Chmatákov online


Fórum – Nápady na změnu

Fórum » Archiv » Nápady na změnu [zamknuto]

Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Ahojte.Měl bych takový nápad ohledně webu.Nevím jestli tu něco podobného bylo,ale rád bych znal váš názor na tento nápad.

Jedná se o věci,která je i na Jabku.Je to např. změna hesla.Skin ne ani manu či šípy.Ty se dají koupit ve hře,ale to heslo by mnoha lidem určitě pomohlo.Mě by se to taky šiklo.Bohužel u mě to už nejde,ale u ostatních kterým se toto taky stalo co mě by takovouhle novinku určitě ocenili.

Změna hesla by stála třeba 5-10k a bylo by přes web.
Možná by to přivedlo i ztracené hráče,kterým se to stalo.

Prosím vijádřetese k tomuto tématu a napište jaký by to přinesl užitek nebo škodu.Díky
# 31.12.2012 16.42
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta

Stránky: 1 2 3

Butcher.
uživatel
Ve hře: ButCHer
SZ Mail
Jasně PRO
Ale pochybuji že to tu někdo udělá,na fórku bylo plno dobrých nápadů ale vždy se to zamítlo :)
# 31.12.2012 16.59
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Kopírujte..:D :D
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
:D Kdyby bylo hodně PRO dal bych vědět Gizmovi aby o tom popřemýšlel :)
# 31.12.2012 18.16
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Super, uvítal bych to, jenomže Gizmo na chmatákov nemá čas, má přece hrozěn moc práce a webmasteři sem nechodí.

PS: Už sem pil tak omuvte chyby :)
# 31.12.2012 22.19
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
:DD v poho.Tuto novinku by mohl přidat v příštím updatu,nebo až si prostě udělá čas.Lepší později než nikdy ;-)
# 31.12.2012 23.34
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
1. Pravidlo chmatákova:

Hesla se nemění. Za bezpečnost si odpovídáte sami – nikdy nikomu heslo nesdělujte, nepřihlašujte se u kamaráda a podobně. Veškerou odpovědnost nesete Vy sami a zjištění hesla je čistě Vaše chyba. Volte si proto silná hesla a nepoužívejte stejné heslo, které máte např. na e-mail. Sdílení účtů je proti pravidlům a může vést k vymazání účtu včetně přístupů či VIP předmětů.

Proč by se to mělo po letech měnit jenom proto protože jsi si na Jabku dal stejný heslo jak tady ?
# 1.1.2013 2.25
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Pravidlo to je sice pěkné,ale pomohlo to někdy?Já jsem si heslo chránil,ale neuvědomil jsem si,že neoficiální servery mohou hesla zveřejnit,proto by změna hesla byla dobrý nápad,protože tyhle věci se boudou dít znovu znovu znovu znovu a znovu dokud nevím co....Je to bohužel krutá pravda a zamezit jí nějak nejde.Ale jde udělat něco proto aby se tomu částečně zabránilo.
Viz.koukni na horu.
# 1.1.2013 3.49
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Kdyby ti ale někdo přišel na heslo, tak by si to změnil přes web a měl bys po účtu ;)


Fejk:PS: Už sem pil tak omuvte chyby :)


Ježiš nemachruj :DD
# 1.1.2013 10.46
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Franta Berg-Jay:Pravidlo to je sice pěkné,ale pomohlo to někdy?

Pomohlo hodně lidem, kteří hrají několik let a nikdo jim heslo nikdy nezjistil

Franta Berg-Jay:Já jsem si heslo chránil..

Jak? Že jsi si dal stejný heslo na dva různý servery? Na ofiku přístup k heslům má jen Giz a ten hesla nesděluje a co se týká jiných serverů, tak to je věc majitelů, komu k nim dají přístup

Franta Berg-Jay:..tyhle věci se boudou dít znovu znovu znovu znovu..

Budou, dokud každý nepochopí, že si má dát jedno heslo na ofik, ale jiný heslo např.na hružku. Pak se nemůže stát, aby někdo na ofiku účet někomu vybral (pokud ho tedy dotyčný nevyžvaní sám)
# 1.1.2013 10.56
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Teď by mě zajímalo proč sem taháte hesla..3-( :-O
# 1.1.2013 11.58
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Mr.Brath:Heslo na účtě by ti nikdo nezměnil,protože změnit si heslo může jen zakladatelská ip.

Snati:Ano hesla jsem si chránil,ale je spoustu věcí které ještě nevím např. že neofiky mohou zveřejňovat hesla.

Fejk:Achjo 3-(
# 1.1.2013 12.20
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Franto: Prostě pravidla jsou pravidla a uznej, že je tvá chyba že jsi si dal stejné heslo na jiném serveru. Dříve ještě za vlády Sama se hesla dali změnit a co já si pamatuji tak to dopadlo špatně Jew místo toho aby ten učet zabanovali tak si nějaký noob nechal změnit heslo , wruit byl taky tenkrát veřejný ale místo banu skončil asi na měsíc u nějakýho .. a bylo těch účtů víc.
Kdyby jsi se řídil podle 1. Pravidla Chmatákova tak by jsi si možná nedal stejné heslo na Jabku a nemusel si přijít o účty.

Ano hesla jsem si chránil,ale je spoustu věcí které ještě nevím např. že neofiky mohou zveřejňovat hesla.



Nejde o to že si nevěděl že jiné servery mohou zveřejňovat hesla ale jde o to že aby jsi dosáhl maximální bezpečnosti tvého hesla měl by být Chmatákov (tento server) jediným místem kde by tvoje heslo mělo být.
# 1.1.2013 14.56
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Ano uznávám,že je to moje chyba a budu si na tuto věc dávat pozor.Ale stejně si myslím,že to je dobrý nápad ;-) a na jabku jsem velice rád,že to tam mají,kdyby to tam neměli měl bych tuto situaci co mám tady i tam.
# 1.1.2013 15.53
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Neřešte furt hesla bože, snad v každej netovej službě se dá heslo změnit (hry, mail, administrace webu, fb,...) Tak proč by to nemohlo jít tady? Furt se vymlouváte na jedno pravidlo, kvůli čemu by nemohla být přidána do hry možnost, která všude jinde je.
Jinak super nápad a jsem pro.
# 1.1.2013 16.47
 
Franta Berg-Jay
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaYmiE, FrAnKiE, TheJay
SZ Mail
Díky moc.Takovýhle koment potěší :D
# 1.1.2013 16.54
Pravý bojovník není ten co jenom vyhrává, ale ten co byl stokrát dole, stokrát to nevzdává.
-Revolta
panBlack_obnova2
uživatel
SZ

Jasper:Neřešte furt hesla bože, snad v každej netovej službě se dá heslo změnit (hry, mail, administrace webu, fb,...) Tak proč by to nemohlo jít tady? Furt se vymlouváte na jedno pravidlo, kvůli čemu by nemohla být přidána do hry možnost, která všude jinde je.
Jinak super nápad a jsem pro.



Jenomže chmatákov nemá kontrolu hesla prez e-mail neboť hra není spojená s webem. Jednou tu byl návrh že bude web spojený se hrou ale nějak se na to zapomnělo. Kdyby byl ke změně hesla zapotřebí e-mail tak bych byl pro. Jaspere koukni se jak se mění heslo na e-mailu nebo FB :) a možná uvidíš ten důvod proč se na chmatákově hesla nemění. A navíc změna hesla je nepotřebná pokud hráč nikde nesdělí heslo nebo si ho nedá na více webech, serverech nebo jiných hrách. Prostě když se řídí 1. pravidlem chmatákova tak je pro něj změna hesla nepotřebná věc.
# 1.1.2013 19.42
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady na změnu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.