Chmatákov online


Fórum – Nejde koupit klanovka

Fórum » Archiv » Nejde koupit klanovka [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Nejde koupit klanovka, kliknu na ni dam koupit a nic. (MÁM DOST PENEZ). Prostě nejde koupit.
# 8.2.2012 15.46
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Někde udělali chybu soudruzi z NDR :-)

NEPIŠ MI SEM TY TVOJE POZNÁMKY!



Naposledy upraveno: 8.2.2012 18.38

# 8.2.2012 17.25
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Myslím, že to zde už někde někdo psal, asi v novinkách nebo tak. Jedná se tuším o to, že tam nešlo stoupnout, že Gizmo nastavil asi krátké místo pro uskutečnění obchodu s NPC (resp. velká vzdálenost mezi Tebou a prodavačem).
# 8.2.2012 17.40
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Ted sem to zkoušel, abych byl co nejblíž aj z ruzných bodů a pořád to nejde.
# 8.2.2012 17.43
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Však ano, to je ono, že ani tak to nejde, plácnu, myslím si, že GIZ nastavil třeba, že musíš být max. 4 políčka od NPC, aby se provedl obchod a u tohodle NPC se můžeš nejblíže postavit 5políček.. Proto to nejde tuším.
# 8.2.2012 17.44
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Montik_obnova2
uživatel
SZ
I tak to nejde.
http://img204.imageshack.us/img204/2813/nejde.png


Řekl bych, že sem dostatečně daleko....

Zkoušel sem to snad ze všech míst a furt nic.
# 8.2.2012 17.49
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Tak vydrž ještě, než sem Giz logne, pak na to určo jukne a opraví to. On už to psal Pers do dřívějších novinek, ale on to asi přehlídnul
# 8.2.2012 17.52
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Špatně jsi mě pochopil nebo jsem se špatně vyjádřil. Ještě jednou..

Musíš být u toho obchodu co nejblíže, aby se obchod uskutečnil. Ovšem v tomto případě to nejde, jelikož tam je jakoby ohraničený obchod. Nemůžeš se dostat tak blízko, aby se obchod uskutečnil, chápeš? Musíš být u toho nejdále na 4 políčka, ovšem tady se blíž jak na 5 nedostaneš, okej? Chápeme se.. ?
# 8.2.2012 18.05
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Montik_obnova2
uživatel
SZ

TeRiNeČkA:Špatně jsi mě pochopil nebo jsem se špatně vyjádřil. Ještě jednou..

Musíš být u toho obchodu co nejblíže, aby se obchod uskutečnil. Ovšem v tomto případě to nejde, jelikož tam je jakoby ohraničený obchod. Nemůžeš se dostat tak blízko, aby se obchod uskutečnil, chápeš? Musíš být u toho nejdále na 4 políčka, ovšem tady se blíž jak na 5 nedostaneš, okej? Chápeme se.. ?


¨
No jasný :D
# 8.2.2012 18.15
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

TeRiNeČkA:Špatně jsi mě pochopil nebo jsem se špatně vyjádřil. Ještě jednou..

Musíš být u toho obchodu co nejblíže, aby se obchod uskutečnil. Ovšem v tomto případě to nejde, jelikož tam je jakoby ohraničený obchod. Nemůžeš se dostat tak blízko, aby se obchod uskutečnil, chápeš? Musíš být u toho nejdále na 4 políčka, ovšem tady se blíž jak na 5 nedostaneš, okej? Chápeme se.. ?



imageshack.us/photo/my-images/19/listina.png/
Myslím si, že jsem o něco blíž než 4 políčka, ale listina stále koupit nejde.
Jak někdo do komentů psal gizimu, že nejde koupit listina, tak mu odepisoval, že je asi špatná vzdálenost, ale tu v dalším klientovi prý opravil. Zkoušel jsem koupit listinu, ale jelikož jsem nemněl dost peněz, tak mi to napsalo, že nemám dost chk. Z toho vyvozuji, že obchod jde, ale z penězi mi koupit také nejde.

Podle mně je to v odlišné ceně na serveru a v klientu. Jelikož klient serveru pošle, že chci koupit klanovku za tolik a tolik, tak server to vyhodnotí, zkontroluje cenu a jelikož je špatná, tak to prostě obchod neprovede.
Ale abych řekl pravdu, v tomhle nejsem dokonalí a nevím, jak přesně server s klientem pracuje, ale tohle je prostě můj názor.
# 8.2.2012 18.23
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Gizmo
autor hry
SZ
grok:
Ee, server pošle cenu klientovi a pokud něco kupuješ, tak si cenu té věci server zjistí ze svých dat.
Podívám se na to.
# 8.2.2012 18.54
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Gizmo:grok:
Ee, server pošle cenu klientovi a pokud něco kupuješ, tak si cenu té věci server zjistí ze svých dat.
Podívám se na to.



Jo vlastně, já zapomněl, že packet, který je poslán při otevření shopu a udává cenu věci posílá server klientovy a ne klient serveru. xD Tak to byl muj fail, ale z obchodem ve WPEčku pracuji málo. xD
# 8.2.2012 18.59
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Gizmo
autor hry
SZ
Opraveno.
grok: jistě, proto to nejde hacknout. Kdyby posílal cenu klient, stačilo by to přepsat..
# 8.2.2012 19.01
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Jo super, už de koupit, díky. :)

Prosím o LOCK, děkuji.
# 8.2.2012 19.18
 

Fórum » Archiv » Nejde koupit klanovka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.