Chmatákov online


Fórum – Nápady na změnu

Fórum » Archiv » Nápady na změnu [zamknuto]

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Ahojte.Měl bych takový nápad ohledně webu.Nevím jestli tu něco podobného bylo,ale rád bych znal váš názor na tento nápad.

Jedná se o věci,která je i na Jabku.Je to např. změna hesla.Skin ne ani manu či šípy.Ty se dají koupit ve hře,ale to heslo by mnoha lidem určitě pomohlo.Mě by se to taky šiklo.Bohužel u mě to už nejde,ale u ostatních kterým se toto taky stalo co mě by takovouhle novinku určitě ocenili.

Změna hesla by stála třeba 5-10k a bylo by přes web.
Možná by to přivedlo i ztracené hráče,kterým se to stalo.

Prosím vijádřetese k tomuto tématu a napište jaký by to přinesl užitek nebo škodu.Díky
# 31.12.2012 16.42
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2 3

Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Jo,ale kdo by se toho ujal no.
# 2.1.2013 15.31
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
:/ vytvořil by to Gizmo páč to on vytváří web a hru pokud se nemýlím.A ujat by se toho nikdo nemusel vše by jelo automaticky.Snad.
# 2.1.2013 18.44
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Tady jde ale o to,jestli by měl na to Gizmo čas to udělat.Pokud ne a budeme to chtít,musí se to asi ujat někdo z nás.
# 2.1.2013 18.53
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Gizmo a čas?Nějak mi to nesedí,ale pokusit by se o to někdo mohl.Já určitě ne je mi 14.Jen bych to po...Ale myslím,že to je určitě někdo kdo umí pracovat s těmihle věcmi.
# 2.1.2013 19.38
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

pan black:

Jasper:Neřešte furt hesla bože, snad v každej netovej službě se dá heslo změnit (hry, mail, administrace webu, fb,...) Tak proč by to nemohlo jít tady? Furt se vymlouváte na jedno pravidlo, kvůli čemu by nemohla být přidána do hry možnost, která všude jinde je.
Jinak super nápad a jsem pro.



Jenomže chmatákov nemá kontrolu hesla prez e-mail neboť hra není spojená s webem. Jednou tu byl návrh že bude web spojený se hrou ale nějak se na to zapomnělo. Kdyby byl ke změně hesla zapotřebí e-mail tak bych byl pro. Jaspere koukni se jak se mění heslo na e-mailu nebo FB :) a možná uvidíš ten důvod proč se na chmatákově hesla nemění. A navíc změna hesla je nepotřebná pokud hráč nikde nesdělí heslo nebo si ho nedá na více webech, serverech nebo jiných hrách. Prostě když se řídí 1. pravidlem chmatákova tak je pro něj změna hesla nepotřebná věc.


Jsi normální a nebo já už nevím, mělo by to kontrolu IP lol .Používejte občas mozek.Na mejl se dá zjistit heslo, ip si nenastavíš - takovou jako majitel účtu.
Jednoduše jsem pro, jak řekl pers... je to všude, jen z chmatákova děláte specialitku kde sep rostě nikdy nic měnit nebude a bude se tu furt jako za komaňů.
# 4.1.2013 15.50
Smrdím
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

gestapo:Používejte občas mozek.Na mejl se dá zjistit heslo, ip si nenastavíš - takovou jako majitel účtu.


A čo ak mám dynamickú IP?
Alebo čo ak som sa presťahoval či zmenil poskytovatela internetu?
Prišiel by som kvôli tomu o "plný" prístup k svojmu účtu.

Všade je toto riešené cez mail a nikto stým nemá problém. Keď si lofas a nevieš si ani svoj osobný mail zabezpečiť poriadným heslom a raz za čas ho zmeniť, tak to už je chyba inde ako v tom, čo popisuješ.
# 4.1.2013 18.23
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Takže lidi asi takhle.Heslo se teď změnit nemůže.Jakkoli jsem se snažil aby mi někdo změnil heslo.Tak mi to prostě nikdo neudělal.Takže to berte takto.Heslo se teď měnit jakkoli nemůže takže když vám někdo přijde na heslo máte smůlu.Kdyby byl tento systém zaveden jako změna hesla přes email či co.Tak heslo se může změnit z IP z jaké jste ho zakládali.Pokud IP daného učtu nebudete mít máte smůlu,ale pořád je to lepší než aby se heslo nemohlo vůbec změnit.
# 4.1.2013 19.20
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Heslo se neda menit uz nekolik let, takze zadna novinka lol

FaboŠek nainstaloval novou grafiku a už odpovída jak drak :P / V
# 4.1.2013 20.12
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady na změnu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.