Chmatákov online


Fórum – Skiny

Fórum » Archiv » Skiny

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Zdravím, chcem Vás všetkých čo máte záujem o skin informovať. Ako ste mali možnosť vidieť už v Novinkách - s Gizmom som sa dohodol na opätovnom kreslení a pridávaní skinov.

Zarovno s tým prichádzajú aj nové pravidlá, ktoré sa budu dodržiavať pri platbe grafiky a platbe za pridanie do hry. Takže to zhrniem pekne do bodov, nech je to prehľadné a jednoznačné:

1. Platba za grafiku aj za pridanie sa uskutoční vždy pred kreslením a pridávaním
2. Čas kreslenia si vyhradzujem podľa voľného času a náročnosti skinu
3. Hráč musí vedieť presne o aký typ skinu má záujem
4. Prípadne úpravy na skine robím zdarma, okrem zmeny celého charakteru skinu
5. Cenu kreslenia nezjednávam, zakaždým bude rovnaká
6. Cena pridania je takisto pevná a nie je možné ju znížiť
6. Platbu za grafiku je možné odoslať iba poštou, buď v Kč alebo €
7. Pridanie skinov do hry sa bude konať vždy hromadne, nie jednotlivo
8. V prípade seriózneho záujmu mi napíšte PM, prípadne na skype matomisopmod
9. Gizma nekontaktujte, platba za pridanie do hry sa bude pravdepodobne platiť takisto hromadne, takže on si určí sám termín, kedy Vám všetkým dá adresu alebo číslo účtu
10. Platba za skin je platba za přidání do hry. Stává se tedy součástí hry a nelze jej považovat za váš majetek (Matomi jej pouze vytvoří podle vašeho návrhu). Nicméně nikdo kromě majitele jej nemá právo používat.
11. Skin se na účty nastavuje NAPEVNO a to max. na 3 účty. Nelze to později změnit, nelze skin darovat atd.
12. Při porušení pravidel, blokaci účtu atd. NEMÁTE nárok na přesunutí skinu jinam ani jakékoli jiné náhrady. Dodržujte pravidla a o skin nepřijdete.

Termín hromadného pridávania skinov sa vždy dozviete včas od Gizma, prípadne ho napíšem ja do tejto témy. Grafiku budem naďalej pridávať aj do starej témy Skiny od Matomiho kde si môžte prehliadnuť grafiku vo väčšom priblížení.
Myslím že som to napísal dosť zrozumiteľne a nie je problém to pochopiť :) Ak by mal niekto nejaké dotazy - pýtajte sa, preto som túto tému založil.

Ešte dodám: Všetkým čo som kreslil skin a čakajú na platbu Gizimu napíšte sem do témy
Edit: Pridaných pár dôležitých pravidiel od Gizma....



Naposledy upraveno: 19.9.2012 15.40

# 15.9.2012 16.22
 

Stránky: 1 2 3

sevecek22
uživatel
SZ Mail
Matomi kolik stojí jeden skin a jak se to platí ??
# 16.9.2012 17.03
 
Gizmo
autor hry
SZ
Přidání do hry bylo a stále je za 300 kč. Pokud máte více než jeden skin, pak při současném přidání každý další 100 kč (tedy 2 skiny = 400 kč, 3 skiny = 500).
Cenu za grafiku si určuje Matomi.

Jinak upozornění: přidání skinu do hry nemá nic společného s tím, že bude server online, jak si někteří myslí. Jeden den si můžete přidat skin do hry a další den můžete zjistit, že server už nebude online.
# 16.9.2012 17.10
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Chcem sa spýtať ohladne tych skinov.Ak by som chcel do hry vložiť skin, tak musí byť namalovany od matomiho alebo aj od iného grafika???
# 16.9.2012 18.14
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Všetky skiny mu pošlem až bude mať Gizmo peniaze u seba... taká znie dohoda. Napíše Vám PM s adresou a tam mu to pošlete. Akonáhle mu prídu peniaze, pošle mi maila a ja mu spätne pošlem grafiku. Bude tak úplne jasné kto zaplatil a kto nie, a skiny ktoré budú nezaplatené sa proste do hry nedostanú.
# 18.9.2012 17.03
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Ahojte, ja sa chcem informovať o mojom skine "chang chong".

Ide o to, že v tedy si mi ho nechcel pridať do hry pretože sme ťa neprávom obvinili, za čo sme sa ti ospravedlnili, a myslím že si to aj prijal.

Ale aj tak sa ťa chcem spýtať či mi ten skin do hry pridáš, ak áno tak mi prosím pošli PMKU z adresou..

A ešte chcem oznámiť že Z@N0 odstupil zo Spolumajitelstva skinu.
# 18.9.2012 18.41
 
Gizmo
autor hry
SZ
Jen pro upřesnění, platba je možná POUZE převodem přes účet. Jiný způsob platby neakceptuji.

POZOR: Z časových důvodů přidám do hry pouze 5 skinů, poté bude dočasně přidávání pozastaveno.

Pro případné majitele skinu opakuji:
1) Platba za skin je platba za přidání do hry. Stává se tedy součástí hry a nelze jej považovat za váš majetek (Matomi jej pouze vytvoří podle vašeho návrhu). Nicméně nikdo kromě majitele jej nemá právo používat.
2) Skin se na účty nastavuje NAPEVNO a to max. na 3 účty. Nelze to později změnit, nelze skin darovat atd.
3)Při porušení pravidel, blokaci účtu atd. NEMÁTE nárok na přesunutí skinu jinam ani jakékoli jiné náhrady. Dodržujte pravidla a o skin nepřijdete.
# 18.9.2012 19.02
 
DieWiLDeN
zablokován
Obrázek
SZ Skype
Ja mám skin nakreslený u Matomiho tak ak by si chcel, môžeš mi poslať učet PMkou...
# 18.9.2012 19.05
 
Gizmo
autor hry
SZ
Takže všem jsem odeslal info k platbě.

Další skiny prosím neobjednávejte, dokud nebude tato možnost obnovena.
# 18.9.2012 19.35
 
Gizmo
autor hry
SZ
Po pár emailech opakuji a doplňuji výše uvedené:

3)Při porušení pravidel, blokaci účtu atd. NEMÁTE nárok na přesunutí skinu jinam ani jakékoli jiné náhrady. Dodržujte pravidla a o skin nepřijdete. Výmluva, že vám někdo vlezl na účet, nebyla a nebyla uznávána - s bezpečným heslem, které nikomu neřeknete, se to stát nemůže.

Odesláním platby s tímto souhlásíte, což lze prokázat tímto topicem.

Pro méně chápavé: když si koupíte skin a GM vám za porušení pravidel zablokuje účet, máte smůlu. Skin na jiný účet ani peníze samozřejmě nedostanete, v souladu s pravidly.
# 18.9.2012 21.35
 
pleas1212
uživatel
SZ Mail
nikto tu ešte nenapísal odpoveď na kratosov komentár tak sa pýtam já a ešte raz môžme mať skin od iného grafika ? :-O
# 19.9.2012 15.05
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Pokud vím, tak ve hře jsou skiny i od jiných grafiků. Matomi zde nemá "certifikát" jediného možného grafika.
# 19.9.2012 16.29
Obrázek
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Nevidím dôvod prečo by ste nemohli mať od iných grafikov skiny. Taktiež nevidím dôvod prečo by ste nemohli mať odo mňa xD. Predom upozorňujem ešte raz, že ak sa zdám byť niekomu drahý, nech sa páči - hľadajte si iných grafikov čo Vám budu sedieť 5 hodín za PC lacnejšie... Nemám nervy sa s niekým dohadovať o cene skinu, obzvlášť nie v mojom časovom rozmedzí, ktoré na kreslenie mám. Kto si nechal niekedy u mňa kresliť skin, tak vie dobre, že skin som vždy upravil tak aby čo najviac vyhovoval predstavám a častokrát to trvalo oveľa viac ako samotné kreslenie, z čoho nakoniec vyplynulo celkovo 12 hodín práce... nechcel som za to ani 1kč naviac, teraz som zvedavý ktorý grafik by také niečo robil. Ja to robím stále a nenamietam.

Navyše chcem zdôrazniť, že nevymýšlam nikomu charakter skinu ani meno, ani nič podobné. Ja kreslím grafiku, nič iné.

A to isté platí u Gizma, jasne sme totižto oznámili, že len pri serióznom záujme sme ochotní tie skiny poskytnúť.
# 19.9.2012 17.21
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
matomi nikdo nevraví že si zlý grafik.Ano bolo by dobré mať skin od teba ale chcem kúpiť 3 skiny a chcem do toho vraziť max. 20€ a ten grafik to robí zadarmo, ale ja som mu za to navrhol spolumajitela :) tak vec sa má asi tak :)
# 19.9.2012 17.57
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ja nehovorím, že konkrétne ty. Bolo ich viacej čo sa pokúšali o "nemožné". Mimochodom keď si to spočíťaš tak len pridanie za 3 skiny ťa vyjde cez 20€... Proste chcete veľa muziky za málo peňazí. Už sa ma asi 30 hráčov pýtalo cez aký program kreslím so zámienkou, že si skin nakreslia zadarmo sami. Každý si myslí, že to je len tak nakresliť si skin, každý jeden z nich to vzdal po hodine alebo po pár neúspešných pokusoch.

A taktiež myslím, že spolumajiteľstvo a podobné veci Gizmo zakázal ešte niekde na prvej strane tejto témy.
# 19.9.2012 18.11
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Philips a další, nemyslím si, že je zakázané si nechat nakreslit skin od jiného grafika. Avšak problém potom bude ve velikosti, ale to si myslím, že ti Gizmo při vážném jednání sdělí.
# 19.9.2012 18.26
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Skiny

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.