Chmatákov online


Fórum – Účet Fores

Fórum » Archiv » Účet Fores [zamknuto]

Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Zdravím ještě jednou.

Chtěl bych se zeptat (pokud to čte někdo s právy),jestli by nebylo možné dostat unban na účet Fores

Ban mám z důvodu,že jsem měl jak na jabku,tak i tady stejné heslo a to se mi vymstilo.
Jak už Gizi psal novinku o těch heslách,tak jsem mu právě psal a on mi odepsal,že bych měl zkontaktovat GM,ale jelikož GM je celkem těžký zkontaktovat,když ve hře skoro vůbec není,tak bych byl rád,kdyby se to i přesto vyřešilo.

Za ten acc Fores někdo spamoval,nadával atp a proto jsem tam dostal ban.
Vím,že mi to dost z Vás neuvěří,ale přece jen,jestli je možnost aby se někdo s právy kouknul na poslední lognutou IP na tom účtu a porovnal jí s mojí,která je registrující,tak by vyšlo,že jsem to nebyl já.

Tímto bych se teda na to chtěl zeptat,jestli by to bylo možné.

Díky.
# 17.9.2012 17.40
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
prosím o unban na acc blablabla...atd,někdo,asi bracha nebo někdo zjistil heslo a spamoval a nadával Gm,ja to nebyl,tak prosim o unban xD xD xD
# 17.9.2012 20.51
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Cinex
uživatel
Ve hře: Ewen, ale teď nehraji
SZ Mail Jabber Skype Web
Johne, ty máš ze všeho srandu, tak chmaták prosí pomoc a ty se jen vysmíváš? Jsi moderátor tak nepiš hloupý a zbytečný příspěvky.
Promiň ale na to, že ti je 45(nevím přesně)let, tak by jsi neměl býti tak trapný.



Naposledy upraveno: 17.9.2012 20.56

# 17.9.2012 20.54
Plsování je navykujicí, nezačinejte s tím.
Foresek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fores
SZ Skype
Jestli jsi to četl celé,tak by jsi nenapsal takovou kravinu.
Psal jsem,že jsem psal o tm Gizmovi a ten psal,že mám napsat GM,jenže,jak ho mám kontaktovat,když do hry moc nechodí a já kvůli němu nebudu nonstop ve hře jen proto,aby mi vyhověl.

Jo,moje chyba,že jsem měl stejný heslo,ale nemuselo se to taky stát a pokud vim,IP nelže,nebo snad ano? 3-(
# 17.9.2012 20.54
 
Fejk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nebula
SZ Skype
Johne vžij se do jeho situace..On má ban na účet kvůly tomu že měl jinde (jabko) stejné heslo jak tu(samozdřejmě to je jeho chyba). Jak by bylo tobě kdyby sis napsal o pomoc a někdo se ti takhle debilně vysmál ?3-(
# 17.9.2012 21.01
Hraju ale nic po mě nechtěj

kokosoj

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

Gizmo:Na neoficiálním serveru údajně došlo k tomu, že si návštěva majitele zkopírovala složku s účty a následně hesla zkoušela na ofiku - ano, i přes varovaní jsou tací, kteří měli na obou serverech stejné heslo. Bohužel, těžko může nyní GM vědět, kdo je pravý majitel aneb nevýhoda neofic serverů, kde nemáte jistotu, kdo a co s vašimi účty dělá a jak je má zabezpečené.
Citace emailu:
Na Jabku jsem měl heslo na všechny acc stejné.
Jenže se stala taková nehoda.
Czechboy si vzal k sobě jednoho hráče (Intela) a ten si zkopíroval složku s účtama,takže hesla atp.
No a měl kámoše,těm to poslal,takže se ty hesla dostala mezi lidi.
A já to samé heslo měl i na Ofíku.




Tady to máte, že měl stejné heslo je už bohužel jen a jen jeho chyba. Z chyb se člověk co? Učí.

Příště se to asi nestane.

Lock
# 17.9.2012 21.06
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Je to čistě na uvážení GM. A protože je vaše blbost mít stejné heslo i na neoficiálním serveru, který zrovna není moc důvěryhodný, pochybuju, že ti účet odblokují.

Neříkám, že oficiální server je nějak dobrý, ovšem nikdy se vám nestane, aby vám někdo četl a zneužíval hesla.
# 18.9.2012 21.41
 

Fórum » Archiv » Účet Fores [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.