Chmatákov online


Fórum – Nápady

Fórum » Archiv » Nápady [zamknuto]

kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Jak už z názvu vyplývá toto téma bude obsahovat hlavně nápady.Určitě spousta nápadů nebude realizována ,ale co kdyby se náhodou nějaký Gizimu zalíbil a do hry jej přidal :)

Zde je pár mých návrhů:

1)Jak jsem již psal v jednom tématu.Bylo by to především pro Bojovníky:
Panďulák na obratku:
Šlo by jednoduše o panďuláka na kterého ,když byste měli v ruce sečnou zbraň tak byste klikali a on by vám skillil obratku.Aby se zamezilo AFK skillu např ,když byste 15 min nenapsali do chatu a neprováděli chůzi objevila by se tabulka.Kde byste odklikli nějakou odpověď ,která by dávala najevo ,že jste ve hře.

2)
Sněžný lektvar
Po kilnutí např Sněžného chobota by vypadla Vločka.Z které by mohl řemeslník se 100 alchymií udělat lektvar na zmrazení své postavy.Chůze by byla možná zásah do nás nikoliv.Např na 10 sekund.

3)
Hazard
Bar je velkem nevyužitelný..Co takhle nějaký hazard? Už je tu automat ale ten se nedá jaksi ovlivnit.Nevím jak složité je to naprogramovat. Ale myslím že by to celkem vyvolalo u hráčů zájem..

To jsou zatím mé návrhy ,který mě takhle teď napadli..Pokud napadne něco vás pište do komentů..Možná ještě nějaké přidám.

GRAND MASTER -návrhy
Obchod obchodník Sára: Prodej; Maska 150 000,- CHK
Malý koš 20 000,- CHK

Maska Umožní vám znovu si změnit skin (pouze základní skin který si můžete vybrat při regitraci [žádné VIP]) 150k Je to docela Fér ušetříte práci GM a když se regitrujete máte si to promyslet)

Malý koš Předmět do kterého můžete přetáhnout cca 100 - 200 Ryb (přenosný koš) až ho plně zaplníte sám zmizí)

-----------------------------------------------------------------------

Zabijte příšeru a spadne vám její srdce to dáte borcovi v kobce ten vám dá perlu stejná jako normální z chmatosaura ale z této perly můžete udělat bonus 0-20 ... 20 proto protože příšera má dost života a na kousnutí bere 100 HP

Při nandavání perly (normální) na item by se mohlo stát že vám bonus spadne od -5 <--> 10 bylo by to docela supr takhle máte bonus vlastně skoro zadarmo .. příjdete za nákým řemdou at vám to udělá a máte to -5 bonus by vás bolelo takže by jste potřebovali další perlu )

--------------------------------------------------------------------

Náboje

Normální sada náboju 500,- CHK v 2. městě ted nevím prodejce ..(zlaté náboje)
Napadlo mě udělat stříbrné náboje Byly by účinější jak normální třeba o 5-9 DMG silnější Dali byse obtížně vyrobit ,, šloby snima střílet od 105% přesnost (takže s amuletem) a 100% taktiky

Je ktomu za potřebí Zbiječka(žlutá)=černá ruda 1ks,,Speciální forma na odlití sady !,,Kladivo ( V.I.P. ) Tavidlo,, 1ks chmatopýřích chlupů!(lávový ostrov)

OK: Návod!Vytěžím černý kámen pomocí kladiva ho přetáhnu na tavidlo , roury přetáhnu na formu vznikne prázdná sada vezmu zkumavku a chlupy přetáhnu na prázdnou sadu a máte 100 Stříbrných nábojů !


--Šípy--

Vytěžím placku (myslím od 80 těžba) vezmu archeolog kladívko udělám z toho ty 3 kuličky pomocí šroubováku je přetáhnu na udělanénebo koupené šípy a máme Kamenný šíp (+5 DMG)

Vezmeme zkumavku a přetáhneme bubuli na hotové šípy a máme otrávený šíp
+0 DMG ale má trávící účinek jako když bodáte jehlou zk trávící účinek na 10% travičství by byl 9 HP a čim větší trávení tak větší šance

Edit: 15.4.2011 Pá!

Neviditelný Chobot;-->

(VIP ITEM) Nasednete na chobota A během 5 bude vaše postava průhlednější a průhlednější a nakonec budete plně neviditelní a až budete zneviditelneni tak můžete nějakou chvilku jezdit bez toho abi si vás někdo všimnul [[[[[[[!!!!!Není vidět ani skin ani chobot ani pokrývka hlavy!!!!!!]]]]]]] Po nějaké době se znovu objevíte Popř: Vám to napíše "Byl jsi odhalen" !

Lektvar Rychlosti;-->

Stačí si koupit v Čínské Restauraci Chobotníkovi žebírka a Krev( v kanále v jížním útočišti vlevo )vázu a Maso (rozřezané ryby) !

Návod:-->

Vezmu šroubovák a přetáhnu maso na Chobotníkovi žebírka= Vznikne [[Neznámé Jídlo]] ,, Vázu rozbiju pomocí Archeolog. kladívka = Vzniknou [[3 Kamínky]]
,, Neznámé jídlo přetáhnu na Krev = Vznikne [[Neozkoušený lektvar]],,A nakonec pomocí kladiva přetáhnu Kamínky na Neozkoušený lektvar a = Vznikne Lektvar Rychlosti.

Účinky:

Na 10-20 Min jste rychlejší jak na chobotu účinek platí jen když nejste na chobotu když nasednete na chobot pojedete jeho rychlostí ale když z něj slezete jdete zase rychle [[Hodí se na hledačku//Quest ]]


Gizmo občas na to taky koukni :)



Naposledy upraveno: 14.1.2012 10.15

# 11.1.2012 13.09
 
  • Který z mých nápadů vám přijde nejlepší?
  • 18 hlasů, 50 %50 %
  • 23 hlasy, 19 %19 %
  • 35 hlasů, 31 %31 %
  • Celkem 16 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Ten panák byl v oldce,bylo by dobrý ho znova udělat,vyřešil by se s tim rekill
# 11.1.2012 13.16
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
HaluCh
uživatel
Obrázek
Ve hře: HaLuCh_crafter/warrior
SZ ICQ Skype
S tou jedničkou a 3kou souhlasim... Ale ten trenažer bych dal zas někam do PK, hodně daleko ať tam nemůže každý... Dřív byl v baru prej nějakej automat, sice nwm jak fungoval ale bylo by to super, Nebo by stačilo současný mat nějak zmenčit a dát do baru...
Ale eště bych tam aspoň jeden přidal, aby každý fungoval trošku na jiný spůsob...
# 11.1.2012 13.21
Mé staré nicky sou:
.W!Z4RD_L€V!N. a HALucinaTOR
A zas začínám hrát :)
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Ten mat je ale prostě takovej neovlivnitelnej :)) Ale třeba by bylo dobrý kdyby tu ruletu mohli hrát např 5 lidí .Mohl bys vsázet jako v normální ruletě.Řady,barvy,číslo,lichý sudý...atd.Otázka je jak moc složité je to na naprogramování
# 11.1.2012 13.28
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Když už by byl ten panák tak by se mohlo udělat i něco s těmi terči, vystřílel jsem do nich 3 balíky nábojů a ani 1%. Tak se mi to zdá trošku divný. Jinak pěkný nápady ;)
# 11.1.2012 13.29
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
To máš pravdu..Páč fakt na terčích vystřílíš moc nábojů a nic..A ve hře je vážně málo killerů.Chtělo by to zase aby se občas bál řemda jít na rub ,do 4 apod:))
# 11.1.2012 13.34
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jenže musíte to brát tak, že hra není jen o tom vyskillit přesnost a jít rubat .. To pak všechno ztrácí smysl, když máš třeba za pár dní některý skill na max .. Tak ztrácí na hodnotě postavy a hráčům je jedno, jestli na ní dostanou BAN, protože si ty skilly vyskillují zase za pár dní :) .. Nevím no, ale panák určitě dobrý nápad..
# 11.1.2012 13.54
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Jsem pro všechny 3 nápady, za 1. ten panák na skill obratnosti je dobrá věc, když už byl v oldce... :) ... 2. O tomto lektvaru slyším poprvé a přijde mi zajímavý, alespoň budu mít šanci utéct od těch ''GangstaZ'' co si dovolují na poctivě pracující řemeslníky... 3. Jasná páka, bar je momentálně nevyužitý, netuším jak těžké to je naprogramovat (automat), ale napadla mě taková ''minihra'': Po poklepání na automat by se vám odečetla jistá suma peněz a objevila se tabulka, kde by byla možnost počet vsazených peněz zdvojnásobit, zpětinásobit... nebo také nevyhrát nic, ale samozřejmě je šance nízká, určitě tento typ hazardu znáte, že zatáhnete za páčku a máte tam 3 políčka, pokud budete mít 3 stejné obrázky, vyhráli jste :) ... Samozřejmě nečekám ani že tam tato věc bude, nemám ponětí, jak náročné by to bylo naprogramovat.
# 11.1.2012 14.41
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Panák na obratnost nebyl nikdy. Byl na odolnost
# 11.1.2012 14.43
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
1) Navrhovalo se to už víckrát. Já jsem pro.
2) V některých případech by se to mohlo hodit.
3) Tento automat už v provozu kdysi asi byl. Mám tady screen:
img854.imageshack.us/img854/341/dokazenasrat.jpg



Naposledy upraveno: 11.1.2012 14.50

# 11.1.2012 14.46
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Tak on už dokonce byl vymyšlen, to jsem ani nevěděl... :D ... Groku, vsadilo se tam 20chk a když si vyhrál tak kolik?
# 11.1.2012 14.50
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
To nevím, já jsem tuto verzi hrál krátce a žádný automat jsem nezkoušel xD
# 11.1.2012 14.51
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

MAK:Panák na obratnost nebyl nikdy. Byl na odolnost


Byl ve staré verzi. Na odolnost byl už v nové.
# 11.1.2012 14.53
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

john1:Ten panák byl v oldce,bylo by dobrý ho znova udělat,vyřešil by se s tim rekill



mám pocit že ten byl na odolnost, ne ? obratnost se dá dneska skilovat na zvířatech.. nějakým panákem to jen lidem usnadníte, hráči dojdou zapnou na něm klikera a za hodinu obratnost vyskilena..
# 11.1.2012 15.14
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) Podle mě nebyl. Kde byl podle tebe erektusi?
# 11.1.2012 15.22
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Je na odolnost, příjdeš k němu a po klikání do tebe bodá. Kdyžtak mohu dodat screen.
# 11.1.2012 15.23
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.