Chmatákov online


Fórum – Anonymus

Fórum » Archiv » Anonymus [zamknuto]

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
čekal jsem, že to někdo založí dřív, ale co jsi o nich myslíte? Jaký je váš názor? jste jenom ovce? :)

Jak tohle všechno skončí?



Toto je vzkaz od Anonymous pro Anonymous.

Vzhledem k událostem posledních týdnů považujeme za vhodné přiblížit nováčkům, o co se tady jedná.

Vstoupili jsme do války.

Konflikt, který se od začátku roku odehrává, nemůže být ani při dobré vůli nazván jinak.
Světové mocnosti a jejich loutky v podobě lokálních vlád zkorumpovaných politiků se nyní víc než kdy dřív snaží útočit na základní principy Internetu.
Na síťovou neutralitu.
Na pokrok sdílení.
Na pluralitu názorů.
Na právo na soukromí.
Na individuální rozvoj.

Není to žádná novinka, že se vládnoucí skupiny snaží držet ovládané pod kontrolou.
Není to žádné překvapení, že celý život žijeme jen jako spokojení otroci.
Nicméně snahy o prosazení dohody ACTA v Evropské unii a zákonů SOPA a PIPA ve Spojených státech a s nimi spojené zátahy na internetová úložiště překročily únosnou mez.
Mocní světa ignorovali naše varování, která jsme v průběhu minulého roku vyslali jako jasný signál do celého světa.
Nezměnili se.
Vyvinuli nové metody, jak ovládat člověka na ulici i v jeho soukromí.
Pronásledovali nás, vyslýchali nás, vyhrožovali nám.
V některých státech (zejména na Blízkém východě) nás i mučili.
Až tak jsme se pro ně stali nebezpeční.
Proč?
Protože říkáme lidem to, na co lidé sami často zapomínají.
Že mají moc. Že mají veškerou moc a veškeré potřebné prostředky k tomu, aby se chopili své vlastní svobody.
Anonymous nejsou jen aktivisté, hacktivisté, crackeři, hackeři, geeci, demonstranti, revolucionáři, intelektuálové.
Anonymous nejsou jen tím, co je vidět a poznat.
Celek je víc než součet jeho částí.
Anonymous jsou myšlenka.
Myšlenka, která spojuje.
Myšlenka, která se formuje.
Myšlenka, která mění svět.
Je tato myšlenka nějakým způsobem definována?
Není.
A v tom je její největší síla.
Je vždy flexibilní, vždy se přizpůsobí situaci. Reaguje dle potřeby na své okolí.
Jedna potřeba nyní vystoupila:
Odmítnutí ACTA.

Jsme rozhodnuti přinutit české zákonodárce k tomu, aby ACTA smetli ze stolu.
Jsme ochotni tohoto cíle dosáhnout jakýmkoliv nenásilným způsobem.
Chcete se zapojit?
Máte spoustu možností.
Jediné, co potřebujete k činu, je vaše vůle.
SQL Injection. Phishing. Pharming. Botnet. Trojan.
DDoS. Spamming. Trolling.
Demonstrace. Street art. Protest. Petice.
Článek. Blog. Tweet.
Grafika. Plakát. Sticker.
Video. Audio. Text.
Vy si vybíráte svou vlastní cestu.
Samoorganizujte se.
Projektujte.
Protestujte.
Vzdělávejte se a pochybujte o každé informaci, která se k vám dostane.
Ano, i o tom, co jsme zde vypsali.
Používejte více zdrojů, abyste si skutečně ověřili, že se vámi opět nesnaží někdo manipulovat.
A mluvte.
Mluvte o Anonymous.
Za slovo vás nikdo nemůže trestat, ale pouhé slovo může způsobit pád režimu.
Do konce tohoto roku se celý svět změní.
Garantujeme to.
Jsme Anonymous.
Jsme Legie.
Neodpouštíme.
Nezapomínáme.
Očekávejte nás.



// z FB od pana Pixeho



Naposledy upraveno: 5.2.2012 0.20

# 5.2.2012 0.13
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Jirekcz
uživatel
SZ
Nééééééééééééééééé.
Prosím, ne.
# 5.2.2012 11.46
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Reckenz
uživatel
SZ

Kozel_CZ:Určitě jsem za Anonymous, ale zas jen vyhazování webu nic neudělaji, chce to poradny utok aby to mělo nasledky..
A stejně politikum se ACTA moc nelíbí, takže to vypadá že se to zatrhne, no uvidíme..



Anonymous neudělal jenom to, že zhodili několik servrů se stránkami vlád a FBI a nevím co ještě.. Včera nebo kdy, se dokázali napojit na tajný telefonát nějakého agenta ve VB se svým velitelem (asi), kde se bavili o tajných akcí. Celý rozhovor pak Anonymous zveřejnili na internet.. :-)

Takže podle mě, jestli Anonymous bude chtít (a jako že bude), tak docilí toho aby se smlouva zrušila, protože se to všem už přestane líbit co všechno budou dělat ;-)
# 5.2.2012 11.52
 
ZuBR#
uživatel
SZ

Jirekcz:Nééééééééééééééééé.
Prosím, ne.



we're anonimoz 8-)lol
# 5.2.2012 11.58

Jirekcz
uživatel
SZ

DJ Pon3:

Jirekcz:Nééééééééééééééééé.
Prosím, ne.



we're anonimoz 8-)lol


Velebnosti, jdu blejt.
# 5.2.2012 12.30
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Obrázek



:-O
# 5.2.2012 13.56
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Ten last obrázek je na hlavu :D Je hrozně pokrytecký...

Máme snad bojovat proti omezování naší svobody tím, že si ji sami dobrovolně omezíme? :D
# 5.2.2012 14.43
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Omezíš se na 31 dní a tím dáš eko bombu státu, něco jako stávka :-D
# 5.2.2012 15.03
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
No tak zaprvé si nemyslím, že do toho půjde takový počet lidí, aby to udělalo "bombu" komukoliv. Věřím, že jedincům, kteří celý život koketují s lehkou podmětovou deprivací tento stav vůbec nebude vadit... Jistě budou dělat to, co do dnes například sedět 8 hodin denně na wow! :D

Asi i my ostatní, bychom si vystačili s již přečtenou literaturou, oposlouchanou muzikou a měsícem bez kina. Jenže, proč se omezovat? Čeho tím reálně dosáhnu?

Jak říkám, nepůjde do toho takový počet lidí, aby se dalo někam zasadit ránu, i kdyby do toho šli všichni lidé z protestů (což půjde méně) tak je to stále málo. A ikdyby do to toho šla půlka republiky, zasadíme se dle mého názoru max. rána soukromníkům, společnostem atd.

Státní ekonomice nezasadíš ránu tím, že pár tisíc lidí si měsíc nekoupí magazín...


Můj názor, jinak obdivuji jejich vytrvalost a rovněž nechci, aby byla omezována internetová svoboda ze zcela sobeckých důvodů. Ovšem 50% lidí co to komentují, lajkují, chodí na akce atd. jsou jen mladí tupíci, kteří se prostě potřebují bouřit.. A je jim jedno proti čemu, jeden týden to bude ochrana zvířat a pak toto.
# 5.2.2012 15.12
 
Lampard™2
uživatel
Obrázek
SZ
ANONYMUS POWAAA ...Sú to proste páni inak sa to nedá povedať ;)
# 5.2.2012 16.18
3-(
H y b r i d
uživatel
SZ
Já vůbec nechápu, jak ten hňup mohl podepsat A.C.T.A, já mysel že jsem demokratickej stát nebo ne ?
# 6.2.2012 6.27
 
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
demokracie je dneska v "uvozovkách" ;-)
# 6.2.2012 6.29
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Jenže čím vyšší práva, tím větší nebezpečí. Teď nemyslím zrovna ty atca, ale prostě nelze ani v demokratickém státu nemít žádná omezení... Základní podmínkou existence státu je suverenita a tu nezajistíte jinak než obranou vnitřní a vnější... Jakmile se člověku dá nějaké právo, hned přemýšlí, jak by ho zneužil :D

Jako najít poměr demokracie a "zákazů" není tak lehké, ale jak už jsem jednou psala proti actum jsem všema deseti :D
# 6.2.2012 9.09
 
H y b r i d
uživatel
SZ
Krystina :
Já myslel že se o takovým schválení snad musí hlasovat ne ?
# 6.2.2012 11.17
 
Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Myslíš jako aby hlasoval lid? Tak sice ano demokracie je vláda lidu, ale prostřednictvím orgánu (vlády, parlamentu atp.), který si ti lidé zvolí.

Tuším že toto rozhodl předseda vlády, ne? Nečas? Štěstí, že Švancemberg je proti tomu, sice ho běžně nemusím, ale v tomto se zachoval velmi správně, jaké stanovisko uzavřel prezident? Myslím, že neutrálním dlouho nezůstane, a že ACTA bude podporovat. Jdou ruku v ruce s jeho názory.
# 6.2.2012 11.52
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Nechápu... Anonymous, do nich, shoďte všechno co jde, aby zrušili tyhle ubohý zákony. Ano, demokracie, vláda lidu, odhlasuje to jeden člověk zvolenej. Podle mě ani ten, kdo to podepsal neví o co go... Podepsal to protože si myslí že to je dobrý... Není to dobrý...
# 6.2.2012 13.41
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Anonymus [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.