Chmatákov online


Fórum – Ip ban+Ban?

Fórum » Archiv » Ip ban+Ban? [zamknuto]

LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ahoj lidičky po dlouhé době byl restart začala mi fachat običejně ip adresa chvilkami se mi zavěsily acc nemohl jsem odlognout párkrát pak jse mměl zaplé 3 acc a ty jsem asi kolem 13:52 a pak nějak kolem 14:05 chci lognout a ip je bloknutá tak si říkám co jsem udělal připojím se na sousedovu ip a tak skouším lognout a píše mi to ''Někdo používá váš acc nebo je účet dočasně blokovaný,když jste neopustili hru hru na požádání správců'' Není to moje vina ne že mi vyssí acc ne?A do té doby co jsem tam byl do těch 13:52 nikdo nepsal at' odlognu nebo něco šel jsem se zrovna najíst a zůstalo mi to vyset všera jsem přišel o turban a plno blbi*ek díky zavěšení acc na servru ... Tak prosím jestly by se stím něco mohlo udělat rád bych si zahrál ;) Měj te se.A veselé Vánoce a štastní Nový rok a svátky :)
# 21.12.2012 16.59
 
Gizmo
autor hry
SZ
Buď jsem slepej, neumí si z nás děláš srandu. Ty chceš odblokovat účty, ale jejich názvy nenapíšeš? Není to trošku demence?
# 21.12.2012 17.33
 
LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Sory já jsem na to zapoměl... Jsem šel se koukat na tv aby mi těch 15min uteklo dříve a že to napíšu ale zapoměl jse mna to takže 1. Recover 2. 12345678 a 3. Rock Star° a tu ip adresu prosím ( 81.25.16.86 ).
# 21.12.2012 17.57
 
LuKi MuCk*
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Sory za otravování ale Drago65 to neumí hledat tak mě poprosil jestly mu ho taky neodblokuješ prý mu vysí nebo co ... ;) Díky
# 21.12.2012 18.42
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype

Gizmo:Buď jsem slepej, neumí si z nás děláš srandu. Ty chceš odblokovat účty, ale jejich názvy nenapíšeš? Není to trošku demence?



Proč hnedka demence? na něco zapomene a hnedka dement? Aha tak to by byl dement každej druhej :)
# 21.12.2012 19.52
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web

Fejk:Proč hnedka demence? na něco zapomene a hnedka dement? Aha tak to by byl dement každej druhej :)


Ba ba xD

LuKi MuCk*: Pro příště - visící účty se řeší v topicu, které je k tomu speciálně určenéa moderátory založené. Takže příště příště piš tam.;-)
# 21.12.2012 20.20
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Hybrid_GS
uživatel
SZ Mail
Ty jsi trošku vedle ne ? :D Uznávám, jsi fakt dement.
Jednu chvilu píšeš, že NIKDO nepsal že máte odlognou nebo podobně a pak napíšeš že jsi tam nebyl že jsi se šel najíst ? :D To může fakt napsat jedině dement ! :))
# 21.12.2012 21.16
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Účty byly viděny ve hře. Příště aspoň napište, že vám jdou..

Lock
# 21.12.2012 21.37
 

Fórum » Archiv » Ip ban+Ban? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.