Chmatákov online


Fórum – Np neprávem ,aneb když si Chts hraje I

Fórum » Archiv » Np neprávem ,aneb když si Chts hraje I [zamknuto]

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ahoj , jelikož jsem se v prvním tématu nedočkal osvobození ,tak to zakládám znovu.
Na vodu jsem na tom molu kliknul asi jen 3x. Nevim , co děláš. Navíc jestli si tam byl za id 6 , tak víš , že jsem tam byl tak 15 sekund. Takže , nevím ,co tu děláš.
Prosím o propuštění acc : Andy z np. Díky.
Každej , kdo tam byl to potvrdí.
SPRAVEDLNOST POWA
# 1.1.2012 15.39
 

Stránky: 1 2

lukas999
uživatel
Obrázek
Ve hře: Buky007
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
ANO SPRAVEDLNOST Ty ryby tam už byly nevím kdo je nachytal ..
# 1.1.2012 15.42
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Spravedlnost na chmatu neexistuje, zvikni si už!
Já dostal změnu hesla na učet, kde jsem mněl plnou banu černých kulasů, vyskillenou přesku a přes 100k jenom protože jsem stál u ostrovu, na kterém byl buglej paťas, když jsme se z kámošema zchovávali před mistikem ve 4. u jednoho ostrova. Nic jsem s tím neudělal. Proti GM nemáš šanci, šťastný a veselý nový rok!
Nestěžuj si a buď rád, že jsi dostal jenom kolem 500 šutrů.
# 1.1.2012 15.42
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
Johne... :D Děláš si srandu? Z jakýho důvodu to zamykáš? ... nic neudělal, dal jsi mu neprávem NP, jen se chce hájit a ty to zamkneš? ... celkem FAIL :), hrát si takhle na frajera... heh
# 1.1.2012 15.43
8-)
www.hruzka.cz
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
jj pixee ty ryby se tam jen tak vyskytly cooo???,žvaňte si tu co chcete ,stejně ho nepustim

BTW: nwm,že zrovna ty se zastáváš někoho ,že nic neudělal,vysvětli mi jak je možný,že jsi po lognutí do hry s 0 hodinama nahráno a držíš vylepšenej prut??? 3-(



Naposledy upraveno: 1.1.2012 15.49

# 1.1.2012 15.47
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
:D, seš hustej no, ty ryby tam lovil ten druhej.. a ty si tady navymejšlíš hovna jak jsi tam celou dobu stál a bla bla.. kdyby jsi tam stál, tak by jsi viděl, že on nic nedělal.. :) takže si kecej někde jinde, tohle to je teda GM na úrovni :D lol

neřeknu, kdyby to bylo po prví, ale tohle není první ''stížnost'' ;), a to že jsi 2x starší než my, neznamená že seš něco víc puso :)

0hodinama ? :D:D:D měl jsem 12hodin nahranejch, a ty jsi mi dal jen tak ban :) skillil jsem to dvě noci jak idiot... takže se nejdřív nauč rozpoznat 0 od 12ky a pak banuj ano?



Naposledy upraveno: 1.1.2012 15.52

# 1.1.2012 15.49
8-)
www.hruzka.cz
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
tak se nediv že máš banány na acc xD xD xD a věř mi u tebe mě to obvzlášť těší,protože ty jseš zralej na ban ip
# 1.1.2012 15.52
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
co jsi to zase napsal za hovno? :D já mám ban na jeden acc. ;) na pixeen a na něm je 12hodin nahranejch, a ty mě budeš tvrdit že tam je 0 ? :D, mi řekni jak bych to udělal ? :D i tim bugem by to trvalo min. pár hodin :*
# 1.1.2012 15.53
8-)
www.hruzka.cz
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Johne , pokud jak řikáš si tam byl s id6 ,tak víš , jak to celé bylo. Byl jsem tam 15s. A tohle prostě je pravda. Tak nevim , za co mám np
# 1.1.2012 15.54
 
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
BAN IP? :D za co ? :) to by mě zajímalo, za to že neuneseš to, že ti píšu pravdu? to seš hustej :) dospělej člověk takhle věci neřeší, je vidět že to asi v hlavě moc v pořádku nemáš ;).. a mám tě v řiti, nemám náladu se tady hádat jak idiot na novej rok, svůj názor na tebe jsem ti řekl, tim to hasne.. pokud pravdu neuneseš, tak mi dej ten tvůj ban ip, páč to je to jediný co umíš :) .. bye
# 1.1.2012 15.56
8-)
www.hruzka.cz
DruidCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: dragon1 a ments
SZ

pixee ::] ty jsi mi dal jen tak ban :) skillil jsem to dvě noci jak idiot...



ty jsi to skillil úplně stejným způsobem jako Patas a ten za to dostal ban ip.. logneš do hry a spamuješ, nadáváš hráčům, buguješ .. ty nachytáš nespočetně mooooc ryb za minutu, takže ban ip na tebe.. ;-)

http://www.ulozto.cz/12141464/pixeen-avi
# 1.1.2012 16.05
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
xD tak to jo mno :D JOHNe, ja myslel ze te jakoze zkazila ta tvoje pipina co ti doma vaří, ste oba lulani bo je Vám tak trochu vole asi kolem 40? nebo nejak tak? :D a snazite se mluvit sproste jako my aby ste se cítili mladě? :D neznám důvod nezajímá mě :D ale kdyz si takovy pytlík a banujes bezduvodně :D (to znám taky), kdyz das BAN IP Pixovi :D tak asi budu chodit shazovat Server, pravidelne :D uz sem to zkoušel, je to lehčí jak na Jabku bo GizEE ma tak trochu slabší sít jak CZ :D NO problémo :D
# 1.1.2012 16.06
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
a ukaž mi, kde na tom video je, jak buguju ty tvoje teplý ryby? :D měl jsem dostat NP za spam puso.. takže se do toho neser, když víš píču.. ;) ten bug je už dávno opravenej, jestli sis nevšiml puso :D, takže se prober :D

Frejdy: PWNED xD
# 1.1.2012 16.07
8-)
www.hruzka.cz
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
NJN pixíčku ,na jaPku seš za hvězdu zase ty ,tady se z tebe nikdo nepos...e xD xD xD
# 1.1.2012 16.09
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
pixee :]
uživatel
Obrázek
Ve hře: pixeeneq
SZ Skype
puso, jabko nehraju, takže tyhle kecy zkoušej někde jinde :* spíš z tebe se nikdo NEPOSERE, páč takovej blbeček jako ty na postu GM :D, fail .. mám tě v píči, už mi nepiš, nemám náladu už jsem to psal jednou :D.. píšu tu slohy jak idiot, a ty mi odepíšeš jednou větou uplný hovna :D, inteligence cca 15ti letyho haranta :D .. nazdar močko
# 1.1.2012 16.11
8-)
www.hruzka.cz
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Johne , sice je hezký , jak se tu hádáte , ale já jsem klik max 3x na vodu . ALE TO , JAK SES NA MĚ VYSRAL V NP , KDŽY SEM TĚ SLUŠNĚ POŽÁDAL JE K SMÍCHU.TAKHLE SE TU CHOVÁŠ K HRÁČŮM? PODMĚ VŠICHNI NA JABKO , BO TU TO NEMÁ CENU. NP ZA NIC .PŘIJDU TAM KLIKNU NA RYBU A NP. DEMENCE , JOHNE, DÍKY BUDTE SI TU SE SANTEoU SAMI.
# 1.1.2012 16.18
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Np neprávem ,aneb když si Chts hraje I [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.