Chmatákov online


Fórum – Veškerá stížnost

Fórum » Archiv » Veškerá stížnost [zamknuto]

kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Zdravim,

Chtěl bych se vyjádřit k tématu věčné pomluvy CHTS.
Začal bych Mariem.
Ať si říká kdo chce co chce.Mario tady odhalil tolik bugerů,bugů+ a spoustu dalších užitečnejch věcí pro hru.
Mario byl v poslední době jeden z nejlepších hráčů.Pro mě Mario z CHTS odejít neměl.I přes to co udělal.

Teď bych pokračoval mnou.
Ozvalo se mi pár výhružek ,které říkají že nechají prověřit mou IP kdo na ní loguje. Upřímně je mi to jedno.Jestli jsem párkrát logl z jiného pc je moje věc.
To jak se chovám za jiné účty je taky moje věc.Nevyužívám k tomu KUBU.
Rád bych podotknul.Nikdo neví jaké mám účty.Tak prosím neobviňujte každého koho projde a neříkejte mu Kubaaa kubaaa kubaa.Můj ůkol je starat se za účet kuba 4ewer o pořádek ve hře o to se snažím.Killovačky v blue bez odlognutí jsem nikdy nezakazoval a také za to nikoho neuvězňuji. Od toho je ta slavná OBRANA

Na závěr se třeba zblázněte. Ale chmat je teď o neskutečný závisti.A jestli mě tohle bude stát post.Vážně ,ale vážně mi to žíly neutrhne.Jen chci vidět ,kdo to bude dělat a hlavně kdo bude podstivej. Neni jednoduchý rozlišit normální účet od účtu CHTS a naučit se tak chovat.Toť odemě vše.

Hráči ,kteří si nyní stěžují si asi nepamatují jak moc prosili na skype abych je propustil z NP :O

Ámen

Teď si stěžujte

MARIO-pro mě si byl a jseš hráč kterej chmat posunul zase o krok dál. Díky ;)
# 4.11.2011 16.23
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Nějak mi nedává smysl proč si to vůbec založil... Asi zbytečně... Jestli si chtěl vyjádřit úctu Mariovi mohl si do PM, jinej význam tématu tu nevidím...
# 4.11.2011 16.27
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
A teď by jsi mohl vysvětlit, k čemu je toto dobrý? :-)
# 4.11.2011 16.29
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
To teprv uvidíte :) nechtěl jsem zatím jmenovat..Oni se ty stížnosti navalí ;)
# 4.11.2011 16.29
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ehm, nedávno killil healer, pytel písku, red tube™ a archer Coula, viděl jsem že killí, tak ty věci zbírám, najednou mě to kickne, rychle lognu a COul mrtvý? Kubo, není to trušičku divný? Ti lidi jsou z žatce a ty taky, dřív se říkalo že bys to mohl bejt ty, pak to utichlo, tohle podle mě určitě nebyla náhoda a jinej chts ve hře není.
# 4.11.2011 16.32
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Mám to zapotřebí tě kickovat :D Určitě jo ,určitě jsem tě kickl
# 4.11.2011 16.34
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mno, na to že by to byl normál kick to nevim, ale tak co, nech to bejt xD
To je tvrzení proti tvrzení :P



Naposledy upraveno: 4.11.2011 16.43

# 4.11.2011 16.36
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
No nechám :P já nekickuju
# 4.11.2011 16.39
 
Pepsimus_
uživatel
SZ

Jasper:Ehm, nedávno killil healer, pytel písku,


tyhle 2 acc jsou kuby podle mě :-) aspoň ten první na 100%
# 4.11.2011 19.37
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Podle mě je nej CHTS je palanda,protože logne,všechny, co tu jste vypleská,a jde a neřeknete ani slovo(protože víte za co to je)

BTW(pro giziho) mariovi to id6 sem nastavil ja,protože ho neustale otravoval jeden hráč,vyplatilo se to,kolik našel bugerů??? xD xD xD

a jestli chcete chts stížnostma zlikvidovat(je to vaše věc), pak se začnu ja chovat podle pravidel a nikomu neprojde nic a každej ví kdy jsem zavřel to pomyslný oko a nechal ho být a to pak budete všichní řvát, že vas tu terorizuju(to bude stížností) :-O

a se...te na hruPky a pravopYs,ten se kritizuje jinde xD xD xD
# 4.11.2011 23.45
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Johne, mimochodem já ještě neviděl, aby si zavřel oko :D Právě, že ty hraješ uplně nejvíc podle pravidel a furt strašíš,že už nebudeš ten hodnej John. Přitom si pořád stejný John pohodář 8-)
For all: Uvědomujete si, že tu řešíme nějaký chodící hlavičky? Vždycky když mi přijde matka do pokoje tak na mě kouká jak na malý děcko, co hraje pimprlíky a ptá se jestli jsem normální v 16 letech. xD A nepište sem ať to teda nehraji když jsou to hlavičky. Chmat mě baví, jen ostatní to někdy přehánějí, řešením nesmyslů.
Mário byl nejlepší! Třikrát "hurá!" Ale už bych to neřešil, byl by to OT.



Naposledy upraveno: 5.11.2011 0.41

# 5.11.2011 0.15
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Johne: Nechci OTovat,Mario určitě hodně pomohl chmatu, ale ta lhostejnost, kterou projevil v Tématu se stížností na něj...Já nevim, moc dlouho jsem ho neznal, takže to jsou jen domněnky a smíšené pocity...
# 5.11.2011 0.35
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)

Fórum » Archiv » Veškerá stížnost [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.