Chmatákov online


Fórum – GM – konec

Fórum » Archiv » GM - konec [zamknuto]

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Tímto bych se chtěl s váma ,jako GM rozloučit, končím (někteří vědí proč) a zaroveň poprosit Gizma ,aby mi stáhnul práva na učtech. Do hry budu samozřejmě chodit,ale už jen jako obyč. hráč. Doufam,že jsem vás jako GM moc nesral

Gizi: acc jsem si nastavil tak, jak jsem začínal jako GM
# 4.1.2012 14.57
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2 3 4 5

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Mohu se zeptat, jak to teď bude se správou hry?
# 4.1.2012 16.06
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Byl si dobrý GM ( I když si měl své -) Hodně štěstí do života , doufám , že se budeme potkávat ve hře :P
# 4.1.2012 16.17
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Škoda...Bol som fakt dobrý GM, aktívny, rozumný,...aspoň že neodchádzaš úplne :) Chmat prišiel o dalšieho dobrého GM :-)
# 4.1.2012 16.22
 
Ajedrez-cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ajedrez, Tvrdokozusk
SZ Skype
J3w, na tebe i když je důkaz, tak jsi pořád dle tebe neviňátko. 3-(
Za bugování hnědek dostalo dost hráčů ban.. Ty jsi bugoval hnědky a dostal jsi UNBAN, což mi přijde nespravedlivé o proti jiným hříšníkům. Znal jsi bug se shopem a místo toho, aby jsi ho nahlásil, tak jsi ho opět zneužil. Až po odhalení se angažuješ a píšeš si o UNBAN. Stěžovalo si na tebe dost hráčů i na Jabku, že je shopem poděláváš.
Ať píšeš co píšeš, tobě nejde věřit..

Tohle šlo vyřešit úplně snadno. Buď nahlaš chybu a Aplahontu ti vrátím s tím, že Sniper Killer bude mít už ban nebo neřekneš v čem spočívá chyba a já ti smažu všechny acc na dané IPce + ban IP a né jít a házet unban i na účet, který dostal ban už za jiný bugování. On ti vlastně vrátil účty, které sis vyskillil bugem, vipka které si měl na účtech nakupoval za chk, které si měl bugováním z hnědek a trest ? Žádný.. Výsměch všem slušným hráčům.



Naposledy upraveno: 4.1.2012 17.06

# 4.1.2012 16.41
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pučík (Ajedrez), krásně sepsaný, líp bych to nedokázal :-)
________________________________________________________
Jinak Johne, když skončíš tak to bude dost velká škoda, protože jen ty a Santea by jste byly spravedlivý GMka, protože jste staří (nemyšleno zle xD ) Jestli dostane gm práva někdo jako je jew, tak potěš...:D Ještě že to už tak moc nehraju..
# 4.1.2012 16.50
 
Mister
uživatel
SZ ICQ
ty vole teď bude GM ňaka noobka no
ale byl jsi dobrej GM
# 4.1.2012 16.51
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Hodně Štěstí Johne ;) ;) občas se tam za tebou zastavím ;) ale na dlouho to nebude, když tam bude taková komunita ;) ale pokecat přijdu za TEBOU a SANTEOU občas ;) ;)
# 4.1.2012 16.53
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Jasper:Pučík (Ajedrez), krásně sepsaný, líp bych to nedokázal :-)
________________________________________________________
Jinak Johne, když skončíš tak to bude dost velká škoda, protože jen ty a Santea by jste byly spravedlivý GMka, protože jste staří (nemyšleno zle xD ) Jestli dostane gm práva někdo jako je jew, tak potěš...:D Ještě že to už tak moc nehraju..




Co teprve kdybys je dostal do rukou ty? Teď jsem Gizmovi s Pixeenkem nahlásil (spíš pixeek) tolik bugů, do tolika ani počítat neumíš. A já jsem zneužíval chyby jen s hnědým s toto jsem neznužíval a říkejte si co chcete, mě to je jedno. Persi ty jsi ta největší vlezdoprdelka na chmatu, žádnou větší tady nenajdeš. Tímto sis nenápadně chtěl říci o práva. Vždyť na to ještě ani nemáš mozek, ani neumíš psát, natož dělat správce hry. A já jsem si o žádné práva nepsal a pokud vím, NEDÁVNO KDYŽ DĚLAL GIZMO SOUTĚŽ PSAL, ŽE NEPATŘIM MEZI DEMENTY CO HRAJÍ CHMATÁKOV. A teď si piš narážky už tě budu ignorovat, ještě ti to nedochází si asi fakt dement, čus Lucko

Ajed: Já vím, že mi je těžké věřit po tom co jsem bugoval hnědky, ale od té doby na ofíku nebuguji. Kdybych bugoval, (ted myslím podělal clicka) tak bych již nehrál, protože hráč, který podělal Clicka dostal ban IP jak tu Gizmo už psal.
# 4.1.2012 16.58
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jo? xD Jasně... xD Já si určitě tak budu říkat o práva xD Já a vlezdoprdelka? A komu prosímtě? Každýho na ch killim, maximálně s Ajedrezem jsem za dobře... Spíš se koukni na sebe... :P Lucko :D
# 4.1.2012 17.01
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
To je škoda, john byl fajn GM :( ... Tak ať se ti daří a hodně štěstí v životě.

BTW: Kdo se teď bude o ty věci, co se staral john starat?
# 4.1.2012 17.02
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Nejsi vlezdoprdelka? Jak jsi hned včera psal, že se přes víkend podíváš na ten bug, když ho nikdo nenahlásí ?:DDD Stejně bys na to nepřišel páč s těma tvejma filtrama umíš hovno.
# 4.1.2012 17.06
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
To je děsný, jak si někdo myslí, že je toto vlezdoprdelectví... xD Co je na tom vlezdoprdeleckýho prosímtě? Jdi si dát čaj, ať se uklidníš xD
# 4.1.2012 17.08
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Byl si dobrý gm, nedivím se, že na to kašleš, málo kdo by zvládal to co ty ..
stačí jen když tam stojim a pozoruju jak ti 10 hráču cpe svoje problémy, všichni najednou, přes sebe... strašný, teď si alespoň pořádně zahrejš :))
# 4.1.2012 17.11
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Kubas_2
uživatel
Ve hře: Boxer, KuBaS2
SZ
Škoda že už nebudeš GM.. byl jsi to nejlepší GM, které jsme zažil ;-)

Empty927: Stále mi dlužíš tygra a vánočku a který jsi mě podělal bugem a včera jsi se ve hře k tomu přiznal..
# 4.1.2012 17.12
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Kubas_2:Škoda že už nebudeš GM.. byl jsi to nejlepší GM, které jsme zažil ;-)

Empty927: Stále mi dlužíš tygra a vánočku a který jsi mě podělal bugem a včera jsi se ve hře k tomu přiznal..




Já ??? O čem to zase mluvíš omg ?

BTW: persi si fakt dement :D
# 4.1.2012 17.14
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » GM - konec [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.