Chmatákov online


Fórum – GM – konec

Fórum » Archiv » GM - konec [zamknuto]

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Tímto bych se chtěl s váma ,jako GM rozloučit, končím (někteří vědí proč) a zaroveň poprosit Gizma ,aby mi stáhnul práva na učtech. Do hry budu samozřejmě chodit,ale už jen jako obyč. hráč. Doufam,že jsem vás jako GM moc nesral

Gizi: acc jsem si nastavil tak, jak jsem začínal jako GM
# 4.1.2012 14.57
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2 3 4 5

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
sral nesral, důležité je že si dobře odváděl práci.. 8-) a loučit se snad není potřeba jak občas navštívíš hru..;-)
# 4.1.2012 15.01
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A sakra .. Někteří se budou radovat, některým dojde, že teď hra ztratila schopného správce .. :-O
# 4.1.2012 15.02
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Na jednu správný rozhodnutí, na druhý ne.
Nedivím se ti, podle toho co slyším a co je pravda, tak máš naprostý právo odejít a obdivuju Tě, že jsi to tam tak vydržel dlouho, nemusel jsi se s nima tak s*át, co jsi pro ně udělal.., jen málo z nich jsi se zavděčil.
Na druhou stranu, chci vidět někoho tak schopnýho jako Ty. Popravdě - nikdo takovej neni a to bez p*dele..



Naposledy upraveno: 4.1.2012 15.07

# 4.1.2012 15.07
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Já se ti nedivím, protože aby jsi se staral o hru, jak debil do noci hlídal bugery, afkaře, nechal si nadávat do č...ů a jak stojíš za h..., že kvůli tobě chmat přestali lidi hrát a přitom ty jsi jedinej, co to drží v mezích, nenastavuješ si žádný věci a peníze,všechno si poctivě vyskillíš a pak ještě svoje vydělaný peníze rozdáš hráčům do q a pak vidíš že do hry logne hráč, kterej buguje za všechny svoje účty a dostane UNban a přijde jak hvězda tak to fakt už není hra. Chápu tvoje rozhodnutí a jsem zvědavá, kdo slušnější to povede, myslím kdo si nebude nic nastavovat, nebude pouštět kámoše z np atd....
# 4.1.2012 15.07
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Ou to né.. :( Byl si výborné GMko.. :/
# 4.1.2012 15.08
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
8-) Byl jsi dobrej GM hlavně spravedlivej, je mi to líto, ale nevím co jsem včera provedl, že jste na mě se santejkou nasraní.

Snad se ještě usmíříme.
# 4.1.2012 15.08
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Empty tyhle kydy si nech pro někoho jinýho, prostě johna chápu, někoho to potěší, někdo to má na háku a upřímně jsem zvědavá, kdo slušnej ofik povede, protože i když johna někteří z vás nemusí, ani jeden z vás (i ti, kterejm dal BANy) o něm nemůže říct, že by někdy ve hře podváděl
# 4.1.2012 15.20
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
J3we, tady je nejspíš odpověď :)

..a pak vidíš že do hry logne hráč, kterej buguje za všechny svoje účty a dostane UNban a přijde jak hvězda tak to fakt už není hra.

# 4.1.2012 15.20
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Oůůů, tak to je mi líto. Jsi nejlepší GM, jaký tu kdy byl a jaký se o hru takhle pečlivě staral. :(
# 4.1.2012 15.21
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Santý, já to myslel vážně ten můj příspěvek nad tvým. Je mi to opravdu líto. Byl spravedlivej, nikomu nic nedal a hlavně udržoval hru, ikyž s málo vipkama, ale hodněkrát mi vyšel vstříc se změnou hesel apod...
Ale od včera jste na mě nasraní a vážně nevím proč, já jsem nic neudělal co na mě sepsal click může dosvědčit i Gizmo, jelikož mam stálou IP adresu a ten dotyčný co clicka podělal dostal ban IP!
# 4.1.2012 15.22
 
Gizmo
autor hry
SZ
Ano, svoje účty zpátky dostal, protože nakonec popsal nejen závažnou chybu v obchodu (na kterou mohli doplatit desítky hráčů a přijít tak o věci, na které dlouho šetřili) ale i řadu dalších, taktéž závažných bugů, které způsobovali např. rychlý růst skillů či zalagování serveru.
Pokud bych měl kód serveru kontrolovat sám, trvalo by to řadu týdnů a doplatili by na to zase jenom hráči.
J3w: neříkám, že jsi to nebyl ty, ale mohu říct, že jeho IP to skutečně nebyla a byla shodná s IP založení jeho účtu.
# 4.1.2012 15.25
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
John1 měl hlavně výhodu v této hře, jelikož ji začínal hrát už jako dospělý chlap. Na děti (nás) co jsme se tam potulovali nebral ohled a dle mě je to jednoznačně nejlepší možnost pro "správcování" hry jako je Chmatákov.

I z mého pohledu k Johnovi, tak se musím omluvit za věci, kterýma jsem tě štval/obtěžoval a můžu jen popřát hodně štěstí v hraní a reálném životě.

VladdiS
# 4.1.2012 15.32
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jelikož všichni, co nás znáte, víte, že ve hře (a nejen v ní) jsme spolu, nikdy jsme se k vám nechovali špatně nebo zle a a pokud to bylo v našich silách, snažili jsme se maximálně vyhovět. To, že někteří podvádí, lžou, bugujou atd. je asi normální a i když on i já o vás víme hodně věcí ze hry díky jeho skinu id 6 (nemyslím soukromých, to nás nezajímá), nikdy jsme to proti vám nepoužili a že toho víme opravdu hodně.
Chápu Gize, že mu někdo pomohl při vyřešení bugu a že rozhodl tak jak rozhodl.
Empty: víš co to je, když je někdo bezmocnej? Nevíš.
Nebudu se k tomu už víc vyjadřovat, svůj názor jsem řekla, ať se vyjadřujou jiní
# 4.1.2012 15.49
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Vím, jelikož jsem včera bezmocnej byl, když jsem dostal BAN na účty kde mam vipka apod. přitom jsem nic neudělal. Neměl jsem to jak obhájit kromě toho že by se mi zabanovala ip
# 4.1.2012 15.59
 
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Tak sa maj :)
Pred rokom to boli dobré časy do noci online :) To je všetko prajem ti štastie do rl. života a som zvedavý kto johna nahradí, aj keď popravde si myslím že taký není.
# 4.1.2012 16.06
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » GM - konec [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.