Chmatákov online


Fórum – Nápady na změnu

Fórum » Archiv » Nápady na změnu [zamknuto]

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Ahojte.Měl bych takový nápad ohledně webu.Nevím jestli tu něco podobného bylo,ale rád bych znal váš názor na tento nápad.

Jedná se o věci,která je i na Jabku.Je to např. změna hesla.Skin ne ani manu či šípy.Ty se dají koupit ve hře,ale to heslo by mnoha lidem určitě pomohlo.Mě by se to taky šiklo.Bohužel u mě to už nejde,ale u ostatních kterým se toto taky stalo co mě by takovouhle novinku určitě ocenili.

Změna hesla by stála třeba 5-10k a bylo by přes web.
Možná by to přivedlo i ztracené hráče,kterým se to stalo.

Prosím vijádřetese k tomuto tématu a napište jaký by to přinesl užitek nebo škodu.Díky
# 31.12.2012 16.42
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2 3

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Pravda.Ale myslím,že by to byla pěkná novinka než další příšera nebo vip věc kterou na ofiku bududou mít max 2 lidi.
# 1.1.2013 19.48
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ale však v návrhu je, že by to bylo jako na jabku. Na jabku to funguje, heslo by se mohlo změnit jen z ip adresy zakladatele, to by stačilo :-)
# 1.1.2013 19.57
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Udělal bych to na ty hesla, byla by to dobrá prevence na krádeže účtů.
Na každé hře co snad znám se dá změnit heslo.
# 1.1.2013 20.54
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
všechno "zlepšovat" všechny vaše nápady přivedly chmatákov do prdele 8-)
# 1.1.2013 20.56
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Kroť se.Aspoň zkouším nějak zlepšit,zdokonalit chmat.A když se ukáže,že to byl špatný nápad tak by se to jednoduše zrušilo.Je to na Jabku a problémy s tím nikdy nebyli.Nebo spíš se ke mě nedostali.Je to na spoustu her a aplikací.Proč by to nemohlo být i tu?
A Yoy asi jsi zapomněl ,že to jsou hráči kteří drží hru tam kde je.Bez lidí by to bylo k ničemu;-)

Opakuju.Heslo by mohla změnit jen zakladatelská ip učtu.Takže by ke krádežím docházet nemělo.
# 1.1.2013 21.10
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Franta Berg-Jay: Loool, ty bojuješ za lepší chmat (trollface). Zatím každý topic od tebe je o tom, žes něco podělal a potřebuješ to vyřešit. Tedy nikoliv pro společnost, ale pro sebe. :-O

Teď se nad tím racionálně zamysleme. Takže, změna hesla. Ok, ale to, že tvoje heslo někdo má zjistíš vždycky později než on... takže on ho prostě změní a je to. Si bez. A zase se to tu bude hemžit topicama "On mi ukradl acc zabanujte ho...".

Úprava číslo 1: Jayův návrh na vázání na IP. Super. Pak ale zase musí být umožněná změna IP, která tohle právo má (pro případ, že se někdo přestěhuje). Navíc je to nepružné. Registruji se doma, ale 80% času jsem mimo domov. Takže mi někdo přijde na heslo a já budu po telefonu vysvětlovat rodičům, jak se mění heslo na Chmatu, abych to stihl dřív, než mi acc úplně vyplení a mým jménem nadělají ve hře bordel.
Úplně vidím Gizmovu schránku přeplněnou zprávami o přestěhování. Hotová operace Kulový Blesk... ale dejme tomu, že i toto by bylo vázané na původní IP. Tedy jakés takés ošetřeno. Nicméně by to stálo docela dost práce a opět by to skončilo na tom, že by tenhle systém potřeboval aktivního správce a nějakou další metodu ověření.

Podívejte se, jak to má bezpečnost ošetřenou RuneScape, ten je na tom asi nejlépe. Má to nejmíň 5 složek. Pak se to dá považovat za spolehlivé. Ale od Chmatu to chtít nemůžete...

Nakonec jen řeknu, že v zásadě bych možnost změnit heslo bych uvítal. Asi bych spal klidněji, kdybych ho mohl jednou za čas preventivně změnit.
# 2.1.2013 1.16
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Bojovat za lepší chmat?Nevím že by jsem to někde napsal,ALe...Je možná pravda,že by to přineslo více škody než užitku,ale nezkusíš nevíš.Změna hesla jen ze zakl. IP je dobrý nápad,ale myslím si že každý sotva bude měnit pc,takže těch příspěvků okolo hesla tolik nebude.

Dál...

Pro sebe to nedělám i když to tak vypadá.Spíš se mi stalo něco nepříjemného a nechci aby se to stalo dalším lidem,ale ono se to stane ať chci či nechci.

Chcete další vipka do hry?Ok stejně je budete mít ani ne za rok než je tam Gizmo vloží.
Já měl jen nápad,který by chmat mohl aspoň trocha zlepšit,ale jsou tu někteří co to evidentně nechtějí

Takže uděláme si něco jako tabulko pro a proti.

Právo změna hesla na webu.

Klady:Když někdo někomu přijde na heslo.Uživatel si to může změnit a nemusí si všechny skilly dělat znovu-lepší ochrana.

Zápory::Když někdo bude mimo dosah ze zakladatelského Ip pc.Nemůže se heslo změnit.Tím pádem musí za a) zkusit forko jestli mu někdo nepomůže,protože by ho tam lidi znali za b) smířit se s tím a udělat si novou postavu z pc na kterým ví,že tam bude mít vždy přístup.
+ takovéto zlepšení webu by určitě stálo nějaký kč.

Prosím najděte také nějaké klady a zápory.Toto je udělané na rychlo a nemám moc času.

Takže asi ano.Je to blbý nápad.
# 2.1.2013 11.47
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Pro upřesnění a "novou komunitu" :

Změna hesla ve hře Chmatákov již byla, a to za pomocí příkazu .heslo "staré heslo" "nové heslo" a existuje ten příkaz nyní?

Neexistuje.

A proč? To asi má své hrubé opodstatnění.

Velké množství podvodů atd, ale vždy si za to mohl ten hráč, jelikož vždy řekl heslo tomu druhému ten logl a měl "nový účet", jelikož si hned změnil heslo a bylo.

Možna bych tento příkaz zavedl znova, jelikož je to prostě spolehlivé a je to na každém, jak si to uhlídá. Když někomu řekneš své heslo, ikdyž je to tvůj nejlepší kamarád, tak nikdy nevíš, co se stane zítra a jestli se budeš schopen na svůj účet přihlásit.
# 2.1.2013 11.59
Obrázek
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
K tomu co napsal Vladdis,nebylo by špatný,kdyby GameMaster zapisoval si někam,komu už heslo měnil.Pokud by mu ho měnil podruhé,měl by prostě smůlu.
# 2.1.2013 12.19
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Fores: Njn a zase by všichni flamovali, že se překlepli ap... nechci být škarohlíd, ale tahle komunita si umí jen stěžovat.

Vladis: Jasně, proto by to mělo být umožněné jen zakladatelské IP.
# 2.1.2013 14.15
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Fores, nevím zda jsi to pochopil dobře, ten příkaz nebyl pro GM, ten měl každý hráč a měnil si své heslo sám bez pomocí GM.
# 2.1.2013 14.36
Obrázek
ZuBR#
uživatel
SZ
Při registraci pole pro zvláštní pin (nebo jej generovat automaticky), který bude vyžadovat příkaz pro změnu hesla. Dalo by se to zakomponovat i do propojení s webem. Otázka je kdo to udělá :-)

.heslo pin nove_heslo



Naposledy upraveno: 2.1.2013 15.00

# 2.1.2013 14.57

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Zubr: To je další zlepšení, ale opět ztížení výroby takového opatření. A to je v případě Chmatu problém.
# 2.1.2013 14.59
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Já to pochopil špatně,tak to sorry.
Jo,jak to napsal Zubr,to by nebylo špatný,akorát asi by to dalo práci přidat další funkci no.
# 2.1.2013 15.15
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Možná kdyby to někdo nakódil a jen poslal Gizimu. Vždyť už několikrát odpovídal slovy: "Tak to udělej, rád to tam přidám."
# 2.1.2013 15.23
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady na změnu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.