Chmatákov online


Fórum – Nový server CH1.5

Fórum » Archiv » Nový server CH1.5 [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Protože už to někdo nadhodil na fóru, písnu to oficiálně.

Protože byly opraveny hlavní chyby, díky kterým si mnozí přišli na velké peníze či věci a poškodili tak herní ekonomiku, bude za několik dní spuštěn nový oficiální server CH 1.5, kde budou všichni začínat od začátku.

Navíc zde - pokud bude grafika - budou nové 3 atributy u každé postavy (Síla, Inteligence a Obrana), které budou ovlivňovat vše ostatní.

Co se GM týče, bude zde, avšak anonymně, jako je tomu u jiných online her. Tím se vyhneme otravování po ICQ atd. Někdy za něj lognu já, jindy někdo jiný..Neřekno kdo se bude účastnit, nicméně není to nikdo pod 25, takže se nemusíte bat "děcek".

Současný server poběží normálně dál. VIP přístup a skin na přenést půjde, věci ani nic jiného ne.

Spuštěn bude tento server ve chvíli, kdy opravím několik zbývajících chyb týkajících se rychlého růstu skillů.



Naposledy upraveno: 7.1.2012 12.06

# 7.1.2012 12.01
 

Stránky: 1 2 3

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ide skôr o to, či si niekto nezaloží účet s mojim menom a nedostane VIP vstup, skin....

Stačilo by založiť tému, kde by každý napísal za svoj účet (tu na webe), že naozaj si založil svoj nový (s pôvodným menom) účet on.

Edit: Giz prosím ťa poď na ICQ na minútku.
# 7.1.2012 14.43
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Stačilo by udělat to jak jsem psal. Gizmo napíše na forum, např. že v 17:00 hodin bude ve vip zóně na starém serveru a kdo chce převést vip ať tam přijde a přesně si každý napíše název nového účtu na který to chce převést.
# 7.1.2012 14.44
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jj taky jsem pro, aby se to ještě nějak pořešilo, aby se nedával hromadný převod všech účtů (hodně jich už nehraje a jak už jsem psala je jich dost veřejňáků, někdo třeba chce i jiný heslo atd. jestli to teda bude možný nějak technicky)
# 7.1.2012 14.48
 
Gizmo
autor hry
SZ
Santea, to je pravda. U VIP účtů se to bude řešit individuálně.
# 7.1.2012 14.49
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Gizmo, ten převod bude jako z OLD do testu?

Jak byla ta stránka, kde jsme ti poskytli jméno a složenku o potvrzení placení VIP a potom se čekalo pouze na potvrzení?
# 7.1.2012 15.00
Obrázek
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Doufám že ne. Někdo třeba složenku nemá, jako já.
# 7.1.2012 15.05
 
Gizmo
autor hry
SZ
Teď jsem to řešil, VIP se pravděpodobně převádět vůbec nebude, protože starý server poběží.
Navíc někdo doklad o zaplacení už vůbec nemá.
# 7.1.2012 15.06
 
White Tiger
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraji
SZ
¨Super těším se že všichni začnou od znova :)
# 7.1.2012 15.10
Obrázek
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web

Gizmo:Teď jsem to řešil, VIP se pravděpodobně převádět vůbec nebude, protože starý server poběží.
Navíc někdo doklad o zaplacení už vůbec nemá.



Celkem chyba, myslím si, že když kupují něco, co se mě bude týkat na určitou dobu dopředu a je to jako jediný důkaz tak je potřebuje si ji nechat.
# 7.1.2012 15.12
Obrázek


SZ
Převod VIP bych udělal jak psal Erektus ale je to na tobě Gizmo.
Jinak už se moc moc těším na novej server bude to veliká zábava hrát od začátku.:-)
A udělal bych na fóru sekci Chmatákov 1.5 a tam by se řešili témata z nového serveru a zde by se řešili témata z tohoto serveru.

+Gizmo nešlo by do nového serveru opravit skill Sběračství ?
Třeba se 100% by se mohl použít žebřík a v koruně by se dalo ziskat třeba rudé jablko za 25chk.Je to na princim červené sbiječky nebo lepšího prutu.A myslím že by to hráče bavilo trošku změna ve vydělávání :P
# 7.1.2012 15.31
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

Gizmo:
Navíc někdo doklad o zaplacení už vůbec nemá.



myslím že to je jeho chyba, bylo by to znevýhodnění pro ty co doklady mají(JÁ) v hodnotě 5000kč, můj názor.. ;-)

Jinak, je to super vše bude od znova takže pokuď se sejde zase dost aktivních hráču a ty na tom budeš dále pokračovat myslím že by to šlo.. :)
# 7.1.2012 15.47
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Taková otázka : Mažou se acc s vip? (nebo jsou pod nákou ochranou) ?
Myslím tím , když někdo ten acc nelogne třeba 3 měsíce.
# 7.1.2012 15.52
 
Gizmo
autor hry
SZ
Mažou.

Tento server bude běžet, na druhý server se kromě skinu nic převádět nebude. Jednak by se to neplatilo mne a za druhé, těžko by se to u mnoha hráčů dokazovalo.

Toto téma zatím locknu, novinky sem budu updatovat.
# 7.1.2012 15.56
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nový server CH1.5 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.