Chmatákov online


Fórum – GM – konec

Fórum » Archiv » GM - konec [zamknuto]

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Tímto bych se chtěl s váma ,jako GM rozloučit, končím (někteří vědí proč) a zaroveň poprosit Gizma ,aby mi stáhnul práva na učtech. Do hry budu samozřejmě chodit,ale už jen jako obyč. hráč. Doufam,že jsem vás jako GM moc nesral

Gizi: acc jsem si nastavil tak, jak jsem začínal jako GM
# 4.1.2012 14.57
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2 3 4 5

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Aby to nedopadlo jako s Mojdiskem nebo jak se jmenoval ..
# 4.1.2012 20.08
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Johní.. To nedělej :(
Teď se jen tak nesežene gm jako jsi ty, i když zde pár adeptů je který by tě zastoupili, ale nidky tě nenahradí..
jinak díky za všechno co jsi pro mně jako gm udělal, díky moc !! :)
# 4.1.2012 20.10
 
Gizmo
autor hry
SZ
Mojdísek byl v pohodě, s hráčema se nepatlal a o věci mu rozhodně nešlo...jenže ten hnije v Singapuru na služební cestě a ještě nějakou dobu bude..
# 4.1.2012 20.11
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Palo, Mojdis byl v pohodě, jak začínal, dělal Q, dalo se s ním v pohodě pokecat, byl v klidu, jenže potom ztratil na aktivitě a teď už víme i proč ;)
# 4.1.2012 20.14
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mojda byl trilor ne? Nebo nejak tak
# 4.1.2012 20.15
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
neřikam že nebyl v pohodě, to vubec ne, jenom že si tam třeba přišel, udělal quest, nahazel do toho brutální věci, pak řekl že musí jít pryč at na to někdo dohlídne.. takový věci mi u něj vadili
# 4.1.2012 20.16
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nehádejte se tady jak paka 3-( .. S tím, že J3w pomohl s opravou bugu a za to dostal unban je normální .. Tak to bylo i s mýma účtama a mým BANem IP, když jsme bugovali s obchodem přes 3 postavy a začali s wpe :) Taky jsme Gizmovi s Cibym pomohli opravit chyby a hrajem doteď .. Tak to prostě bylo a bude .. Možná bohužel, možná bohudík. :-)
# 4.1.2012 20.16
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Fabos121:Nehádejte se tady jak paka 3-( .. S tím, že J3w pomohl s opravou bugu a za to dostal unban je normální .. Tak to bylo i s mýma účtama a mým BANem IP, když jsme bugovali s obchodem přes 3 postavy a začali s wpe :) Taky jsme Gizmovi s Cibym pomohli opravit chyby a hrajem doteď .. Tak to prostě bylo a bude .. Možná bohužel, možná bohudík. :-)



MucinQy MucQ zbožňuju tě :D konečně někdo normální... Pálo mojda dělal Q, ale zase nedohlížel na hru jako john no. John suprově dohlížel na hru a občas nějakej ten questík udělal, ty dva by se k sobě hodili :X
# 4.1.2012 20.24
 
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Tak Gizmo hlásím se na post správce hry.Je mi osmnáct let a můžeme zajít nějak na kafe a poznat se xD lol Každopádně John byl jeden z nejlepších GM
# 4.1.2012 20.32
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Zopeiss:Tak Gizmo hlásím se na post správce hry.Je mi dvaadvacet let a můžeme zajít nějak na kafe a poznat se xD lol Každopádně John byl jeden z nejlepších GM




Zopei, oprav si to psal nad 20 a pššššt :D
# 4.1.2012 20.36
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nejlepší GM by byl ten, který nezná ve hře nikoho, je dost starý a Gizmo ho zná osobně :) .. Aby věděl, jaký ten člověk je a jestli se mu dá věřit :P .. Snad se někdo takový najde :)
# 4.1.2012 20.36
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Ale tak myslím,že osmnáct let je přijatelný věk a člověk už začíná být v tomto věku moudrý a snad by dokázal převzít zodpovědnost nad hrou ;-)
# 4.1.2012 20.38
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nic proti nikomu, ale stopnem to OTčkování :) Toto topic o Johnovu konci na postu GM a ne nábor nového GM :).
# 4.1.2012 20.42
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
18 už tu je každému druhému 3-(
# 4.1.2012 20.43
Obrázek
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Ale ne každý má rozum odpovídající jeho věku.Ok konec OT ;-)
# 4.1.2012 20.46
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » GM - konec [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.