Chmatákov online


Fórum – nápad–poškození věcí

Fórum » Archiv » nápad-poškození věcí [zamknuto]

Pepsimus_
uživatel
SZ
Hi guys, před chvílí mě napadl, podle mě, docela dobrý nápad. Co kdyby se dalo poškození na většinu (všechny) věcí v ch? např: na prut nebo medit atd atd. Zvíšilo by to cenu všech věcí. Dali by se opravovat, takže další džob pro řemdu. Fungovalo by to tak, že např u prutu, po chytnutí 2000 ryb, by se prut rozbil . U meditky zase po dobití xxx životů nebo kliknutí.
Je to jen nápad a prosím neukamenovat :)
# 14.2.2012 19.12

Stránky: 1 2



SZ
Tak misto toho abych dal do sbiječky za 250chk v obchodě 5 za opravu :D Tak si radši koupím novou :D
¨
Přidal bych to jenom chobotům protože ty VIP by stálo za to opravovat ale normální věci nemají takovou cenu aby stáli za opravení.
# 14.2.2012 19.15
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Opravovat Chobota? hm..... u robotického bych to chápala, ale jinak je to snad zvíře ne? Maximálně tak nakrmit, aby nechcípl vysílením a hlady xD

Ale jinak, kdyby se to opravování věcí nějak promyslelo....tak, aby se opravovat hráčům vyplácelo, jakožto řemda nejsem proti :D

edit: Nemáš něco společného s jiripajou alias PK Borcem? Ten chtěl po mě bonus na chobota xD
# 14.2.2012 19.21
Obrázek
Pepsimus_
uživatel
SZ
to máš pravdu ,ale i taky bych to třeba na ten prut chtěl :). stojí pár korun ,ale pro začátečníky, je i těch 50 hodně, tak by si museli koupit novej. podle mě se v ch prostě mrhá věcma, nevím jak bych to líp vystihl . :) například meditka: po chvilce by se ti zničila a už by bylo jen na tobě, jestli si koupíš další a nebo necháš opravit. ty součástky na oprvení ,by museli mejt nějakou rozumnou cenu. :)
# 14.2.2012 19.23
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Poškození chobota? :D Celkem nereálné. Ale kdyby se věci časem rozbili, tak jo. To bych pak uvažoval co stojí za to opravit a co ne. Takže věci kterýma nějak skillíš by se mohly časem rozbít, jsem pro.
# 14.2.2012 19.24
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

Pepsimus_:to máš pravdu ,ale i taky bych to třeba na ten prut chtěl :). stojí pár korun ,ale pro začátečníky, je i těch 50 hodně, tak by si museli koupit novej. podle mě se v ch prostě mrhá věcma, nevím jak bych to líp vystihl . :) například meditka: po chvilce by se ti zničila a už by bylo jen na tobě, jestli si koupíš další a nebo necháš opravit. ty součástky na oprvení ,by museli mejt nějakou rozumnou cenu. :)



Nový prut u Lojzy stojí jen 30 chk, výroba jaksi 50 chk. Cenu bych nezvedala, nováček, který by přišel o prut by pak neměl šanci jej znovu získat. Dřív, když šlo česat ovoce bez košíku, tak si mohl vydělat v sadu. Dnes ne.

Pokud by to autora zaujalo, jako rozšíření možností ve hře. Tak bych na opravy těchto "levných" předmětů navrhovala spíše další/jiný typ náhradních dílů. Přecejen díly by neměly být dražší jak předmět samotný/nový.
# 14.2.2012 19.30
Obrázek
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
Chudák nováček který dostane prut,skillí,skillí... Naráz se mu rozbije koupí nový a to mu pak zbyde jen 20chk

Jsem PROTI
# 14.2.2012 19.32
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
To ale nesmí skilit jen tím způsobem, že skládá tuny ryb pod hlavičku a čeká na vichřici, která za něj uklízí. Když občas nějakou tu rybku prodá tak chk na nový mít bude.

Já tou poznámkou spíš zavzpomínala na sebe, kdy jsem nevěděla jak ten prut nasadit. Nechtěně jsem ho položila na zem a vichřice.....

Stát se to může každýmu nováčkovi, holt začátky jsou začátky....
# 14.2.2012 19.36
Obrázek
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
Tak dát nováčkovi 100chk jestli se to zavede protože nováček nebude vědět tolik věcí.
# 14.2.2012 19.52
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
si normální? s tím jdi jinam, ahoj 3-(
# 14.2.2012 19.54
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Keby tie predmety v CH aj niečo znamenali, tak by to význam možno malo, keby sa to lepšie premyslelo ale takto určite nie.
# 14.2.2012 20.01
 
Pepsimus_
uživatel
SZ

VRak:si normální? s tím jdi jinam, ahoj 3-(


ano pane :( chováš se, jak kdyby ti to tu patřilo :(.
# 14.2.2012 20.36
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Jsem proti. Nedokážu si představit že by se mi poškozovala třeba čepice nebo chobot.
# 14.2.2012 20.40
 
MangoxD
uživatel
Ve hře: Mango
SZ
Taky jsem proti, třeba na VIP chobotech by už moc nikdo nejezdil...
# 14.2.2012 21.07
 
WiZz
uživatel
Obrázek
Ve hře: ŘemDíčeK-WiZz-Hatchet_MAN
SZ Mail Skype
Proti :D na prd:-P
# 14.2.2012 21.40
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Keď už sme pri tom poškození, je bug že sa chladné zbrane neničia?
# 14.2.2012 22.16
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » nápad-poškození věcí [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.