Chmatákov online


Fórum – Fotoaparát

Fórum » Archiv » Fotoaparát [zamknuto]

TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Zdravím Vás milá komunito,

rád bych od Vás, kteří se ve fotoaparátech vyznají, znal názor na níže uvedené fotoaparáty, či vlastní návrhy za přijatelné ceny.

digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/canon-powershot-sx130-is/recenze/
digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/nikon-coolpix-l120/recenze/
digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/benq-gh600/recenze/

Děkuji pěkně všem a přeji pěkný zbytek dne.
# 3.4.2012 17.31
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
GreyWolf
zablokován
Obrázek
Ve hře: Niay
SZ Mail Skype
Canon, mají trapné Tiskárny, ten ne.. Nikon! Určitě jo! :D
# 3.4.2012 18.15
:-[:-[:-[:-[:-[
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Taky bych šel do toho nikonu :-)
# 3.4.2012 22.51
Obrázek
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Našetři si na pořádnou zrcadlovku, todle je jak z poutě. :-D
# 3.4.2012 23.13
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Z těchto 3 jednoznačně Nikon .-) Sice to nebude žádná sláva, ale fotit to bude :-D
# 4.4.2012 5.55
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Lev!ticus
uživatel
Obrázek
SZ Web
Z těchto asi opravdu Nikon... Ale asi jak napsal MoMo... Pokud chceš něco kvalitního(profesionálnější focení ve vysoké kvalitě), tak opravdu nějakou zrcadlovku... Pokud chceš jen zachycovat snímky a videa na fotoaparátu, které je v komplet HD rozlišení + o mnoho více funkcí než obvyklé fotoaparáty, můžu ti jedině doporučit Olmypus http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/olympus-xz-1/?gclid=CLumz7fimq8CFQhe3wodPX5gbQ ..tento foťák mám asi rok a jsem nejvíce spokojen, co jsem kdy byl. Má dobrou funkci, že fotí dříve, než domáčkneš spoušť, takže ti nic neuteče... Klasické stabilizátor obrazu + navíc koriguje světelný kontrast ( vybere ti automaticky optimální nastavení podle toho, v jakém kontrastu světla fotíš/natáčíš... Tma, šero, slunce.. atd) Toť asi vše..xD
# 4.4.2012 10.29
Oldschool MB POWA! Narayenko,VRáček, Pála, VladdiS, pixeek, č€rn4_wdow4, John, Zopei, Yamall a spol. WE LOVE THEM!
Obrázek
Brokí
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brockey
SZ
Záleží na tom, jaké máš zkušenosti. Pokud jsi amatér tak nech zrcadlovku na později.. Doporučil bych BENQ nebo Nikon
# 5.4.2012 22.41
Obrázek
By Montik
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Pýtal som sa brata (profesionálny fotograf) a povedal mi že z tých 3 určite NIKON :)
# 6.4.2012 17.52
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Děkuji všem, lock
# 7.4.2012 12.19
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Fórum » Archiv » Fotoaparát [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.