Chmatákov online


Fórum – Nuda na severu

Fórum » Archiv » Nuda na severu

Butcher.
uživatel
Ve hře: ButCHer
SZ Mail
Zdravím vás :) ,
Přejdu rovnou k věci jak už vyplívá z názvu tématu,
připadá mi že je už delší dobou docela nuda na serveru a myslím si že by serveru prospělo určitě nějaké oživení a navíc se tu teďkon přidává docela dost pěkných věcí od Matomiho,
vím že už to tu takových témat byla spousta ale sem přesvědčen že by se na chmatákově určitě našli nějací zkušení a dobří hráči který by měli zájem starat se o zábavu a prostě vše co k tomu patří :)
Děkuji za vaše názory :)
# 26.11.2012 16.58
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Kopírujte..:D :D

Stránky: 1 2 3

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Butcher.:Před pár lety...Questy a vše ostatní bylo daleko častějc než je teď ...

Totální hovadina. Kdo ty Q dělal? Medvěd, Natík nebo BS? Velmi málo. A někdy Chmazka, než se rozpadla. Hráči se zabavili sami a nepotřebovali k tomu žádný soutěže.

Tento stav, co zde je, tzn.cca 20 lidí online, trvá tak 2-3 roky a je úplně jedno, kdo je na vyšších postech. I kdyby bylo questů a soutěží x denně, i o drobnosti, tak pořád bude někdo brečet, že je nuda..

Btw: tvoje příspěvky vypadají úplně stejně jako příspěvky Resarixe, který si taky pořád stěžoval na nudu
# 27.11.2012 9.04
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Soutěž bez práv se dá udělat, však je tu podium, kde se může soutěžit o věci skrze otázky, které bude pořadatel psát. Nebo nedávno byla do hry přidána lopata, takže může hráč udělat i kopací Q. Informovat hráče taky není zas tokový problém. Ale problém je hlavně to, že když udělá soutěž hráč o nějaké běžné věci (ochočko, vylepšený prut, atd.), tak mu bude dnešní CH komunitou vynadáno, ať si ty věci strčí někam. A ještě, když tu někdo píše, že je málo soutěží a proto je tu nuda -> napíšeš mu, ať to udělá...ALe kdo by do toho chtěl dávat své věci, když chce tu soutěž od gm za účelem možnosti něco vyhrát. Ber to tak, že on chce tu soutěž za účelem obohatit se, né jí udělat pro jiné..:D



Naposledy upraveno: 27.11.2012 16.04

# 27.11.2012 15.55
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ

Cinex:Johne, nedělej zase moudrého, nejde ti to.
Ty máš určitě GM práva, tudíž máš vše co chceš, nedivím se tedy, že nemáš proti málo Q kecy..



Proti málo Q ? Chodíš vůbec do hry ? Myslím do této oficiální hry ..Protože jinak bys tento blábol nenapsal..Za sebe mohu říct, že kdyby byl Q (myslím už od začátku serveru) 1 vipko na měsíc, tak by mi to ani v nejmenším nevadilo a kdo by nějaký vipko vlastnil , tak by si ho mnohem víc vážil, ale přesto mi Q jaký jsou vyhovujou a je aspoň zábava a těch Q není málo..
A jak už tu někdo psal ..Když má někdo super nápady jak udělat soutěž, nepotřebuje k tomu skin ..
# 27.11.2012 15.57
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
pers i mario,oba mate pravdu,každej tu kouká jak ziskat věci a když je to soutěž o blbej prut,tak se nadává že si ho má strčit do pr..e,protože to NENÍ VIP

když GM udělá kopačák ,tak se skoro každej ptá na vipka,když tam nejsou,tak:to byl kopací na hov..o ,seru na ty Q a pod...
# 27.11.2012 16.08
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Butcher.
uživatel
Ve hře: ButCHer
SZ Mail
Nejde jen o to jaké jsou v Questu nebo v soutěži věci,jde o to jakou formou jsou ty Questy a soutěže pořádány na chmatu je plno možností jak něco vymyslet ať už to byla třeba povedéná Olympiáda nebo tak něco :) všechny Questy a soutěže jsou furt o tom stejném,prostě žádná změna když je Q napíše se prostě nějaký primitivní systém kterej by dokázal sepsat každý,chce to vymyslet něco zajímavého a originálního a né furt dokola to stejné :)



Naposledy upraveno: 27.11.2012 17.29

# 27.11.2012 17.27
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

Kopírujte..:D :D


SZ
Když už by se někdo tady rozhodl udělat soutěž a něco darovat druhým (což se tady na chmatákově moc nevidí) tak si může založit téma tady na fóru nebo to může rozhlásit ve hře.A co se týká Chmazky tak ta měla cenu a úroveň jenom tenkrát v testu 1.5.
Já osobně jsem byl na starém serveru taky Chmazka a když jsem dělal soutěž tak místo vděku jsem se naučil spoustu nadávek,aď už za to že prý někomu nadržuji nebo že dotyčný nevyhrál nebo že mám moc lehké otázky nebo že jsou špatné odměny.Já jsem do toho dával čas a svoje úspory dal jsem do toho skoro všechny našetřený CHK a mněl jsem z toho h*vno.
Pochybuji že se tu někdo najde co dá do soutěže víc jak černej kulas.. ;-)
(btw: sorry jestli jsem napsal co už někdo napsal nečetl jsem předchozí příspěvky.)
# 27.11.2012 17.28
 
Kill Boss1
uživatel
SZ
Jo myslím si že Quester stiha a Questu je dost akorat by je mohl vice rozkouskovat a ne že cely tyden nic a v sobotu/neděli je jich 5
Chmazka by byla super. Soutěže,hledačky a takove věci o normalni věci .. To si myslím že by hru ještě vice oživilo ;o) Questy jsou na hodně špatné úrovni a nejde jen o Questy je plno jiných možností jak hráče zabavit
# 27.11.2012 18.06
 
Nope
uživatel
Ve hře: MageStorm,Storm°
SZ Skype Web
Jsem pro znovu oživení Chmazky..GM jako Q stačí..
Nabral bych tak 1,2,3 Chmazky MAX a bylo by..
Myslím,že by se našli lidi co by dělali zábavu pro lidi já bych je dělal a našel bych si všechno aby lidi na Serveru o co hrát no prostě aby byla zábava ano myslíte si ted,že mi de jen o práva skin,hp nemusel by mi nikdo dávat skin a hp..Ale tohle je na Gizmovi jestli ji obnoví a svěří jí někomu jako je John atd,.. no prostě známí lidí,kteří by nikdy nezneužili práv. :)
Toď můj názor
# 27.11.2012 19.15
Ano přišel jsem z Jabka,ale už nechci být Jabkař..Offík je
100x lepší než CH a to sem ještě před
nejméně 5 měsícama spamoval jak deb*l
,že Ofík je chujovina..Spletl sem a teď se
za to stydím..


SZ

Nope:Jsem pro znovu oživení Chmazky..GM jako Q stačí..
Nabral bych tak 1,2,3 Chmazky MAX a bylo by..
Myslímj,že by se našli lidi co by dělali zábavu pro lidi já bych je dělal a našel bych si všechno aby lidi na S



Tak ty soutěže dělej..soutěže můžeš nahlašovat tady na fóru od čeho tu potom přeci je ?
# 27.11.2012 19.17
 
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Pokud někdo chcete Chmazku obnovit, doporučuji odchytit ve hře GM, zkonzultovat to s ním a pokud bude pro, stačí vytvořit nějaký koncept a rozjet to. Skin vám dá, možná nějakou dotaci a víc víceméně nepotřebujete.
# 27.11.2012 19.40
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Rockfire, bohužel dotace se už hodně dlouho žádný nedávají a skiny nastavuje jen Giz, na věci do soutěže si musela Chmazka (když ještě fungovala) vydělávat sama, je to tak už hodně dlouho
# 27.11.2012 20.48
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Johne, příště si aspoň nevymýšlej, když to nesplníš, a teď do mě. 3-( 3-(
# 27.11.2012 21.11
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
sensi
uživatel
SZ

john1:Bez skinu a prav se to dá

zítra kolem 21:00 je soutěž


stačí takhle??? a to nemam prava ani skin

Jo a ten čas platí



21:18 a po soutěži ani stopa, že by to bez práv nešlo? :-|
# 27.11.2012 21.18
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Nuda na serveru? Tak si zahraj třeba s někým druhým na honěnou, nebo schovku.:idea:
# 27.11.2012 21.21
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek


SZ
Když tu všichní plácáte jak by jste dělali soutěže a jak by vás to bavilo tak..
Proč je do.. neděláte ? Noo je to těžký koupit kulas za 15k a někomu ho dát za to že spočítá kolik je schodů u podia...Ale já být vámi tak se raději do žádné soutěže momentálně nepouštím protože s touhle komunitou se nedočkáte pozitivního ohlasu ;)
# 27.11.2012 22.17
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nuda na severu

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.