Chmatákov online


Fórum – Vykrádání Acc

Fórum » Archiv » Vykrádání Acc [zamknuto]

_Snons_™
uživatel
Ve hře: _Element_™,_Snons_
SZ Mail Skype
Vykradli mi učet A nevim kam to mam napsat tak to pišu sem.. Tažke nikomu jsem nedával mé heslo vubec nikomu A zničeho nic mi vykradli učet Nejsem si jistej ale mislim jsi že to byl hráč reggae nevim jeho ip Ale to vi už jsi zjistíte vykradli mi učet z nickem _Snons_ . díky za pochopení taky by vás naštvalo že si uděláte několik skilu na 100 A najednou ví někdo vaše heslo ... moc vám děkuju a dá se stim něco dělat ?
# 4.2.2012 11.00
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Obecná pravidla:1. Hesla se nemění. Za bezpečnost si odpovídáte sami – nikdy nikomu heslo nesdělujte, nepřihlašujte se u kamaráda a podobně. Veškerou odpovědnost nesete Vy sami a zjištění hesla je čistě Vaše chyba. Volte si proto silná hesla a nepoužívejte stejné heslo, které máte např. na e-mail.



Jestli si měl heslo typu: karkulka, tak se nedivim
zajimavý, že Vám vykradaji acc, ale proč nevlezou na účet mě,Gizmovi apod. ?
# 4.2.2012 11.02
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
_Snons_™
uživatel
Ve hře: _Element_™,_Snons_
SZ Mail Skype
Heslo tohoto tipu jsem nemněl A tento hráč mně vikradl i najiních serverech (jabko) Vim to jistě nejde stim něco dělat ?
# 4.2.2012 11.05
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Jestli si měl stejný heslo tady a na Jabku, čemu se divíš? mimochodem, v pravidlech máš, že nemáš používat stejná hesla které máš jinde.
# 4.2.2012 11.06
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
_Snons_™
uživatel
Ve hře: _Element_™,_Snons_
SZ Mail Skype
Nene nemněl jsem stejné heslo Ale tento hráč mně vikradl i tam .
# 4.2.2012 11.08
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Za každej účet si odpovídá hráč sám, stejně tak jako za heslo.
Řeší se to tady pořád dokola a psalo se to xkrát, že heslo běžným způsobem zjistit není možný.
# 4.2.2012 11.15
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Tady si myslím, že není co řešit.

Když si hrál na Jabku, tak tam si myslím, že se toho bát nemusíš, jelikož Czechboy by toho nezneužil, ale pokud jde o jiné neofiky tak tam to je jasné.

Jelikož na ServerSide každá postava má svůj soubor, ve kterém je vše. Takže stačí když se někam zaregistruješ a vlastník serveru po otevření tohoto souboru okamžitě ví tvoje heslo a bezpochybně může jít kdykoliv na ofik a zneužít toho.

Zároveň upozorňuji všechny na takové zásady:

1. Své heslo nikomu nesdělujte! Ani sám Gizmo po Vás heslo chtít nebude, jelikož kdyby potřeboval Vaše heslo, tak se kdykoliv podívá do souboru na "ServerSidu" a má ho.

2. Nepoužívejte své heslo na jiném serveru. Každý člověk není stejný. Je jasné, že na první pohled se Vám člověk může zdát úctyhodný atp, jenže i z takového člověka se může vyklubat "kdokoliv".

3. Heslo, které si dáte, by mělo obsahovat malá a velká písmena a alespoň jednu číslici.

Na takovéto heslo nejde přijít, nebo alespoň tato komunita to nedokáže. A také z toho vyplýva ponaučení, že pokud takovéto heslo budete mít a vykradnou Vám ho, tak za to můžete jen VY, nikdo jiný.

Prosím všechny, aby si to přečetli, jelikož za další topicy typu "Nějaký hacker mi vyhackoval heslo" atp budu trestat.

Děkuji za pochopení.
# 4.2.2012 11.37
Obrázek

Fórum » Archiv » Vykrádání Acc [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.