Chmatákov online


Fórum – Možnost bugovat rum

Fórum » Archiv » Možnost bugovat rum [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Dneska odpoledne jsem se přihlásil do hry a všude jsou hráči s rumama. Čili to někdo nabugoval.
# 12.11.2011 13.50
 

Stránky: 1 2 3

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nechápu, proč byl rum a všechny nápoje staženy z obchodu? .. Měl by se vrátit zpátky a ti, co na něj šetřili, mají prostě smůlu ;) Takový je život ...
# 13.11.2011 14.33
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Souhlasim s Fabosem.
Typuji, že se nápoje prodávali v baru a tam je ten obchodník nějakej buglej.
Jinak, zrušení rumu by bylo pro některé lepší než rollback, protože se ani neví, jak dlouho se ty rumy už bugujou. Takhle příjdou všichni o nějaké ty skilly, a hodně lidí to naštve, nebo přjdou o nějaké ty chk co si vydělaj.
# 13.11.2011 15.08
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Rozhodně do baru . Na a co že si šetřily? :) Těřbařskou snad nikdo neměl vip? A ted je v prodeji.
# 13.11.2011 15.14
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Já bych s rollbackem souhlasil :), dostal bych zpět svoje vipka muhehhe:D
# 13.11.2011 15.15
 
vivik
uživatel
Ve hře: pepsimus a vivik
SZ

Těřbařskou snad nikdo neměl vip? A ted je v prodeji.


Ja ji měl...:(
# 13.11.2011 15.21
 
J3a_QickSilveR
uživatel
SZ
Buguje to Fredy_Guvno dal mě taky rumy a drinky ale odevzdal jsem to GM :-).:twisted:
# 13.11.2011 15.48
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

grok:Souhlasim s Fabosem.
Typuji, že se nápoje prodávali v baru a tam je ten obchodník nějakej buglej.
Jinak, zrušení rumu by bylo pro některé lepší než rollback, protože se ani neví, jak dlouho se ty rumy už bugujou. Takhle příjdou všichni o nějaké ty skilly, a hodně lidí to naštve, nebo přjdou o nějaké ty chk co si vydělaj.


A myslíš, že ty,co si na něj šetřili to nenaštve? ...
# 13.11.2011 17.09
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

Fabos121:Nechápu, proč byl rum a všechny nápoje staženy z obchodu? .. Měl by se vrátit zpátky a ti, co na něj šetřili, mají prostě smůlu ;) Takový je život ...

# 13.11.2011 17.33
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Shinty: Ti co mají dost chk, na to aby si dovolili koupit rum, tak mají beztak tolik chk, že by jim to ani vadit němnělo.
Podle mně je lepší, když seberou 20 rumů nějakejm boháčům, než aby desítky hráčů přišli o veškeré předměty, skilly a peníze, co nazbírali za tu dobu, která se pak vrátí zpět.
# 13.11.2011 17.43
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

grok:Shinty: Ti co mají dost chk, na to aby si dovolili koupit rum, tak mají beztak tolik chk, že by jim to ani vadit němnělo.
Podle mně je lepší, když seberou 20 rumů nějakejm boháčům, než aby desítky hráčů přišli o veškeré předměty, skilly a peníze, co nazbírali za tu dobu, která se pak vrátí zpět.


Myslím, že kdybys ho měl, říkal bys něco jiného...

Myslím tím zaplaceného nebugnutého :)
# 13.11.2011 18.05
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jak víš že není, třeba ten tvůj, zrovna buglý? Mohl ti ho prodat buger. Jestli jde bugovat teď šel i před tím a nikdo nemůže vědět jak dlouho se rumy bugují. Tak jak velký byste asi tak udělali rollback?
# 13.11.2011 18.20
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz



SZ
Nebuglej rum má jen Spek a Remeselnik1 u remeselnika to není jistý pokud ho nikomu neprodal ale myslím že ho ještě má.Spek nevim odkud ho má ale je prostě povolený od johna + Remeselnik ho má ze soutěže.Ostatní rumy jsou buglé (podle johna).
# 13.11.2011 18.30
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Grand Master:Nebuglej rum má jen Spek a Remeselnik1 u remeselnika to není jistý pokud ho nikomu neprodal ale myslím že ho ještě má.Spek nevim odkud ho má ale je prostě povolený od johna + Remeselnik ho má ze soutěže.Ostatní rumy jsou buglé (podle johna).


Blbost, já mám rum okolo 2 roků ;)...
# 13.11.2011 19.14
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jestli bude roll tak docela naštve, včera a před včerejškem jsem vyskillil mystika...:-)
# 13.11.2011 19.45
 
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Rollback? Jaký to má zmysel na to potrpia len hráči bez vipiek atď.. To skôr ich dať do baru.. A mohol by sa rovno pridať ten fialový napoj v poháry neviem či v hre bol ale niekde tu v starom prispévku orezaných veci bol..
# 13.11.2011 20.12
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Možnost bugovat rum [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.