Chmatákov online


Fórum – UNBAN

Fórum » Archiv » UNBAN [zamknuto]

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Zdravím milý Johne, dnes jsem si psal po druhé s Gizmem jelikož se chováš arogantně a nehodláš se se mnou bavit kuli učtu The Builder tak nevím jak jinak to řešit.

řekl jsem mu že jsem na tom učtu nebyl já, aby se kouknul na IP adresu a on mi odpověděl ..

Gizmo 3.1.2012 14:41

dej to na forum

nemá čas jinak věřím že by se na to kouknul a udělal by spravedlnou věc (dal mi heslo), neříkal by že "ho to nezajímá" já nic neprovedl nemám duvod je to muj vyskilovaný řemeslník se skinem a vip, někdo se mi tam zřejmě naboural.. nevím zda máš potřebu dělat naschvlály nebo proč to děláš ale slušně prosím tak se tak taky chovej, nic jsem neprovedl.. :-P

když to budeš řešit, koukej na to s toho pohledu že jsme obyčejný hráč ne žádný buger, ty časy už jsou dávno pryč nevím co si furt myslíš.
# 3.1.2012 15.15
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Vždyt si za ten účet bugoval hnědý tak co řešíš?
# 3.1.2012 16.14
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
V tom případě žádám o unban na lovce též :-O
# 3.1.2012 16.14
 
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

[E:r[E]ktus]Vždyt si za ten účet bugoval hnědý tak co řešíš?



takže, asi neumíš číst nebo nevím..

1, mluvím s Johnem ne s Tebou
2, někdo se mi tam zřejmě naboural..
3, kdybych o byl já byla by tam moje IP 3-(
4, nebuď chytrej když nevíš :)
# 3.1.2012 16.15
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Erektus , umíš číst? Někdo mu tam vlezl 3-(
Helesorry ,že to píš sem , ale chci se zeptat ,proč je na acc Andy změněný heslo?
CO sem provedl? Ne , účet nejde založit znova...
# 3.1.2012 16.15
 
Gizmo
autor hry
SZ
John mi řekl, že z tohoto účtu se bugovalo, takže není možné ho odbanovat. Je úplně jedno, kdo za něj hrál, každý by mohl říct "to kámoš" nebo "to bráchá" atd...
Nechápu proč někomu dáváte heslo, nicméně je to vaše riziko a vaše blbost, za kterou se pak takto platí.
Abyste měli silné heslo a nikomu ho neříkali není buzerace jak si někteří magoři myslí, je to - jak vidíte - na vaši ochranu.

Hacknout účet není možné, pokud nemáte stupidní heslo nebo ho někomu neřeknete. Jiná možnost není. Ale pokud se pamatuju, tak tady to bylo o půjčení účtu..



Naposledy upraveno: 3.1.2012 16.18

# 3.1.2012 16.16
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Na účet se nedá nabourat, už to tu Gizmo psal. Nemohlo by existovat elektornické bankovnictví,paypal atd.
# 3.1.2012 16.17
 
VladdiS
uživatel
Obrázek
Ve hře: The Builder
SZ ICQ Skype Web
Omg, kdo zase bugoval hnědky z mého účtu? :D

edit: Jednalo se o můj účet, založený a všechny skilly byly vyskilleny na mém ACC, heslo jsem svěřil VRakovi a následně bylo Johnem změněné, abych ho neměl já. To je divné. =o/
# 3.1.2012 16.17
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
btw, kdyby šlo hacknout účet, tak už někdo dávno hackl můj. Na můj účet se hráči kdysi dostali jednou a to tak, že přes GM změnili heslo.
Není možnost jak někomu heslo zjistit jinak než jeho blbostí/neopatrností (nepočítám brutal force attack, který by trval roky i u slabších hesel).
# 3.1.2012 16.21
 
Gizmo
autor hry
SZ
Vladdis: Někomu jsi svěřil heslo - porušení pravidel a tudíž není co řešit.

Viz pravidla:

1) Hesla se nemění. Za bezpečnost si odpovídáte sami – nikdy nikomu heslo nesdělujte, nepřihlašujte se u kamaráda a podobně. Veškerou odpovědnost nesete Vy sami a zjištění hesla je čistě Vaše chyba. Volte si proto silná hesla a nepoužívejte stejné heslo, které máte např. na e-mail.
# 3.1.2012 16.22
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jo no.. všichni furt nadávali jak jim jejich "super hard" hesla někdo odhalil. Kdyby někdo věděl moje heslo tak se zechčije smíchy. A nikdy mě nikdo nehacknul CHTS, CHBI, ani osobní účet :) a to sem tam měl taky VIP věci..
# 3.1.2012 18.00
 

Fórum » Archiv » UNBAN [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.