Chmatákov online


Fórum – GM – konec

Fórum » Archiv » GM - konec [zamknuto]

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Tímto bych se chtěl s váma ,jako GM rozloučit, končím (někteří vědí proč) a zaroveň poprosit Gizma ,aby mi stáhnul práva na učtech. Do hry budu samozřejmě chodit,ale už jen jako obyč. hráč. Doufam,že jsem vás jako GM moc nesral

Gizi: acc jsem si nastavil tak, jak jsem začínal jako GM
# 4.1.2012 14.57
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2 3 4 5

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Fabos121:Nejlepší GM by byl ten, který nezná ve hře nikoho, je dost starý a Gizmo ho zná osobně :) .. Aby věděl, jaký ten člověk je a jestli se mu dá věřit :P .. Snad se někdo takový najde :)



No jo, ale těžko přimněješ někoho hrát hru, kterou nikdy nehrál a nezná ji, aby v ní dělal GM. Navíc to bude zase něco nového pro nás.

Jinak: Je doopravdy škoda, že John odchází. Byl to fakt dobrý GM. Asi není tak lehké správcovat serveru na kterém hraje tolik lidí, a každý po něm něco chce..
Navíc v téhle době, kdy bude server potřebovat pořádného správce jako je John, když se sem nahrnulo tolik lidí, kvůli těm novím věcem, které jsem Gizmo přidal nám tu bude chybět ještě o něco více. Asi už nikoho jako John na serveru (samozřejmě jako GM) mít nebudeme. Vím, že někteří si oddechli, ale zamyslete se nad sebou, kdo udrží server na tak vysoké úrovni, jako to udělal John se Santeou, které mu také dost pomohla. Ale aspoň si taky konečně zahraje jako normální člověk a bude mít více času na nějaké svoje koníčky a sport.
# 4.1.2012 20.50
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Tak nakonec přeci jen došlo k tomu, k čemu situace spěla už minimálně třetím rokem. Hodně si vážím, že i přes veškerou námahu a stres, který ta funkce často způsobovala, jsi vydržel tak dlouho. Chtěl bych poděkovat za podporu, na všech serverech, kde jsme se potkali. Bylo vždy fajn s tebou pokecat a určitě ještě dlouho bude (možná někdy i za pivem :P).
# 4.1.2012 21.19
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
$onđ!k
uživatel
Obrázek
Ve hře: mr[sonda], EL_DeMeNtOs
SZ ICQ Skype Web
Byla pecka s tebou být, jak na portále, tak na ofíku. Jsem moc rád, že jsem tě mohl poznat i osobně. ;-);-)

EDIT: Zůstaň!! xDxD
# 4.1.2012 21.52
 
Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ

$onđ!k:Byla pecka s tebou být, jak na portále, tak na ofíku. Jsem moc rád, že jsem tě mohl poznat i osobně. ;-);-)



Tak nevim, jestli zrovna na portále to byla s johnem pecka. ;)
# 4.1.2012 23.18
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
John: V hre som ty už povedal svoj názor myslím ,že to netreba opakovať. Ale pridám sa. bude nám tu chýbať zodpovedný vodca .
# 5.1.2012 14.57
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Gizmo, kedy určíš nového GM? :-O
John, nechceš si to rozmyslieť? xD
# 5.1.2012 15.01
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Mojdisek byl jako hlídka vždycky dobrý. Afkaře killnul a podruhý NP. A ne,že mu dal 500 kamenů a skill na 0, jako měl John ve zvyku.
Zároveň jako GM byl na pytel, jelikož vůbec nedělal questy a ve hře moc času netrávil. V té době byli vipka velice ojediněle nebo od Gizma za kč.
# 5.1.2012 16.12
 
Kubas_2
uživatel
Ve hře: Boxer, KuBaS2
SZ
Erektusi: Mojdísek dělal náhodou dost questů, akorát nebyl tak často online jako byl (je) John.
# 5.1.2012 16.17
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
[E]r[E]ktusi

Jestli dal John1 afkařovi, nebo lagerům skill na nulu, tak je to jenom dobře, nevidím důvod, proč by měli mít hráči podvodem získané sklilly a jestli díky tomu přišli i o skill, který získali poctivě, tak je to jen jejich chyba. Znáš větu: nemyslíš zaplatíš?

....kdyby to nebylo nefér vůči ostatním hráčům, tak by bylo možná fajn, kdyby všichni ve hře mohli začít s čistým štítem od nuly ve všem, ale to by musela být jistota, že už nebude možnost lagování a jiných ataků na hru, pak by se ukázalo kdo je King a kdo je jen *****........ale bohužel ona se vždycky nějaká ta dírka ve hře najde a tito hráči si k ní vždycky najdou cestu :-|
# 5.1.2012 16.49
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
můžete být rádi za to, jak se k vám choval john ..
viz. http://forum.chmatakov.cz/tema/8255-mojdisek 3-(3-(
# 5.1.2012 19.14
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Lol tak když se tam chováš jak malé drzé děcko se nediv..

"Nedávno jsem tu psal, že správce prostě budete respektovat, tady nejste doma, abyste
byli drzí. A když jste tak drsní, tak pak nebřečte a nežalujte jak malé děti.
Konkrétně o AFK jsem tu psal, že jste povinni odpovědět "ano"."

upřímě s tím souhlasím.. tam to chtělo trochu úcty
# 5.1.2012 21.55
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
palandaa | 5.1.2012 21.59

rok 2008,
nevim proč si pokaždy musíš vyjadřovat až když je téma zavřený abys měl poslední slovo, kids

Aby ste nebyli ochuzeni o právo veřejného projevu...

A na odpověď.. :D ja jen, že to nebylo žádné "šikanizující" chování které z toho děláš. :) Asi tak.. příště trochu "use brain" thx
# 5.1.2012 22.02
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » GM - konec [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.