Chmatákov online


Fórum – forma

Fórum » Archiv » forma [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ahoj, snad mi bude někdo z vás schopen poradit a pomůže odstranit tuto chybku:

Při výrobě se mi ničí forma, viz video. Omlouvám se za jeho špatnou kvalitu, zapoměla jsem ji zvýšit. http://www.youtube.com/watch?v=R7Ys1hT5cuc

Santea a John výrobu dýky odzkoušeli a jim se forma neničí. Mě ano, nepomohlo ani relognout ani zabití. Forma na dýku je naštěstí levná, ale např. forma na odlití zaměřovače je už podstatně dražší a to pak takovýto bug "zabolí"
# 27.1.2012 11.59
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Co je špatného na tom videu? Nevšiml jsem si žádné chyby :( šutr jsi přetáhla na tavidlo, přičemž se Ti proměnilo na "slitinu" a tu jsi přendala do formy a vznikla Ti dýka, takhle to má být, pokud se nepletu..
# 27.1.2012 13.22
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Forma se nemá zničit, má zůstat i po výrobě dýky. Což odzkoušela Santea s Johnem. Je to pár dní co jsem dýky dělala a forma nemizela, proto se ptám co je špatně? Proč se mi při výrobě začala ničit forma? Upozorňuji, že na videu jsem vyrobila v pořadí 5-7 dýku kdy se forma zničila.
# 27.1.2012 13.30
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tá forma je až príliš lacná na to, aby ti nezmizla. Takto to bolo aj vo verzii 1.4 a pochybujem, že by sa niečo zmenilo. Skôr sa mi zdá byť bug to, že to nemizne.
Podľa boha pravdy by forma mala ostať (prípadne sa opotrebovať) ale toto je CH.
# 27.1.2012 13.34
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Co já vím, tak to tak bylo vždy se mi zdá.. Je to i logické, forma se změní v dýku.. Přece to nebylo tak, že najednou v invu se objevila dýka a forma zůstala, ne? Nepíšu, že jsem si jistý v tomhle na 100%, protože mě to nějak nahlodalo, ale do téhle doby jsem byl přesvědčen, že to je tak, jak píšu.

BTW: Tím logickým myslím to, že ve většině případu na CHO se věci postupně vyrábí až do konečné podoby a nic po nich nezůstává..



Naposledy upraveno: 27.1.2012 13.36

# 27.1.2012 13.34
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Nejsem v tomhle oboru nějakej znalec, ale tuším, že se forma ničila odjakživa, nebo jsem s timhle pocitem žil, taky proto je tak levná.

EDIT: Forma už mizela ve verzi 826, bug to neni :) Otestováno



Naposledy upraveno: 27.1.2012 13.47

# 27.1.2012 13.35
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Vždy se mi ničil jen hrnec na výrobu odlitku. Tuším, že se správně jmenuje tavící zařízení. Ve formě jsem odlévala jak dýku tak tu hlaveň na bročku, formy zůstaly. Jen dnes se začaly ničit.

Spíš je zajímavé, že Santea s Johnem při výrobě o formu nepřišli, bohužel jsme ve hře nenašli více hráčů s vyšší výrobou. Mohli by jste to prosím odzkoušet, jak se vám to chová nyní a napsat to sem?
# 27.1.2012 13.46
Obrázek
WolFic3K
uživatel
Obrázek
Ve hře: Wolfi, WolFic3K
SZ
Mě se ničila vždy ... a tak jsem si i myslel že to má být.
Když je za XY chk což je málo ... tak to nevadí ne ?
# 27.1.2012 14.09
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
amazonko: na tom videu je to naprosto v pořádku, není tam žádná chyba. Černej šutr dáš to tavidla, vznikne slitina a tu dáš na formu na dýku, vznikne dýka. Není tam žádná chyba, děláš to naprosto správně jako my. Ve hře jsi to vysvětlila špatně, neříkala jsi, že ti vznikne dýka.
Ten postup je správně, video taky, z invu ti zmizí jak tavidlo, tak i forma, je to všechno dobře :), nemáš žádnou chybku. Forma při výrobě vždycky zmizí, protože z ní vlastně tu dýku vyrobíš, proto v invu ani zůstat nemůže
# 27.1.2012 14.26
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ok, v tom případě to byl dříve nějaký bug, když mi forma zůstávala. Vše je tedy vysvětleno a můžete lock. děkuji
# 27.1.2012 14.31
Obrázek

Fórum » Archiv » forma [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.