Chmatákov online


Fórum – odpadkový koš

Fórum » Archiv » odpadkový koš [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ahoj všem, určitě nejsem jediná komu vadí lagy ve hře, které dost často způsobuje nekázeň hráčů vyhazujících kvanta ryb a jiných věcí jen tak na zem. :evil:

Napadlo mě, motivovat hráče odměnou za uklízení svých věcí. Netuším, jak by to šlo zrealizovat, ale Gizmo třeba na něco příjde.
Moje osobní představa by byla za určitý počet vyhozených věcí do koše, dostat zpět nějakou odměnu. Pokud možno nevědět předem co, to tajmeno víc hráče láká 8-)

Zkuste připojit svůj nápad jak by to šlo udělat, aby hráči měli důvod házet věci do koše a ne jen tak na zem.

A hlavně by mě zajímalo vyjádření Gizma :-[
# 14.1.2012 15.19
Obrázek
  • odměna za úklid
  • ano dobrý nápad7 hlasů, 54 %54 %
  • ne, je to na nic4 hlasy, 31 %31 %
  • nevím2 hlasy, 15 %15 %
  • Celkem 13 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Pro pána jána, já ale nechci odměnu za každý jednotlivý předmět, ale třeba za 500 nebo 1000 věcí by dostal hráč zpět nějaku odměnu, něco zajímavého, aby mu to stálo za to :D

P.S. skil popelář byl vtipný :D
# 15.1.2012 14.27
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
amazonko, já tě chápu, ale prostě blbcům nevysvětlíš, že nemají házet ryby atd. po zemi a lagovat, když mají políčko vedle sebe koš. Když je den, tak to nechávají pod sebou a když je noc, tak to rozhazujou se slovy: a kam to mám dát, když mám plnej inv?.., to je na pěst 3-(
A motivovat je tím, že dostanou odměnu, když něco vyhodí, je sice hezký, ale bylo by to jen na chvíli, pak by je to přestalo bavit a dělali by bordel zase.
Vichřice je docela často, tak to na zemi dlouho nezůstává a v nový verzi si to správci hry ohlídají
# 15.1.2012 14.40
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Aby vylovené (vyrubané, vytěžené,..) předměty padali do invu, a až by měl hráč plný inv tak by musel suroviny prodat, jinak by nemohl rybařit dál, kdyby chtěl jen skillit, je to docela dobrá ochrana proti afk skillerům, že by jim to jinak neskillilo :-)
# 15.1.2012 15.16
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
''je to docela dobrá ochrana proti afk skillerům, že by jim to jinak neskillilo''

není problém si dát clickera na pravý tlačítko myši a jen to vyhazovat na zem :)
# 15.1.2012 15.52
8-)
www.hruzka.cz
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
ale dva clickery nebudou mít... :D A je to pro ně furt těžší a i kdyby měli mít makro tak to bude aspoň pomalejší =)
# 15.1.2012 15.57
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Stačí WPE - nahrát rybaření a k tomu zapnout clickcatch na pravý tlačítko a jen to házet na zem :).. dneska obejdeš už všechno :P :D
# 15.1.2012 15.58
8-)
www.hruzka.cz
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ale tak není na škodu to udělat složitější a každýmu wpe nejde ;)
# 15.1.2012 16.19
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Nebo přes gmouse xD
# 15.1.2012 16.24
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Nebo zvyšit cenu ryb ... i tak jsou ostatné věci drahé ^^.
# 16.1.2012 16.16
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web

Custom:Nebo zvyšit cenu ryb ... i tak jsou ostatné věci drahé ^^.


To zase ne, cena se mi zdá dobrá... ale spíš jde o to, že to prodávají hlavně nováčci (ze začátku moc chk nemáte), kteří jsou rádi, že chytí na 10. klik rybu a když jsou na zemi tak berou hnedka... Když máš 100 rybko, 250k (konkrétní případ já xD ) tak tě nějakých 4-7 chk nemrzí... Já osobně rybařím z důvodu abych chytil lahev :)
# 16.1.2012 17.28
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A nebo by za to měly padat kurevsky tvrdší tresty ;) Abyste se to odnaučili .. Pokud chceš chytat láhev, tak rubej ryby do koše .. Pokud chceš jen skillovat, rubej ryby do koše .. Jak snadné ;)
# 16.1.2012 18.42
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype

eazzy8
Já osobně rybařím z důvodu abych chytil lahev :)



jo a to je přesně ono, chytá se jen pro lahev a ryby letí na zem a je vám fuk, že jiní díky vám nemůžou hrát....škoda slov
# 16.1.2012 19.10
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak když někoho takového uvidíš, vyscreenuj to, podej stížnost na forum a ten dotyčný určitě nějáký trest dostane ;)
# 16.1.2012 19.11
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Fabos121:A nebo by za to měly padat kurevsky tvrdší tresty ;) Abyste se to odnaučili .. Pokud chceš chytat láhev, tak rubej ryby do koše .. Pokud chceš jen skillovat, rubej ryby do koše .. Jak snadné ;)




Přesně tak, za tohle to tam poslední dobou sekám..
Není přece možný, abych napomenul hráče, at si to pod sebou sbírá, on mi v pohodě odpoví a posbírá to, já jdu do sprchy, pro jídlo, sednu ke kompu, projedu to přes sleduj a najdu ho tam znova v klidu si večeřím a vidím jak mu to tam pod něj padá a je mu to úplně jedno .. 3-(3-(
# 16.1.2012 20.30
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Mister
uživatel
SZ ICQ

Fabos121:Odměnou za úklid je to, že nebudou lagy ;)



jak řekl Fabos a kčemu je vichřice? a budeš běhat po celý mapě na chmatu blbej napád sorry
# 16.1.2012 20.32
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » odpadkový koš [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.