Chmatákov online


Fórum – Ztráta předmětů

Fórum » Archiv » Ztráta předmětů [zamknuto]

Petrius
uživatel
SZ
Myslím že není správné že když hráč zemře a ztratí vše, podle mně by se mělo ztratit jen to co se dá vytěžit : ryby,dřevo,kovy atd, ale když hráč příjde o věci jako chobotník chamtopír, sekera atd tak to strašně naštve

Nápad dvě : udělat možnost vlastního obchodu, pro bezpečnější prodeje mezi hráči by někde nechal postavit obchodní zónu kde se dají stavět stánky

Nápad tři : založit levely , za 5000 si hráč může koupit vyšší lvl za to se mu otevřou další místa v inventáři a jedno místo pro zachování, v případě že má někdo o tři lvl víc než jiný hráč tak ho nemůže zabít( lvl 6 může zabít lvl : 3-9)

Nápad čtyři : možnost zakoupit si nebo vypůjčit soukromou loďku z které bude možno chytat ryby a zároveň se na ní plavit
# 7.1.2012 17.40
 
  • Jaký návrh je nejlepší
  • 12 hlasy, 50 %50 %
  • 20 hlasů, 0 %0 %
  • 31 hlas, 25 %25 %
  • 41 hlas, 25 %25 %
  • Celkem 4 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
K tomu nápadu ohľadom strate vecí pri zabití: je to dobrý nápad ale nie do Chmatákova. Možno keby sa itemi zoháňali ťažšie a nie len kúpením za ChK v obchode prípadne od niekoho, tak by sa o tom dalo uvažovať a aj k tomu by som ešte navrhol tú zbraň nejak "očarovať" aby si ju nestratil pri zabití samozrejme za nejaký mastný peniaz.
# 7.1.2012 17.46
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Blbost.:idea:
# 7.1.2012 17.47
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Nápad jedna:
Podle mně je to celkem blbost, máš si davat bacha a nechodit tam kde nemáš, navíc koho naštve, když ztratí chmatopíra? :D
Potom by byli bojdové a mistici na nic.

Nápad dvě:
Podle mně je nakupování dost bezpečné, čím rychleji proběhne, tím lépe.

Nápad tři:
No jo, jeden si udělá levl 100 a bude mít smůlu, protože nikdo nebude na tak vysoké urovni, aby ho mohl zabít.

Nápad čtyři:
A jak bys to asi tak chtěl udělat? Musela by se nově rozšířit mapa a dalo by se jezdit na místa, kde ani není voda... Například by jsi narazil na podzemní chodby, kanály, místnosti atd...
# 7.1.2012 17.47
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Moc sem taháš jiný hry.. 3-(

Nápad dvě : udělat možnost vlastního obchodu, pro bezpečnější prodeje mezi hráči by někde nechal postavit obchodní zónu kde se dají stavět stánky

to bych přivítal, nic víc..
# 7.1.2012 17.49
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Petrius: víš co je problém některých z vás? Vy lognete do hry a v invu táhnete téměř vše co máte ve hře, tzn.třeba sbíju, prut, sekyru, zbraň, chobota, oživku, meditku atd., když vás pak někdo zabije, přijdete logicky o všechny věci a nemáte nic. Nechávejte si věci v bance a berte si jen to, na čem jezdíte a věc, s kterou jdete dělat nějakou činnost třeba sekyru. Když tě pak někdo kilne, přijdeš jen o to, ostatní ti zůstane.
# 7.1.2012 17.56
 
Petrius
uživatel
SZ
No ale co když potřebuju víc věcí a mám třeba chobota as mapu a du rubat stromy a někdo mě zabije příjdu o chobota možná by mělo být něco třeba za tisíc Chp že se dá zabezpečit jedna věc
# 7.1.2012 18.06
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Když jdeš rubat stromy, tak na co potřebuješ mapu? :)
Btw: jednu věc (třeba tu nejcennější co máš zrovna u sebe) si dej do modrýho políčka, ta ti tam zůstane i po zabití, takže pokud máš v invu jen věc na skillení třeba prut přijdeš jen o něj, pokud teda nemáš ještě čepici na hlavě, tak o tu taky :)
# 7.1.2012 18.10
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Taky mně kdysi napadlo něco podobného jak psal nahoře Sam. Třeba že by se ta listina k označení majtele nějakého předmětu prodávala za 50,000 chk. A věc, která by mněla toho majtele by prostě z inventáře nepadala.
# 7.1.2012 18.18
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Je to blbost, podělávači by neměli co podělávat, ostatní napady jsou už přetaženy z jiných her. Jinak k tomu nápadu s lodí. Jednou jsem měl stejný nápad, že by byli holínky a lod a mohl by jsi vkročit dál do vody a lovit tak lepší ryby. Ale Gizmo psal něco ve smyslu, že by to nešlo, že voda je jakási, uzavřená oblast a na ní prostě vstupovat nepujde. ;)
# 7.1.2012 18.22
 
stuastu
uživatel
Ve hře: Tatar123, Gergsebn
SZ

Shinty:Blbost.:idea:

# 7.1.2012 18.37
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Přesně jak psal montik, mapa je tak poskládaná, že by to ani nešlo.
Pro představu si stáhněte offline verzi cho (mapa): www.chmatakov.cz/CHmapaHWA.exe

Osobně si myslím, že by to šlo obejít, například udělat část mapy z vodou a obehraničit jej bojkama.
# 7.1.2012 18.40
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Původně jsem se také vztekala,že je příliš malý batoh, ale Santea má pravdu, na cennosti je banka.

Jen se mi zdá banka trochu malá, což mě přimělo založit si další acc, kde si ukrývám další a další věci o které nechci přijít. A to si myslím, že také není dobře mít možnost tolika účtů.
Možná se mýlím ale při čtení starých topiců jsem měla dojem, že autor hry chce, aby povolání byla vyvážená, aby bojovník potřeboval řemdu a řemda bojovníka.ap Ale pokud si jeden hráč může lognout prakticky všechna povolání a mít je kdykoliv zaplá současně, pak tato vyváženost postrádá smysl. Hráči se nakonec navzájem až tak nepotřebují. V tomto bych navrhla radikální změnu, např. max. dva účty.
# 7.1.2012 19.55
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Stěžuješ si, že máš malou banku a chceš snížit počet založení účtů na jednom PC?
Rozdělím to na dva body:
-Kdysi se dalo za nějaký ten obnos serveru zvíšit počet polí v bance, už nevím jestli se to ještě dělá.
-Stejně si budou všichni zakládat účty například ve škole, u kámošů, v knihovně atd... A ti co na to mají menší možnosti mají prostě smůlu. Navíc jsou lidi, kteří mají Dinamckou IP, takže by si stejně každý den založit další 2 účty a pro ostatní by to byla nevíhoda. 20 účtů je tak akorát dostatečný počet a nikoho neomezuje, protože přeci jenom 20 účtů je fakt hodně.
# 7.1.2012 20.01
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Nestěžuju si, že mám malou banku, jen konstatuji k čemu to u mě vedlo.

To co jsem chtěla říct a řekla, bylo o tom, že ta rovnováha mezi povoláními se dá snadno setřít tak, že si sama vyskilím potřebnou postavu, což je velká škoda. Jen málo hráčů hraje pouze jeden účet.
# 7.1.2012 20.27
Obrázek
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

Mont!k:Je to blbost, podělávači by neměli co podělávat, ostatní napady jsou už přetaženy z jiných her

# 8.1.2012 0.00
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Ztráta předmětů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.