Chmatákov online


Fórum – Nastávování SKINU!

Fórum » Archiv » Nastávování SKINU! [zamknuto]

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat.. jak je možné že můj skin id 68 nosí volaký vocas jménem Gamer nebo tak nějak???
# 8.12.2012 22.17
 

Stránky: 1 2

sensi
uživatel
SZ
Psal mi že dal na učet sniper killer 100k a za to mu byl skin povolen, myslím že to není jeho vina ale tvoje, když víš že utekla složka s tvojím heslem mezi lidi tak se nesmíš divit něčemu takovému :)
# 8.12.2012 22.53
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
nevíš fakta tak nemluv.
# 8.12.2012 23.24
 
sensi
uživatel
SZ

Empty927:nevíš fakta tak nemluv.



jelikož ten hráč hrává se mnou tak toho vím docela dost :)
# 8.12.2012 23.30
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Emtny, včera jsme se sním hádal, že je to kravina.. Psal jsem si dokonce se Sniperem ten o ničem neveděl, a ten Gamer to je hrozný šulin, takže doufám že t co mi psal není pravda.. Prý jsi mu ho prodal Ty..
# 9.12.2012 8.44
:-[:-[:-[:-[:-[
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Takže nakonec jsem ho prodal já?! Co to je za gm když jentak nastaví skin? By mě zajímalo, čím prokázal, že skin je mu povolen ! IHNED TO SMAŽTE!
# 9.12.2012 10.43
 
Gizmo
autor hry
SZ
Tohle je od GM: ten skin jsem nastavoval včera,logl účet SNIPER KILLER,na něm je skin nastaven od začátku hry a poprosil o nastavení na účet Gamer,nebyl důvod mu nevěřit,věděl přesně kde má nastavený ostatní skiny.
# 9.12.2012 11.01
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Účet Sniper killer opravdu prodával skin (byl mi i nabízen)..A skin té mumie tam nastaven byl ..Tomu že na tom účtu byl někdo jiný než Empty nevěřím, protože jsme se spolu pak bavili a podle toho co psal to nebyl hráč, který na heslo přišel ..To bych poznal a jestli to byl opravdu někdo jiný (a tomu nevěřím) pak to byla úplná kopie emptyho (chování, psaní a i informace které by obyčejný hráč o účtech Emptyho nevěděl) ...Podle mě to je jen poděl ...Prodal účet za chk a pak na forku dělá, že o ničem neví ..Přesně jak jsem předpokládal když ho nabízel a jednomu hráči, který o to měl už zájem vyvracel..
Škoda, že si mažu historku ..Dal bych jí sem, aby hráči sami usoudili, jestli to byl jiný hráč, nebo ne.
# 9.12.2012 11.29
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Mario, já jsem to opravdu nebyl.. Včera jsem celý den nebyl doma, byl jsem v Praze. Přijel jsem domu okolo 11 hodiny a na fb mi psal Vrak, že ve hře běhá někdo s mým skinem...
Za ten skin bych opravdu žádné peníze nechtěl, je to nesmysl.. Vysolim za to reálný peníze a prodám za chk? jsem idiot?.. Nesmysl, ten skin jsem opravdu nepovoloval
# 9.12.2012 11.38
 
Gizmo
autor hry
SZ
Empty: Tak je to problém tvého hesla, protože SNIPER KILLER ho od GM žádal. A protože ho měl a věděl o ostatních skinech, nastavili mu ho. Takže tady není žádné pochybení - buď jsi někomu dal heslo, nebo jak píše Mario a GM..
# 9.12.2012 11.40
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Pak toho o tobě věděl strašně moc a přístup tam ten hráč rozhodně má ..Jak jsem psal - byl mi i nabízen a opravdu z toho účtů ..Není to chyba gm ..
# 9.12.2012 11.40
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Gizmo
autor hry
SZ
To je přesně důvod, proč jsem původně říkal, že skiny by se měli dávat jen na jeden účet a konec.
Každopádně jak říká Mario i potvrdili ostatní, daný hráč skin nabízel, byl ve hře se skinem a tudíž jej GM v souladu s pravidly nastavil. S tím se nedá nic dělat, než si rozmýšlet, s kým mám účet/skin a hesla..
# 9.12.2012 11.44
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Empty, prostě to je tvoje blbost, nemáš dávat heslo jinejm lidem nebo si je dávat na jabko :) ;-)
# 9.12.2012 11.47
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Empty: Pochop, ať je to právem či neprávem, GM udělal přesně to, co udělat měl. Superman není, myšlenky nečte a IP se mu ve hře taky neukazuje. Těžko můžeš někomu něco vyčítat.
# 9.12.2012 11.54
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Tak ten hráč snad musí předložit certifikát ne? vždycky to tak bylo... tak proč to tak neni i teď? neni problém když skin prodáš abys ten certifikát přeposlal ne ?
# 9.12.2012 12.00
 
Gizmo
autor hry
SZ
Žádný certifikát - to už neplatí pár let, co skiny kreslí Matomi a ne Flyboj. I tenkrát to pořád bylo "ten mi to povolil", psali nám na ICQ majitelé atd.

Moc dobře víš, že v poslední době se skin nastavuje na 3 účty, nic o certifikátu v těch vláknech nebylo. A nevím proč to svádíš na GM, tobě v první řadě nikdo nemá co lézt na účet - to můžu rovnou tvůj skin sundet tobě i ostatním, protože nedodržuješ pravidla a nemáš silné heslo.

Jak řekl Mario - žádné pochybení GM. My nemůžeme vědět, že to nebyl podvod (dal ti 100K a ty teď chceš skin zpět).

Kdyby na tvůj účet nikdo cizí nemohl, nestalo by se to. Pravidla hry jsou celkem jednoduchá.

EDIT: Viz Pravidla 1 a 2, se kterými jsi souhlasil při zaplacení.
# 9.12.2012 12.04
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nastávování SKINU! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.