Chmatákov online


Fórum – World of Wacraft

Fórum » Archiv » World of Wacraft

VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Zdravím. Jak jistě víte tak tento topic byl nedílnou součásti "Diskuse mimo mísu", proto si myslím, že má smysl ho obnovit.

Hrajete někde? Potřebujete s něčím poradit? Pište.

Momentálně hraju na Deffender FUN REALM. Je to sice FUN ale s celkem dobrou pověstí a navíc, je to jeden z "hodně mála serverů" co nemá DONATE systém. (Nemůžete si nic koupit za peníze, všechno záleží na zkušenostech.) Vše je tam zrychlené 15 krát, takže pro "začátky" s touto hrou vřele doporučuji.

http://herniserver.cz/wow/

Hraji tam již déle, můj největší úspěch co se týče PvP byl RANK 10 v 2v2 (viz. http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/148369_170729292953859_100000503688698_529706_5739308_n.jpg)

Nejlepší rank jsem měl 6, ale to jsem nestačil vyscreenovat a na velkém MMR v případně výhry dostanete + 1 - 5 rat, v případě prohry dostanete -20. xD

Dal jsem to v set-upu SH.Priest/Mutilate Rogue, občas Disco.
# 21.1.2012 12.20
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Kristyna_Graffitka
uživatel
SZ
Hrála jsem na Drahym :D
# 31.1.2012 20.32
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Vladdis :
expertise cap bol 26
hit cap bol 263 tuším že 8%, nezabúdaj že draenei v grupe ti dáva 1%, čiže stačí len 7 nahrabať na veciach,gemoch,socketoch a pod

A inač neviem čo si myslel pod trinketmi, ty ako retri pala by si mal dodržať postupnosť

HIT CAP
EXPERTISE CAP
Všetko do STR = AP = DMG

A keby si mi povedal akú instanciu momentálne hráš tak teoreticky ti aj napíšem trinkety ktoré by si mal mať
naxx,ulduar a ToC poznám dokonale za retri paladina, mal som tam full najlepší eq vždy, potom na ICC som nehral iba som si neskôr ,,vyfarmil,,

Nezabúdaj na glyphy napr glyph of seal of vengeance ti pridá pri zapnutí seal of vengeance +10expertise - aspoň to nebudeš musieť gemovat a socketovať

Kľudne mi napíš zajtra icq/skype, ohľadom retri paladina viem strašne veľa...
# 31.1.2012 21.02
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
To byla jakási sranda, musel jsem tě vyzkoušet.

Hraji sice na FUNu ale mám pěkného Paladina. Už jsem na Blood Infusi, takže za chvíli TOP. Trinkety mi radili JAR se SKULLou, jenže když mám 4x t10,5 a k tomu JAR tak mám 400+ HIT, což je hodně. Naopak Expertise jsem trochu dojebal, jelikož nepoužívám SoV. Přijde mi naprosto zbytečný, jelikož prostě točím s SoR o hodně více. Nevím čím to je, ale je to tak.

Uvidíme změna je život, každopádně určitě napíšu ohledně HELPu případně.
# 31.1.2012 21.19
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Sráči, keby ste radšej TBC hrali.
# 31.1.2012 21.23
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
neumím, nehráám, moc složitý na mě, zlátej CH old :D xDxDxD
# 31.1.2012 21.37
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Vladdis : ako som povedal vyššie, T10,5 je ICC a ja som hrával na woltlku len naxx,ulduar,ToC (T7-T7,5, T8-T8,5 a T9-T9,5) čiže neviem :D

A proste SoR sa nikdy na woltku nepoužívalo, teda aspoň po vtedy čo som hral ja...
Išlo sa buď SoC na mobov alebo SoV na bossov
# 1.2.2012 15.23
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Nevím ale je to tak. Prostě s Glyphem na SoR mi to dáva hrozné pecky. Každopádně uvidíme, jelikož dneska to zkusím s SoV + nový TB včetně předělávek v EQ a příp. postnu screen.

Jinak tohle je DB 10 N s SoR -

http://img96.imageshack.us/img96/1026/wowscrnshot012812123705.jpg
# 1.2.2012 15.29
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ

Sam #12:Jeden polský TBC server keďtak, neviem už názov. Je to asi največší TBC server momentálne na svete, 2500+ online v špičke.


Hellground?
# 1.2.2012 16.08
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pamätám si len, že v názve bolo niečo s peklom, tak asi to.
# 1.2.2012 16.19
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Tak tam na mě zrovna teď stránka na registraci blije lámanou angličtinu a e-mail s account info nikde. ^^
# 1.2.2012 16.22
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ten neprišiel ani mne, takže potom som neurobil nikde chybu, ako som si myslel :D
# 1.2.2012 17.22
 
Arkyč
uživatel
SZ
Twinstar.cz
Realm Phobos, WoTLK 3.3.5a, souhlasíms názorem že TBC byl asi nejlepší datadisk.
Na druhou stranu, WoTLK mě baví více v ohledu PvP.

Hunter PvP
Druid PvE

Nejsem taková ta K__va Hunter co má pavouka a nedá vám šanci.
Původně Markman, později kvůli vysoké účasti DK a Pala v BG jsem přešel na Beast and Mastery.

Hunter proto že jinou DMG classu nezvládám.

Druid PvE Resto.

O Twinstaru: Pokud jste tento server nezkusily, doporučuju, ovšem, pokud máte radši Funy, radši sem nelezte.
O Twinstáru z té horší stránky: Pokud už plánujete zkusit Twin, vyzbrojte se pevnými nervy, server čas od času padne a když se Tým začne hrabat v jádru, padne klidně i 10x za den.
# 1.2.2012 18.32
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

Arkyč: Hunter proto že jinou DMG classu nezvládám.



Tak proč jsi začal IMHO tou nejtěžší?
# 1.2.2012 18.55
Obrázek
ShockWave
uživatel
SZ
Která classa je nejlehčí ?
ale nechci mlátit kyjem :D leda tak meč nebo spelly.
# 1.2.2012 19.33
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Nejlehčí podle mě Balance druid... Na DMG tam má asi 4 spelly + 2 dotky... Opravdu jednoduchý... Ale zato málo používaný, v arénkách dobrý třeba s Ele shamou nebo lockem a nebo druhým druidem balance.
# 1.2.2012 19.37
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » World of Wacraft

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.