Chmatákov online


Fórum – Dýka?

Fórum » Archiv » Dýka? [zamknuto]

$onđ!k
uživatel
Obrázek
Ve hře: mr[sonda], EL_DeMeNtOs
SZ ICQ Skype Web
Dýka je krátká, ostrá bodná pobočná zbraň upevněná v rukojeti. Používá se jako řezací nástroj nebo zbraň.
V porovnání s nožem má delší, obvykle symetrickou a oboustranně broušenou čepel. Na rozdíl od nože je určena především k bodání, zatímco nůž k řezaní.

Já nevim jak vám, ale přijde mi, že grafika dýky byla nahrazena grafikou kuchyňského nože. Je jedno jestli v PXA nebo VC, ale tohle není dýka, nýbrž kuchyňský nůž.
# 21.1.2012 13.42
 

Stránky: 1 2

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
V Ch2 fungoval jako víceučelák, tak proč ho nemohli dát do hry stejně?
Jako je mi to jedno, ale více se mi líbyla ta původní dýka.
# 21.1.2012 23.34
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
grok: Jenže v CH2 bylo všechno víceúčelové, ne? Takže sekera nejen "dřevorubila", ale i zabíjela, dýka nejen bodala, ale i krájela, ap.

Jsem pro původní dýku. Je nej.
# 22.1.2012 0.30
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
No, já bych tuhle grafiku "dýky" nahradil misto víceučeláku a dýku bych nechal udělat novou :) věc názoru ,,
# 22.1.2012 10.22
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype

palandaa:No, já bych tuhle grafiku "dýky" nahradil misto víceučeláku a dýku bych nechal udělat novou :) věc názoru ,,


Když zase Pála ten víceúčelák je pěkně namalovaný jak je polootevřený a jde viděl,že má více funkcí.Kdyby se místo něj dala nebo dal tento "kuchyňský nůž" ,tak už by to nebyl víceúčelák,ale prostě jen nůž.Až se dostane na novou grafiku víceúčeláku,tak bude asi podobně namalovaný jen s vektorovou grafikou si myslím.Nechme to jak to je :-)
# 22.1.2012 12.34
 
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
Nožík přidat k prodavači kuchařské čepice a dělat si z masa z ryb jídlo jako prodává Chmachila-ono. :)
# 22.1.2012 13.14
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Dýka? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.