Chmatákov online


Fórum – Prechodný efekt

Fórum » Archiv » Prechodný efekt [zamknuto]

JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Ahoj. Dneska ma napadlo či by sa nemohol urobiť prechodný efekt medzi dňom a nocou...Pretože každý už zažil, že hral a bola noc a keď sa zmenil hrací čas na deň tak sa to rázne zosvetlilo a neviem ako vás, ale mna z toho potom bolia oči. Díky za reakcie :)
# 6.12.2012 20.17
 

Stránky: 1 2

Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Nebylo by to špatný a myslim si,že by to i zlepšilo hru celkem...
# 6.12.2012 20.56
 
Hybrid_GS
uživatel
SZ Mail
Uděláš to ? :D
# 6.12.2012 21.12
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Prečo by to mal robiť ?
# 6.12.2012 22.58
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
"Naprogramuj to a pošli mi to, není problém" ..:twisted:
# 7.12.2012 6.57
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Prestante psat ty vase sracky, dik..3-(
# 7.12.2012 9.30
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Hybrid_GS
uživatel
SZ Mail
Přestaň tu psát ... nikoho tvoje názory nezajímají ... (Fabos - jestli jsi to nepochopil ...)
# 7.12.2012 14.17
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Bylo by to sice hezké, ale stačí to jak je- dal bych přednost přidání něčeho funkčního (questy atd.).
# 7.12.2012 14.32
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Hybrid_GS: Fabos je mod jako takový usměrňoval diskuzi jdoucí směrem k OT, takže víš jak... 3-(

Joker: No nevím, mě se spíš nelíbí noc (moc tma), den si docela užívám. Ten přechod mi nedělá problém a nejsem si jistý, jestli by plynulý přechod šlo vůbec do hry dát (vzpomeňte na chmat 2, kam to Gizmo dal hned s tím, že to předchozí verze neumožňovaly). Co ti přesně vadí? Jas dne jako takového nebo ten skokový přechod?
# 7.12.2012 15.32
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Hybrid_GS
uživatel
SZ Mail
Johne, Fabos asi neví co je to OT.
Pro Fabosa : Je to Off topic (mimo téma) to znamená, že to prostě do toho téma nepatří. Zdá se ti to, co napsal fabos jako to, co patří do toho topicu ?
# 7.12.2012 15.35
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Hybrid ty si evidentne nepochopil čo fabos tým myslel, je zbytočné, aby sa ľudia vyjadrovali k návrhom, nápadom pretože aj tak každý z vás vie napísať len že ,,je to super" alebo ,,A kto to naprogramuje?"
A aj keby napísalo 100ľudí že JE TO SUPER MEGA PECKA TREBA TO DO HRY tak sa to tam jednoducho nepridá lebo gizmo nemá čas. A aj keby to niekto naprogramoval, čo asi ťažko niekto na tomto fóru dokáže tak by to tam gizmo nepridal...

čiže všetky 4 komenty boli úplne zbytočné.

A k tomu návrhu keď už sme pri tom tak pochybujem že si gizmo si skrz tento malý detail v hre nájde čas na to aby upravil server tak aby v noci sa každých 10min zosvetlovalo... Je to zbytočné a mne to osobne nikdy nevadilo :)
# 7.12.2012 16.48
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Hybrid : uvědom si co kde bleješ, příště warn
Bajo: maš pravdu,předsedo:-P

jinak: navrhy přes programování asi neprojdou ,protože jak psal bajo:gizi nemá čas(ma rodinu a svoji praci a starosti),tak už to konečně pochopte
# 7.12.2012 16.57
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Hybrid_GS
uživatel
SZ Mail
Johne, jak říkáš bleju na http://forum.chmatakov.cz/tema/12238-prechodny-efekt, pokud Tě nějak obtěžuju, tak mi nasol warn a třeba se z toho udělej ;-)

Nemám zapotřebí číst sračky od takový troubů, jako jsi ty, za urážky moderátora ti plesknu 35 %, jak se ti to nelíbí, tak si klidně breč, kde chceš .. :D //Fab
# 7.12.2012 19.18
 
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Uplná kravina..
# 8.12.2012 17.53
:-[:-[:-[:-[:-[
Durímek
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_durda72
SZ
k čemu to pomůže ? :-D to radši at Gizmo opraví port z pouště na pustiny / u many / :-)
# 10.12.2012 20.25
Začátek hraní na testu nové verze 14.6 2007
Znovu vracení ke hře 13.2 2012

rossoneri
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype

Durímek:k čemu to pomůže ? :-D to radši at Gizmo opraví port z pouště na pustiny / u many / :-)



Co s ním je?
# 10.12.2012 20.59
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Prechodný efekt [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.