Chmatákov online


Fórum – Proeliator

Fórum » Archiv » Proeliator [zamknuto]



SZ
Proeliator je/bude post-apokaliptická FPS hra.

Příběh se bude odehrávat v roce 2178 kdy z přemnožené populace (26 miliard lidí) zbyla pouhá miliarda. Lidé si totiž mysleli, že našli lék na rakovinu. Po půl roce zjistil, že to neni lék, ale virus. Bylo ale už pozdě. Lidé kteří si vzali lék se začínali měnit a zabíjet ostatní lidi. Ti kteří v sobě neměli virus se rozhodli, že pujdou do severní Ameriky kde nebyl virus rozšířen. Když je tam co nejvíce lidí vláda se rozhodne zničit Evropu a Asii jadernými hlavicemi. Když si myslí, že je povšem vyšlou speciální jednotky (ve které jste i vy), aby prozkoumali nějaké oblasti. Když se přibližujete nad zónou kterou máte prozkoumat, tak do vás najednou něco narazí a jdete k zemi. Když se po pádu proberete zjistíte, že jste jediný kdo pád přežil. Rozhodnete se tedy najít jinou jednotku, která měla prozkoumávat oblast ve vaší blízkosti. Cestou zjistíte, že jaderné hlavice zmutovaným lidem skoro neublížili, ale spíše je posílili.

První trailer: http://www.youtube.com/watch?v=pY37HZofChE
a jak to tak bývá v prvním traileru toho nejde moc vidět.

Herní svět bude rozdělen na dvě lokace. V první lokaci budou ostrovy. Jeden velký a několik menších. Velký ostrov bude mít rozlohu něco okolo 60km čtverečních a malé ostrovy budou mít cca 5km čtverečních. Druhá lokace (do které se bude moct dostat lodí) bude kontinent. Ten bude mít rozlohu cca 300km čtverečních. Ve hře bude volnost, tak se hudete moct pohybovat po obou lokacích bez omezení. Jako první jsme začali dělat lokaci s ostrovy.
Pár screenu:
http://imageshack.us/g/831/56355778.png/



Naposledy upraveno: 15.1.2012 12.45

# 14.1.2012 17.32
 

Stránky: 1 2



SZ
Big Like!
# 14.1.2012 17.33
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Po půl roce? V Americe nikdo nakaženej? To je tak hrozný, až se mi chce blejt. Lék na rakovinu? Asi tak originální, jako čínské MMORPGčka. Tomu, kdo to vymyslel, bych bez rozmyšlení dal provaz a židli. A trailer jen s poletujícími cucky papíru a přebarvené wallpapery?

Ven.
# 14.1.2012 18.28
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.


SZ
Neřekl jsem že není nikdo nakaženej v Americe...A chtěl bych vidět co bys dokázal ty... ;)
# 14.1.2012 18.31
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Je to něco jako film "Já legenda" :D
# 14.1.2012 18.43
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Jirekcz
uživatel
SZ
Neslovíčkař. Jde tam o to, že zrovna Severní Amerika, která by logicky na tom měla být nejhůře, protože lék (vakcína?) by byl nejvíce použit právě tam, pokud nějakou náhodou nedostala většina okolního světa jen tak mimochodem rakovinu.

S největší pravděpodobností bych mohl vytáhnout ze svého zadku daleko lepší a uvěřitelnější skript na post-apokalyptické téma, než tohle blití.
# 14.1.2012 18.48
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
H y b r i d
uživatel
SZ
Jirek ... pokud ti to nedošlo tak to není reálný ;-)
# 14.1.2012 19.01
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Je Harry Potter reálnej? A co Pán Prstenů?

Ne. A přesto nemají na hovno premisu. Co mi na to řekneš?
# 14.1.2012 19.03
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
....že hery potr a pan prstenu je hodně blby přiklad jirko xD
# 14.1.2012 19.08
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)


SZ
Ten příběh ještě není ani moc dodělaný. Psal jsem to celkem narychlo a ve finální fázi bude pravděpodobně vypadat úplně jinak než teď. Toto by mělo jen naznačit co se tam bude dít. Nějaká nákaza, nějací mutanti, nějaký výbuch jaderných hlavic. Nakonec může být příběh o tom, že několik světových velmocí rozpoutalo jadernou válku a stopy radiace začali měnit lidi. Teď je jen jisté, že to bude nějaký post-apokalyptický svět ve kterém běhá/léta všelijaká havěť a vy se s tím musíte vypořádat.
# 14.1.2012 19.10
 
Jirekcz
uživatel
SZ

Varloň:....že hery potr a pan prstenu je hodně blby přiklad jirko xD


Podej bližší vysvětlení.

Snipere, proč to sem tedy vůbec dáváš? Nebylo by daleko lepší prostě (dát někomu kompetentnímu) vymyslet celý příběh znovu úplně od začátku a počkat na betu hry, aby se bylo i na něco dívat, než odstrašovat potenciální hráče touhle hrůzou?
# 14.1.2012 19.21
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Zní to zajímavě, opravdu mě to zaujalo :) ... Akorát jak už psali ostatní je zajímavé, že zrovna Severní Amerika, kde je hodně lidí přežila, spíše bych typoval že ta se nakazí jako první a pak se to roznese do celého světa, ale budiž. Příběh se určitě domyslí, je na dobré cestě :)
# 14.1.2012 19.30
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!


SZ
Kdyby to něco stálo, tak bych to sem dal až by to bylo hotové. Ale jelikož to nebude nic stát a je to jen takový "testovací" projekt, tak to sem dávám už teď.
# 14.1.2012 19.33
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Testovací projekt?
# 14.1.2012 19.42
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.


SZ
Nabral jsem lidi, kteří jsou ve svém oboru začátečníci a nedělali ještě na žádném větším projektu. Je to i můj první projekt, tak to bereme jen jako takový zkušební projekt. A pokud nám to půjde, tak další projekt bude už propracovanější.
# 14.1.2012 19.48
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Tak to hodně štěstí, draku. ^^
# 14.1.2012 19.53
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Proeliator [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.