Chmatákov online


Fórum – SRaz Praha 27.10

Fórum » Archiv » SRaz Praha 27.10 [zamknuto]

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Dne 27.10 se uskutečníl privátní CHO sraz v Praze.
Přijel tak Koly, Javorek, Graffitka, Sondík a já
Snad brzo bude další a mohlo by přijet více lidí :)
Zde menší prezentace.. (pul roku jsem nedělal videa, takze tam mam par chybicek :D)
http://www.youtube.com/watch?v=VaftqjUt37s

10.12 další sraz v Praze
Kdo asi přijede:
Kozel ✔
Koly ✔
Palmer ✔
Sojka ✔


Program
Sraz na Václavském náměstí u sochy (před) v 10:00 dopoledne.
Na programu s edomluvíme namístě, podle zájmu a chuti.
ve 13:00 se srazu odpojuji.

komu již je 15 let tak si bude muset koupit jízdenku do metra, tak si nato vemte nějaky chechtáky

Sraz neorganizuji, pouze na něj upozorňuji.



Naposledy upraveno: 9.12.2011 16.14

# 29.10.2011 13.31
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail

QuaTeX™:
PS:Co ja vim, tak dost lidi bydli v okoli Ostravy,Opavy a Brna....:) :-P


To ano, ale nejvíc pařanů je rozhodně MB a okolí ;)
# 10.11.2011 20.29
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
Pixee_obnova2
uživatel
SZ

Ghoom:

QuaTeX™:
PS:Co ja vim, tak dost lidi bydli v okoli Ostravy,Opavy a Brna....:) :-P


To ano, ale nejvíc pařanů je rozhodně MB a okolí ;)



Je to tak .. :) z MB co si pamatuju tak já(pixee) zopei,nestor,halucinator,vrak,vladis,dj miky,hetver.. dál už nepamatuju, ale většina už stejně nehraje:) takže se vám na nějakej sraz těžce vykáknou.. já bych snad i dorazil, ale bydlim už celkem dlouho mimo republiku:)..
# 10.11.2011 20.53
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
nebo to dejte v Pardubicích, by přijel Fidic a Krejzyc
# 11.11.2011 14.08
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Určitě kvuli pár lidem to tam udělaj ;))
# 11.11.2011 15.10
 
mr.sonďas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ Mail ICQ Skype
Kozle tak za prvé... Ty jsem hodíš topic, vemeš si to na starost. Tim se od tebe očekává, že zavelíš kde to bude a tak to bude... Pak napíšeš, že nepojedeš, protože nemáš peníze... Omg tak místo podělanejch čoko mikulášů si řekni o peníze... Ježiši3-(3-(

Dyk v pohodě, dalo se to čekat, že zas halda z vás "borců" řekne že pojede a nakonec tam skončim zas s Týnou a Kolym... Výmluvy typu když pojede on, pojedu já jsou tak ohrané, že už to ani více nejde :D
;-)
# 11.11.2011 17.33
Obrázek
Yes, maybe it's true!xDxD
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

mr.sonďas:Kozle tak za prvé... Ty jsem hodíš topic, vemeš si to na starost. Tim se od tebe očekává, že zavelíš kde to bude a tak to bude... Pak napíšeš, že nepojedeš, protože nemáš peníze... Omg tak místo podělanejch čoko mikulášů si řekni o peníze... Ježiši3-(3-(

Dyk v pohodě, dalo se to čekat, že zas halda z vás "borců" řekne že pojede a nakonec tam skončim zas s Týnou a Kolym... Výmluvy typu když pojede on, pojedu já jsou tak ohrané, že už to ani více nejde :D
;-)



Topic tu byl hozen pro oznámení že se konal sraz v praze a že tu pro nás má video, až později přišli z nápadem uspořádat další sraz a proč zakládat nové téma?

Někteří třeba nemají možnost dojet až někam do Prahy, tak se kdyžtak k někomu přidají. A jasně že bez toho dotyčného jet nemůžou.
# 11.11.2011 17.53
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

mr.sonďas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ Mail ICQ Skype

Někteří třeba nemají možnost dojet až někam do Prahy, tak se kdyžtak k někomu přidají. A jasně že bez toho dotyčného jet nemůžou.




Nemají možnost? Řekni mi, odkud dneska nejede vlak.. Bydlim kousek od Mb ve vesnici ejkejej zapadákov jak cyp, a vlak mi odtud jede kamkoli..

Za další... Kdyby se tvoje poslední souvětí vztahovalo např k automobilům, tak bych chtěl vidět toho, kdo by řek známým nebo rodičům, ať ho hodí do Prahy na nějaký chmatákov sraz xDxD Už jsem celej žhavej, kdo by jel autem..
# 11.11.2011 18.09
Obrázek
Yes, maybe it's true!xDxD
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Spíš to dejte v létě nebo na jaře, to bych asi jel, ale asi by mě tam x lidí chtělo rozbít hubu kvůli podělům xD Najme se limuzína a pojede se..x)
# 11.11.2011 18.27
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Sondíku, doufám že máš radost ze mě :D:D:D:D
# 11.11.2011 23.06
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Pixee_obnova2
uživatel
SZ
udělejte něco - leden/únor, to bych se i snad dostavil .. snad asi zase přiletim na dovolenou:) kdyby se tam měli ukázat i starý hráči, tak by určitě jel i Nestor, a možná i Zopei..
# 12.11.2011 3.12
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Zopei ještě hraje, před nedávnem začal... :-)
# 12.11.2011 8.50
 
Pixee_obnova2
uživatel
SZ

Jasper:Zopei ještě hraje, před nedávnem začal... :-)



jójó:) já vim, psali jsme si na fb..
nejvíc byl tenkrát ten sraz v Praze, jak dorazil aj Chlastmaster,Chicquitka atp..
Gizmo řikal, že taky přijede, ale pak to na poslední chvíli odřekl :-O :D


EDIT: našel jsem to ! :D :D

Minulý víkend (17. 8. 2008) se konal první oficiální první sraz Chmatákova v Praze. Jako jediní Vám přinášíme exkluzivní reportáž.

Oproti původnímu očekávání se na sraz dostavilo pouze 7 hráčů – DJ Miky, chiquitka, chmatmaster, Narayenko, pixEe, xHALucinaTORx a Zopei. Cesta do matičky Prahy byla pro některé členy výpravy strastiplná, nicméně po velké pátrací akci (vyhlášeno SOS pixEe, xHALucinaTORx a Zopei) se nám podařilo vzájemně se najít.


odhulený jak papriky
Obrázek
http://img230.imageshack.us/img230/2922/dsc07658nm3.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/6953/dsc07662od0.jpg

# 12.11.2011 9.35
 
mr.sonďas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ Mail ICQ Skype
:D Tak to už je hodně dlouho.... Narayen měl takové vlasy tak před 3-4 rokama

Z5 k tématu... Pokud se na to zas vysere hodně lidí, můžu si udělat hezkej den a né vstávat kvůli 3-4 lidem v Prahe, na to se můžu vykáknout..:-O3-(
# 12.11.2011 11.14
Obrázek
Yes, maybe it's true!xDxD
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Mozna prijedu, šetřím si ze svačin a vypadá to zatím dobře!! :D:D
# 21.11.2011 15.32
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Spíš se těším, až se najednou začne objevovat seznam lidí, kteří rozhodně nemůžou z tajemných důvodů xD
# 21.11.2011 16.03
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Fórum » Archiv » SRaz Praha 27.10 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.