Chmatákov online


Fórum – Problém s připojením

Fórum » Archiv » Problém s připojením [zamknuto]

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Zdravím.Nevím jestli toto téma sem opravdu patří,ale doufám,že ano.

Takže.Před pár dny jsem se ptal,jestli mi někdo nemůže změnit hesla na účtech
Jay
Frank
B[i]Jay

,protože neoficialní server zveřejnil hesla a já jsem na těchto účtech měl stejná hesla jak na Jabku.Proto jsem žádal aby mi někdo hesla změnil,protože tyto učty sloužuli něco jako veřejňáky.

Ale k věci.Stalo se to,že jsem si chtěl založit účet z IP svého pc na který mám přístup pořád.
Bohužel jak jsem zjistil oficial server mi nejde :/ nevím jestli to je chyba nebo server dočasně padl,ale status na webu je online.
Proto se ptám mám BAN?Ve hře jsem nic špatného nedělal.Párkrát jsem dostal Np,ale to je asi tak vše.Mohl by mi někdo pomoci zjistit co je s ip-213.192.19.26?
# 4.1.2013 15.49
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Před pár dny jsi zde psal, že máš problém s účtama, ale že už dlouho nehraješ. Pak jsi psal, že už nemůžeš založit další účty, protože jsi vyčerpal limit a teď píšeš, že ti nejde hra? Něco děláš špatně :)
# 4.1.2013 16.24
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
:D:D bylo to proto,že bydlím zároveň na Moravě a v Orlických horách.Takž mám 2 pc.Na 1 si nemůžu založit žádný účet a na 2 mi hra nejde.Semnou byli vždy problémy :D
# 4.1.2013 16.26
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pokud ti nejdou založit už účty, tak musíš založit odjinud (už jsem ti to psala)
Pokud ti nejde hra, odinstaluj všechny prohlížeče a zkus nainstalovat hru znovu
# 4.1.2013 16.30
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Ano to,že mi mám založit účty někde ve škole...jsi mi už psala.Ano,ale je možné,že mám ban ip? na mé IP co mám nejsem připojen jen já.
# 4.1.2013 16.41
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
ZuBR#
uživatel
SZ
Proxy.
# 4.1.2013 16.44

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Pokud je na té IP adrese Ban a ty víš, že jsi nic neprovedl, tak podle novýho příkazu ti ji GM může odbloknout, ale je to možný pouze v případě, že znáš svůj poslední lognutý účet z té IP
# 4.1.2013 16.45
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Franta Berg:

Už mě štveš. Když zakládáš topic, tak název topicu musí být odpovidajicí a pro upřesnění je tam jasně napsané: "Volte jej proto vhodně" .

Myslíš, že název topicu "A sakra O_o-Jay" mi něco řekne?

Udělují ti 20% varování a změň si to nebo to bude 2x více příště.
# 4.1.2013 17.10
Obrázek
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Vladdisi: Do támatu se můžeš kouknout a nedávat mi zbytečná warny za každou krav**u kterou udělám.Díky! + nevím jak změnit název topiku.Dej mi návod.

Santeo: Poslední lognutí na této IP pc fakt nevím.Chmat jsem dlouho nehrál a až teď jsem dostal chuť si to znovu zkusit.Teď nevím co mám dělat.Učty mi vykradli.Už jen to,že budu zase vše dělat od znova mě nebaví + problémy s dalšími věcmi.Prosím tě poradíš mi jak z tohoto problému vycouvat?
# 4.1.2013 17.54
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Název tématu jsem ti poopravila...

Na tvoje otázky jsem ti už odpověděla v předešlých příspěvcích, tak jen zopakuju:
Na pc, odkud můžeš hrát, musíš mít ve hře nový účty (na ty původní už nelogneš) a ty si musíš založit od někoho nebo odněkud, protože máš vyčerpaný limit max 25 acc

Na pc, odkud ti hra nejde, vymaž historii prohlížeče nebo použij jinej a stáhni novýho klienta
# 4.1.2013 19.17
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Santeo: Vše co jsi mi radila jsem udělal historii jsem smazal a stáhl jsem si nového klianta.Hra mi bohužel stále nejde.Proto se ptám.Jde nějakým způsobem zjistit jestli mám ban IP?Nevím proč mi hra nejede.Na tomto pc mi obvykle jela bez potíží,až teď se ukázali.Mám stejného poskytovatele internetu jako má Jakub Světlík (IntelCzhech) a on dokáže ve hrách udělat velký bordel.
# 4.1.2013 19.32
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
http://www.chmatakov.cz/uzivatele/podminky

http://forum.chmatakov.cz/tema/8284-temata

A přečíst povinně VŠICHNI.
# 4.1.2013 20.21
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Franta Berg-Jay:Mám stejného poskytovatele internetu jako má Jakub Světlík (IntelCzhech)

Poskytovatel nerozhoduje, důležitá je IP. Pokud máš sdílenou IP s někým, kdo dostal BAN, automaticky nelogneš ani ty. A pokud si nepamatuješ poslední loglý účet z tvé IP, aby ti ho GM odblokl (tím se ti odblokne i tvoje IP), tak se do hry bohužel nedostaneš.
# 4.1.2013 21.10
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Jay, jsi divnej svým stylem psaní. Měl by jses provětrat..
# 4.1.2013 22.10
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Vladdis: Ty seš nějak velmi klidná povaha, já už bych mu dal banán :D

Franta: Řešíš pořád dokola problémy, co se tu řešily už milionkrát. V pravidlech je jasně napsané, že nová témata na staré problémy se nemají zakládat. Nebuď sakra línej a hledej! A na Vladise buď radši hodnej nebo už si neškrtneš :twisted:
# 5.1.2013 1.08
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Johane: Jsem klidnej,ale jestli mám ban či ne asi těžko zjistím ze starých příspěvků.

Yoy: Nevím.Nepochopil jsem tě.Styl psaní?Toto existuje?

Santeo: Naposledy jsem tu logl asi u Jay,B[i]Jay,Frank ten který to byl už se nepamatuju.Stačí jen kouknout do složky s jedním tím jménem a kouknout se na zakladatelskou ip a když tak ji odpanovat.
# 5.1.2013 11.58
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Problém s připojením [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.