Chmatákov online


Fórum – Oživovací port ?

Fórum » Archiv » Oživovací port ? [zamknuto]

Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Dobrý podvečer milí spoluobčané xD Našel jsem port,který vzkřísí jakéhokoliv mrtvého chmatáka.Každý mrtvý chmaták,který tímto portem projde se při portnutí na ostrov objeví živý s maximálním počtem životů.Nevím zda je to bug nebo je to schválně protože jsem dlouho chmatákov nehrál,ale legální oživovací port to asi nebude.Pravděpodobně o tom vědělo více hráčů,ale možnost zneužívat chybu se jím asi vyplatilo a tak to nenahlásily.Ale já jej zneužívat nebudu "jsem poctivý a spravedlivý hráč" lol lol lol PS: Odměnu s radostí příjmu xD xD xD *Sranda*

Je to port vzadu na poušti.Je to červený port a portne vás živé na malý ostrůvek.Bohužel není aktualizovaná mapka chmatákova,tak nemůžu ukázat kde port leží,ale snad tento odkaz postačí k tomu,aby jej Gizmo našel a opravil: http://imageshack.us/photo/my-images/171/buguk.png/

Jestli se však pletu a tento port je skutečně postavený pro vzkříšení,tak se omlouvám,ale jen chci pomoct.Děkuji "pan Zopei" 8-) xD
# 29.11.2011 20.19
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Je to schválně. Port do areny :) Oživí a dá full hp :)
# 29.11.2011 20.30
 
nooba kuba
uživatel
SZ
Je to port na gladiátorský ostrov nebo tak nějak se tomu říká :-D. Byl přidán celkem nedávno a ano je to schválně :-)
# 29.11.2011 20.31
 
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Tak to jo..Taky mě to napadlo,ale nešlo mi to do hlavy.Hodně lidí tam chodí jen aby měly full HP.Celkem nevymyšlené,ale tak nic.V tom případě se kamarádi omlouvám :-)
# 29.11.2011 20.33
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Musíš tam projít mrtvý a zacházky za "duší" podobu jsou celkem na dlouho :D
# 29.11.2011 21.19
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

Zopeiss:Celkem nevymyšlené...

Naopak, vymyšlený je to právě dobře, protože když tam je PvP, hráči nemůžou podvádět a nést si s sebou plnej inv léků, mají pouze zbraň v modrým políčku, protože jinak než mrtvej se dovnitř projít nedá.
Někteří jsou ale takoví koumáci, že běží přes celou mapu jen proto, aby prošli portem a měli full hp, místo aby si koupili pár lékáren nebo zbaštili rybky xD
# 30.11.2011 13.27
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Vyriešené. LOCK
# 9.12.2011 18.02
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Jsi snad mod? 3-(
# 10.12.2011 12.19
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Kdo to vubec zamkl? Já ne..

:) Jinak mam stejnej nazor.
# 10.12.2011 13.02
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Áno som. Dohodol som sa s Gizmom ale zatial iba na skúšku. Preto nemám farebný nick ani titul...
# 14.12.2011 14.27
 

Fórum » Archiv » Oživovací port ? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.