Chmatákov online


Fórum – "obrana"

Fórum » Archiv » "obrana" [zamknuto]

amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Ahoj, do hry jsem se přihlásila teprve včera večer pod nickem Lady, a zajímalo by mě jestli vůbec ta "obrana" pro nováčky funguje. Sice jsem toto slovo napsala, přesto mě před chvílí zabili a útočníkovi se nic nestalo. Docela mě zklamalo, že mě jakožto čerstvého nováčka mohli zabít tak snadno. V tomto by jste měli uddělat nějakou výraznou změnu (nejlépe automatickou, kdy hráč nemůže být zraněn ani sám nikoho nezraní po určitý čas). Nováček se potřebuje nejprve rozkoukat, zjistit jak co funguje a ne hodiny utíkat před zkušenými hráči bez kapky studu. Stejně tak nápověda je také dost slabá. Chtělo by to nějaký pořádný tutoriál, takto hru svým přátelům doporučit nemůžu :(
# 12.12.2011 12.06
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Slova obrana se píše bez uvozovek, pak funguje (pokud někdo nezneužívá bugu). Jinak ti sem dám odkaz na návod, jak se chmat hraje, aby jsi věděla o co jde. :-) honik.wz.cz/chmat.html (tady najdeš vše potřebné)
# 12.12.2011 12.15
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Díky hned se mrknu. A je pravda, že to slovo jsem psala s uvozovkami.
# 12.12.2011 12.28
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Prošla jsem to celé a je tam opravdu hodně dobrých rad a návodů, jediné co mi ještě chybí je nějaké to vysvětlení k čepicím a kloboukům. Ve hře jich je mnoho, ale jakou mají funkci? Snad ne jen ozdobnou. (o bleskovém klobouku jsem četla)

předem děkuji za odpověď
# 12.12.2011 12.50
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Čepice a klobouky nemají žádnou funkci, jsou opravdu jen na hlavu :-D. Snad kromě rybářského kloboučku, který by měl přidávat skill rybaření (ale nikdy to snad nikomu nepřidalo xD)



Naposledy upraveno: 12.12.2011 17.06

# 12.12.2011 12.55
 
Gizmo
autor hry
SZ
Obrana funguje tak, že zabije posledního hráče, který na tebe zaútočil, jestliže jsi neopětovala útok.
# 12.12.2011 13.43
 
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
Nic jsem neopětovala, jen jsem to psala s těma uvozovkama, což byla chyba, uvidíme jak to půjde dál. Moc děkuji za rady. :)
# 12.12.2011 16.41
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
gizi ,chtělo by to nějak ošetřit,protože toho využívaj,někdo do někoho střelí,zdrhne do chraněny,pak vyleze ven a je vychechtanej,protože obrana nejde(střílej tam do sebe a pak to nefunguje)
# 12.12.2011 17.11
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Gizi a co udělat to, že pokud jsi zabitej obranou, tak se můžeš oživit jen u některých doktorů. Doporučoval bych třeba ve 4. městě. Útočil na bezbranýho tak at se projde...
# 12.12.2011 21.18
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
SOJkův návrh se mi líbí :-)
# 13.12.2011 7.30
Obrázek
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Gizi pokud budeš mít trochu času oprav prosím menší bug.Např jdeš v blue někoho sekneš odlogneš.V přihlašovacím políčku změníš jedno písmeno ve jméně.Např dejme tomu že bych se jmenoval Gizmo.Seknu odlognu.Napíšu do přihlašovacího pole gizmo.Lognu.Dostanu sice obranu ,ale věci ze mě nevypadnou. :) koukni na to , pokud budeš mít čas.
# 13.12.2011 9.38
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Nejen že ti nevypadnou věi, ale sám budeš moci dát obranu, pokud se zasáhnete navzájem..
# 13.12.2011 14.56
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
amazonka
uživatel
Obrázek
Ve hře: _lady_ , _Mellody_
SZ ICQ Skype
hm.... tak mám ještě jeden dotázek, mám docela potíže s prostorovou orientací, nikdy nevím kde jsem, je možnost si někde dát do rožku "minimapku" na které bych viděla kde se v Chmatákově vůbec nacházím?

P.S. Nemůžu se dostat na svůj účet stále mi to píše, že je špatné heslo. Své heslo znám tak pokud mi ho někdo nechatnul, tak by mělo platit. Je možnost se někde obrátit o pomoc?
# 13.12.2011 16.32
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Amazonko, mapu máš zde: http://www.mapa.jabko.net/
Jinak z tej hlášky máte špatné heslo si nic nedělej, nejspíš máš blokovaný účet, napiš svůj herní nick sem: http://forum.chmatakov.cz/tema/11398-odblok-uctu
John ti to odblokne a pak by ti to už mělo jít
# 13.12.2011 16.44
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Jasper: Špatné heslo není blokovaný účet...
# 13.12.2011 21.06
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Fórum » Archiv » "obrana" [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.