho že nejde cho ? pošli peníze a pojede 24 hodin v kuse ale to že tady budeš s prominutím pič*vat ti nepomuže
# 14.2.2013 19.45
ANTI JABKO POWA
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Nevim co řešíte, jestli vás baví hrát na serveru, kam přijdou jednou za den 10letý děti spamovat tak budiž. Prostě starej dobrej chmatákov umřel. A myslim, že už nikdy nebude takovej jak býval :-O :-|. Myslím že tak od listopadu 2012 se na chmatákově neobjevil NORMÁLNÍ člověk, se kterým se dalo normálně pokecat a dalo se v té hře aspoň na hodinu zabavit. A teď? Přijdu k rybárně a samý pls pls plsky na nástěnce nadávky na autora, všude bordel. Jen bych chtěl napat... PRODAT KLIENTA JABKU, HRUŽCE BYLA TA NEJVĚTŠÍ KRAVINA CO JSI MOHL UDĚLAT AUTORE! 3-( 3-( 3-( 3-( 3-( 3-(
# 15.2.2013 22.22
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Fejk:PRODAT KLIENTA JABKU, HRUŽCE BYLA TA NEJVĚTŠÍ KRAVINA CO JSI MOHL UDĚLAT AUTORE! 3-( 3-( 3-( 3-( 3-( 3-(


Neni treba utocit na autora hry, a to ze je tu trochu 'jina' komunita vime uz davno. Vem si ze je to hra spise pro ty s vekem 12,11 a generace je zvykla vse si vyprosit od svych rodicu.. Jsme v konzumni spolecnosti, tak uz to tak ber.
# 16.2.2013 10.14
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Luki: server má sice na webu status off, ale hra normálně jde. Jen je chyba v zobrazení, někdy se to stává. Výpadky hry občas jsou a budou..

Fejk: nemá smysl tady neustále psát, jak hra stojí za ho.no, jak tam nikdo nehraje atd. Všichni, kdo jsme hráli před několika lety, víme, že stav 50-60 lidí online denně už nebude. V té době hrály party lidí ze škol a z měst a těm lidem bylo +- 15 let. Teď jim je kolem 20 a mají jiný zájmy, než hrát chmatákov :-) Dřív se hrálo pro zábavu, nepotřebovali jsme k tomu žádný Q ani soutěže, každý se vyblbnul. Teď je to jen o vipkách, věcech a chk, o ničem jiným. Pokud to ve hře není, každý se nudí. To dřív neexistovalo. yoyo to napsal dobře, žijeme v konzumní společnosti, každý by jen hrabal...
Noví lidi nepřichází, protože je x dalších her, který se dají hrát a pokud ve hře není nějaká parta, která by přitáhla další kamarády, logicky na chmatu nikdo není.

Nemá smysl, abych tady spamovala to, co se tady psalo xkrát. Btw: téměř všechny neofiky zanikly a pokud ještě nějaký jde, je tam minimum hráčů. Prostě to tak ber, že chmat hraje málo lidí a víc ho hrát už nikdy nebude, i kdyby tam bylo 100 Q denně..
# 16.2.2013 11.12
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Santea: Na druhou stranu když jsem začal před měsícem zase hrát, bylo na serveru online sotva 5 lidí za celý den. Teď je to i 15, a co pozoruju přicházej další. Tak pokud někdo i zůstane delší dobu, bude to fajn. A o tom kolik jim je nebo jak se chovaj nemá cenu diskutovat. Lepší už to nebude. Ať už je to jak chce, minimálně je koho zabíjet. :-P
# 16.2.2013 17.56
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Dvoulistek:Santea: Na druhou stranu když jsem začal před měsícem zase hrát, bylo na serveru online sotva 5 lidí za celý den. Teď je to i 15, a co pozoruju přicházej další. Tak pokud někdo i zůstane delší dobu, bude to fajn. A o tom kolik jim je nebo jak se chovaj nemá cenu diskutovat. Lepší už to nebude. Ať už je to jak chce, minimálně je koho zabíjet. :-P


Taky pravda. Jabko ma neschopny tym, Hruzka je porad o nicem. Nekteri se dostavaji sem na ofik. Ale porad to neni ta komunita co byvala. Jsou to vetsinou nenazranci kteri jsou zvykli dostat vetsinou to co chteji, i tak je tu dost normalnich hracu, ale doba co byla nebude.
# 16.2.2013 20.40
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Blacky
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Fejk:Prostě starej dobrej chmatákov umřel.(



Co myslis pod pojmom stary dobry chmatakov? :-|
# 18.2.2013 14.37
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype

Blacky:Co myslis pod pojmom stary dobry chmatakov? :-|



Ti myslim chmatákov, kde jsem se (aspoň podle mě) nemusel nudit a hráli tam fajn lidi :)
# 18.2.2013 17.50
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


SZ
Fejku co já si pamatuju tak ty si nezažil starej dobrej chmatákov ;) Přišel si na CHO když to zrovna šlo do pekel.
# 21.2.2013 14.04
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Nené, já ho hrál už předtím.. Když skončila hrát Moon. Ale dostal sem ban na učty za demenci CH.T.S.. :D Pak sem asi 1,5 roku nehrál a přišel sem zpět asi v před rokem..:-O
# 22.2.2013 15.22
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Kto je moon? :) a CH.T.S v starých dobrých časoch nebolo tak neklam sám seba že si ich zažil...
# 22.2.2013 18.56
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Já pořád nechápu, kde berete to přesvědčení, že podle vás fajn lidi byli pouze ve starších dobách chmatákova a teď odsuzujete ty, které ani pořádně neznáte 3-(
# 22.2.2013 19.15
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
FIdic, co takto zalozit zase in love nebo the dreamers? :-)
# 22.2.2013 19.21
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Corey, naprosto souhlasím..Každá doba měla něco do sebe..Před několika lety hrálo sice 50-60 lidí denně, ale taky v tom chumlu lidí bylo plno blbečků, debilů a bugerů (stačí se třeba podívat i na topicy staršího data)..
Taky hraju už několik let a poznala jsem hoooodně lidí, ale tvrdit, že nejlepší chmat byl v době před 5 lety, je nesmysl. Každý má tu ,,nejlepší dobu,, spojenou se jmény kamarádů, se kterými hrál a je úplně jedno, jestli to bylo před měsícem nebo rokem..
# 22.2.2013 19.27
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Zase chmat off :( [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.