Chmatákov online


Fórum – VIP za SMS?

Fórum » Archiv » VIP za SMS? [zamknuto]

eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Zdravím. Rád bych Vás seznámil s mým nápadem, možná zde už proběhl někdy, nejsem si jist. Což takhle koupit si VIP účet přes SMS? Samozřejmě tím myslím omezené VIP. Nebylo by to myslím až zas tak složité. Je plno online her, které tuhle službu poskytují. Např. cena za VIP by byla 99kč na měsíc, po limitu by VIP účet automaticky zmizel a vy by jste museli koupit znovu. Dále by mohlo být ''zkušební VIP'' pro ty, kteří neví do čeho jdou a mohli by si vyzkoušet třeba na 3 dny za 10kč pomocí SMS.
Myslím si, že tohle je velmi pohodlná volba jak přispět na server, když by VIP mizelo, tak by hráči kupovali každý měsíc. Tyto služby poskytuje např. adresa www.platmobilem.cz a je jich plno dalších. Nevím kolik by tyto služby Gizma stály, ale většinou si tyto společnosti vezmou tuším okolo 50% z každé SMS. Takže za jedno VIP by Gizmo na server dostal teoreticky 50kč. Napište Váš názor, jestli by jste byli pro a využili této nabídky jak přispět na server, podle mě je to lehčí než jít na poštu a vyplňovat tam nějako složenku.

Díky. Nečekám že se to tu objeví, je to pouze nápad. :)



Naposledy upraveno: 19.1.2012 15.41

# 19.1.2012 15.36
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!

Stránky: 1 2

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Určitě jsem pro, vždycky se najde něco za co se dá zaplatit a Gizmo, ikdyž prý prohlásil, že nemá potřebu na chmatu vydělávat, tak má s touto hrou nějaké výdaje a takto by se mu to nějak vrátilo. Zaplatit SMS je pohodlné a pokud by to nebyla velká částka určitě by si ji mohly dovolit i "děti".

Taky mě napadla jedna věc do hry, ale založím na to své téma :)
http://forum.chmatakov.cz/tema/11976-trznice-placena-zona
# 19.1.2012 16.14
Obrázek
ShockWave
uživatel
SZ
Jasper: Když se to dá koupit přes SMS, tak ti to může zaplatit ,,někdo jiný,, . Zajdi na jabko, ukaž nějakýmu newbovi (je jich tam plno) pár VIPek, řekni mu že mu ten účet necháš ale musí poslat SMS ve tvaru xxx na číslo xxx. Až tu SMS pošle, tak Zdar.
Já a hybrid o tom víme svoje :D
# 19.1.2012 17.47
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

FryFox:Gizmo ale nebolo by to lepšie? Nehovorím ,že by si na tom moc zarábal ale podla mojho lajkského názoru by sa tím hra vylepšila.



Myslíš že Gizmo to robí kvôli peniazom? Tak to asi ťažko. Všetko čo aj zarobí vloží do hry, a za to mu všetci veľmi pekne ďakujeme. Gizmovi nejde o peniaze, už to písal dosť krát :)
# 19.1.2012 18.16
 
Lampard™2
uživatel
Obrázek
SZ
Určite PRO. Má to své výhody tá SMS ...:)
# 19.1.2012 18.37
3-(

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » VIP za SMS? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.