Chmatákov online


Fórum – 650k v ****

Fórum » Archiv » 650k v **** [zamknuto]

LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ahoj nějakej noob prostě jsem mu ukázal chk a on mi to čorl nedal jsem ok nic a čorl mi 650k jeho jméno je Banánek tak prosím nedalo by se s tím něco udělat?Kdyžtak mu je nějak odstrantě.Děkuji
# 23.12.2012 20.47
 

Stránky: 1 2 3 4

LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Jasný nafrmím z5 650k za 1 měsíc to bych musel u toho smažit celý dny a to se mi nevyplatí ;)) Stráta času .. :D
# 26.12.2012 10.23
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Zabit tak 20 příšer a máš 750k :) :DDD
# 26.12.2012 10.31
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

LuKi MuCk*: ... Kvůly chybě přídu o takovejch chk a všichny jsou proti

Nikdo ti neřekl, že jsi si to vymyslel a že jsme proti tobě...Pix ti to napsal dobře... Dřív se podělávalo i o vipka a nikomu se nic nevrátilo..

Ty chk můžou být kdekoliv a nikdo je nedohledá..To by musel dát Giz rollback, aby tomu dotyčnýmu zmizely z účtu a tobě se vrátily a jen tak do oběhu (jak ti napsal Paťas) je do hry nedá
# 26.12.2012 10.38
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Pokud existuje pravidelná záloha a tento chytrák by alespoň napsal, kdy o svoje peníze přišel, tak není ani moc těžké dohledat, zda je měl a na jaký případný účet odešly.
# 26.12.2012 11.13
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Hm Děcko tobě se to řekne když máš na jednu příšeru 20 acc... Hm já neříkám že ty Santejko jsi proti mě ale stejnak tebe by to taky naštvalo a nějak podobně bys to řešila taky ;)) Ale tobě to může bejt uplně jedno ty sji na tom skoro každý den nebo už ne ale byla jsi měla jsi asi 2000 hodiny to jsem ještě nikdy neměl ;)....
# 26.12.2012 11.16
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Na příšeru mám účty 3 a nechodím na ní, nemám nějak extra moc chk, tak tu nedělej. 3-( :-)
# 26.12.2012 11.19
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

LuKi MuCk*:... ale stejnak tebe by to taky naštvalo a nějak podobně bys to řešila taky ;))

Nenaštvalo a neřešila bych to vůbec, pro mě chk neměly žádný význam. Brala bych to prostě jako chybu hry. A 2k hodin? Jj, bejvávalo na ofiku, to jsem pařila hooodně :D

Jak jsem ti to už napsala...hráči ti pomoct nemůžou. A pokud nevíš, na jakým účtu je ten hráč má, tak to je problém..

Edit: já na ofiku chybou hry přišla o milion a musela jsem si je zase vydělat :)



Naposledy upraveno: 26.12.2012 12.49

# 26.12.2012 11.35
 
LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Možná mám jen 3 aac na příšeru ,ale ty jsi za ty chk alespon koupíš nějakáý chk či co kvůly tomu je nemáš ..
Okradl mě na acc Banánek a ještě má acc Banán tak asi na těchto 2 mžná bych ještě něco mohl zjistit ale ty chk by se mi asi nevrátily co ?
# 26.12.2012 11.47
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

pixee ::]Dobrý ale jeho chyba je to, že dělá ramena a dává do shopu jen tak 650k. Ta chyba sice ve hře byla, ale v tuhle chvíli se může ozvat každej a říct že by podělanej..


Ano, ale ukazovat věci (i chk) přez shop přeci není zakázané.
Pokud GIzmo o té chybě věděl a opravil jí a Luki o té chybě napsal z ničeho nic (nikdo před ním o té chybě takto neinformoval) tak se dá usoudit, že mluví pravdu.
Jak říká Koly, podle záloh se dá zjistit, že si na účtu peníze opravdu měl.
Luki žádnou chybu neudělal, tak proč by se mu ty chk neměli vrátit?
# 26.12.2012 12.08
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Jasper:

pixee ::]Dobrý ale jeho chyba je to, že dělá ramena a dává do shopu jen tak 650k. Ta chyba sice ve hře byla, ale v tuhle chvíli se může ozvat každej a říct že by podělanej..


Ano, ale ukazovat věci (i chk) přez shop přeci není zakázané.
Pokud GIzmo o té chybě věděl a opravil jí a Luki o té chybě napsal z ničeho nic (nikdo před ním o té chybě takto neinformoval) tak se dá usoudit, že mluví pravdu.
Jak říká Koly, podle záloh se dá zjistit, že si na účtu peníze opravdu měl.
Luki žádnou chybu neudělal, tak proč by se mu ty chk neměli vrátit?




Přesně tak ..On o to nepřišel proto, že se s nima chlubil, ale proto, že ten druhý za něj dal ok ..Mohl tak o ně přijít každý kdo chtěl něco od někoho koupit..
# 26.12.2012 15.03
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Mě někdo ukazoval vshopu asi před tím než mě podělaly a ukazoval mi příšery z příšer(mamuta,red příšeru atd..)A on už jakoby tam měl ok a já jsem se ho ptal jestly si to mohu vztít když dal ok a on že řádné nedal.. Tak byl to kámoš a kdybych chtěl tak mu to v klidu vezmu ;)...
# 26.12.2012 15.09
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
lol pokud by měl gizmo nějaký ten script bo nevím co to konkrétně je... budeme tomu říkat "Soft" jako má pouze cz.. tak si vyjede v kolik hodin jsi měl kolik peněz a je to (tím si to ověří, také si ověří které věci jsi v jakou hodinu získal a kdo tu věc vytvořil.)
-Nevím pokud už to gizi nemá... proto to píšu v domění že o ničem nevím :) .Jen CZ tuhle vychytávku umí.Kdo co kdy měl a kde byl.. no problemo.
(POZOR NEMLUVÍM O ADMINU PRO GAMEMASTERY A SPRÁVCE SERVERU!) (nevím pokud tam má cz něco speciálně na svém učtě za funkce ale já to tam konkrétně nikde nenašel) 3-(
Czechboy=Einstein.
# 26.12.2012 19.29
Smrdím
Gizmo
autor hry
SZ
Jj, je jednoduchy neco takoveho napsat, ale ja na to cas nemam. Nikdy se za bugy predmety nevracely, pokud vim.
# 26.12.2012 20.12
 
LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Gizi udělej pro mě vyjímku je to docela pěkná částka peněz .. A rád bych si zase zahrál postaru s pěknýma chk a vrtil bych všem co mi půjčily chkkdyž mě podělal ...
# 26.12.2012 20.29
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Ježiš, děláš jak kdyby ti ty prachy někdo sebral z bankomatu (v realitě). Bereš tu hru až moc vážně..3-( 3-( 3-(
# 26.12.2012 20.44
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » 650k v **** [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.