Chmatákov online


Fórum – CH1.5 + Direct3D

Fórum » Archiv » CH1.5 + Direct3D [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Uvažuji převést současný CH1.5 pod Direct3D, tedy nechat hru využívat hardwarovou akceleraci 3D kartou. To umožní kromě zrychlení hlavně grafické efekty podobně jako v CH2 (barvení věcí, světelné efekty jako záblesky či plynulá tma/mlha atp.), ale někomu to - především na noteboocích - může přinést problémy se zobrazením, byť pouze u těch starších.
Standardem by mělo být DirectX 9.
V tomto tématu bude (až se k tomu dostanu) umístěn odkaz na klienta, který bude využívat HW akceleraci, budete sem tedy moci psát, zda vám běží v pohodě. Efekty a la CH2 budou přidávány průběžně po ověřění, že s tím většina lidí nemá problém.
# 4.11.2011 14.54
 

Stránky: 1 2 3

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Doufám, že se nebude přidělávat "světelný kruh" kolem postavy, celkem z toho bolely oči :-)
# 4.11.2011 18.59
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

koly aneb qqqqqq:Doufám, že se nebude přidělávat "světelný kruh" kolem postavy, celkem z toho bolely oči :-)

# 4.11.2011 19.46
Smrdím
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
To je nejaký nový druh "lajkovania" quotnúť a nič k tomu nenapísať?

K téme: Som rád, že sa CH uberá týmto smerom, už to snáď nebude sekať na "slabších" PC pri prechode obrazovkouxD
# 4.11.2011 20.05
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
no konečně bude ch podporovat HW akceleraci grafiky.
Mě by docela zajímalo, proč ch tak strašně žere procák :-D když srovnámm ch a některé hry kde jsem vypnul hw akceleraci GPU a takovéto věci, tak mi ch na docela dobrým intelovských 2 jádru žere cca 20-30% a přitom taková trackmania, legue of legends nebo mafia 1 žere cca 30-50% což se mi zdá, na to jaká je ch oproti těm malá hra docela dost :-)
# 4.11.2011 21.00
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
To by bylo fajn, využívat víc efektů by hře neuškodilo. Hlavně ty přechody.
# 4.11.2011 23.18
Obrázek
Obrázek
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

SOJka:No mám takovej nápad a chtěl bych vědět, zda by šel udělat.
V noci by byla černočerná tma, jen v městech by se svítilo. Mohl by sis ale koupit lucerničku/lampičku a nebo těžařskou s čelovou lampičkou. Tak by si viděl jen pár políček kolem sebe + by jsi viděl třeba na 3 políčka kolem sebe i bez lampičky. Neviděl by jsi ani spoluhráče, ale pokud by jsi měl zapnutou lampičku oni by viděli že svítíš.


Hodně bych se k tomu přiklonil ve městech šero a v pustinách tma, super nápad.
# 5.11.2011 0.43
 
Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Pôjde to aj na Windows XP? Pretože mám notebook pokazený a neviem kedy pôjde do opravy resp. mi praskla obrazovka :'(
# 5.11.2011 1.20
Obrázek
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ

Lemmy:Pôjde to aj na Windows XP? Pretože mám notebook pokazený a neviem kedy pôjde do opravy resp. mi praskla obrazovka :'(


jo půjde... Nevidím jedinej důvod proč ne....
# 5.11.2011 8.52
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype

SOJka:No mám takovej nápad a chtěl bych vědět, zda by šel udělat.
V noci by byla černočerná tma, jen v městech by se svítilo. Mohl by sis ale koupit lucerničku/lampičku a nebo těžařskou s čelovou lampičkou. Tak by si viděl jen pár políček kolem sebe + by jsi viděl třeba na 3 políčka kolem sebe i bez lampičky. Neviděl by jsi ani spoluhráče, ale pokud by jsi měl zapnutou lampičku oni by viděli že svítíš.



Moc dobrý nápad.Určitě by se to všem líbilo.Bylo by to něco nového a hlavně = nové zabijárny :D Opravdu dobrý nápad ;)
# 5.11.2011 16.35
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
jsem zvědavej jak mě to pošlape ;-)
# 5.11.2011 16.49
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pošlape ti to ako Pacman:-O nerobte niektorí okolo toho slova Direct3D vedu, využívate to častejšie, než si myslíte...
# 5.11.2011 17.42
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Už sa teším :twisted:
# 5.11.2011 17.50
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
K čemu je jakože ten divnej kruh?
# 5.11.2011 20.52
 
Gizmo
autor hry
SZ
Pokud to vidíš jako divnej kruh, máš něco s grafikou. Je tam plynulý přechod od viditelného prstence kolem postavy do tmy.
# 5.11.2011 21.26
 
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype
Prosil bych nějaký screen.Asi mám taky divný kruh a ne přechod do tmy.
# 5.11.2011 21.29
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » CH1.5 + Direct3D [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.