Chmatákov online


Fórum – čaute jabko :D

Fórum » Archiv » čaute jabko :D [zamknuto]

JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Obrázek

Doufam že vám budou zatrhnuty updaty, když se takhle bavíte o někom, kdo pro Vás může být bůh :-*

A jelikož mi to blbne : http://imageshack.us/f/853/1040011400.png/
# 18.1.2012 14.30
 

Stránky: 1 2 3

Gizmo
autor hry
SZ
Souhlasím, když se o mne takto vyjadřují (ačkoli hrajou mojí hru), nemám důvod takový server jakkoli podporovat.
# 18.1.2012 14.34
 
Lampard™2
uživatel
Obrázek
SZ
DON´T UPDATE... xD
# 18.1.2012 14.38
3-(
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Ačkoliv jsem pro dát nějaký trest, tak musím být docela proti, aby už nedostali další updaty. Jako upřímně mi je to jedno, ale team GM na jabku nemůže uhlídat všechno a někteří lidé jsou prostě de*enti. Takovéto urážky jsou i na ofiku a tomu už nijak nezabráníte. Proti tomu nemůžou na jabku nic dělat, pokud o tom ani neví...
# 18.1.2012 14.47
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Zdravím jak jmenuje ten hráč s mým skinem, používá snad někdo muj skin neoprávněně ? :-|



Naposledy upraveno: 18.1.2012 14.51

# 18.1.2012 14.48
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Gizmo
autor hry
SZ
Fajn, takže něko používá Vrakuv skin bez dovolení - jasné porušení, co bylo řečeno. Použití skinů bez souhlasu=žádné updaty.
Až tu nějaký debil zas napíše, jak mi jde o peníze - kdyby šlo, tak jim to prodám.
# 18.1.2012 14.49
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

VRak:Zdravím jak jmenuje ten hráč s mým skinem ? Myslím že o tomdle nic nevím :-|


VIP skiny tam mají Fighter Wizz a Eiba 2 (teda myslím). Který skin je ten tvůj?
# 18.1.2012 14.50
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

JABKOHNIJE
uživatel
SZ
Groku, tyhle nadávky padali i od hráčů s právy.. Jen jsem to nestíhal screenovat :) Takže jsem jasně pro, aby se ten server nepodporoval ;)

BTW: je to mysím Fighter nebo někdo ;) a s mím skinem tam běhalo X lidí také + je používají bez dovolení na Q apod. :) povoleny je měl jen VladdiS v době když byl Quester.



Naposledy upraveno: 18.1.2012 14.52

# 18.1.2012 14.50
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

JABKOHNIJE:Groku, tyhle nadávky padali i od hráčů s právy.. Jen jsem to nestíhal screenovat :) Takže jsem jasně pro, aby se ten server nepodporoval ;)

BTW: je to mysím Fighter nebo někdo ;)



Tak v tomhle případě jsem pro trest... (žádné updaty)
# 18.1.2012 14.52
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Gizmo
autor hry
SZ
Už podle obrázků je viděl, že to jsou nějací místní "CHTS". Pokud nemají úctu ani ke mně a tím k mojí hře, nemají co dělat na takových postech. Spolu s užíváním skinů to vypadá, že update nebude.
Nechť se vyjádří ostatní.
# 18.1.2012 14.53
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Gizmo:Už podle obrázků je viděl, že to jsou nějací místní "CHTS".



Pokud myslíš skin "nanomana", který tam je 2×, tak to je skin wizzyho a né CHTS. xD Jiné CHTS tam nevidím.
# 18.1.2012 14.56
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Gizmo
autor hry
SZ
grok: ok, nicméně i tak, opakovaně jsem je žádal ať to hládají. A hlavně, už 2 hráči si stěžují, že jejich skiny někdo používá.
# 18.1.2012 14.57
 
JABKOHNIJE
uživatel
SZ
groku, jenže se skinem mumie 64 (můj) tam běhalo lidí jak nasráno..
# 18.1.2012 14.57
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

JABKOHNIJE:groku, jenže se skinem mumie 64 (můj) tam běhalo lidí jak nasráno..



To možná ano, já tam nehraji, takže o tom moc nevím. Jenom se vyjadřuji přímo k tomuto tématu.
# 18.1.2012 14.59
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Lidi tam mají u muj skin bez dovolení, takže jsem taky pro, aby se nedavali updaty.
# 18.1.2012 15.04
 
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Mno tak Eiba je kokotek od Hetvera (Wizze), což prý Hetverovi prý Vrak
prodal/přenechal určité skiny na serveru Jabka. Empty, s tvojím skinem tam běhalo dost lidí kvůly tomu že sniper povoloval skiny za nějaké premium smsky což je pár měsíců zpět kdy jsem tam působil jak gm.

Jen by mě zajímalo tak pro informaci, který z lidí s právy tam takto mluvil o Gizmovi. xD
# 18.1.2012 15.04
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » čaute jabko :D [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.