Chmatákov online


Fórum – Nápravni zařízení.

Fórum » Archiv » Nápravni zařízení. [zamknuto]

SwitchY
uživatel
Obrázek
Ve hře: http://vanocni.datart.cz/
SZ Skype Web
Dobrý den,chtěl bych vás požádat o to,kolik mám vytěžit šutrů v nápravném zařízení.? A ještě bych vás chtěl požádat za co jsem ho dostal na učet SwitchY™.?
# 14.10.2011 17.07

Stránky: 1 2

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
přidávám se, chtěl bych se optat kolik mám kamenů na účtu jasper
# 14.10.2011 17.19
 
LuiS^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: Moc nehraju.. :/
SZ Mail Skype
Nechcu vám do toho kecat, ale můžete se zeptat ve hře..
# 14.10.2011 19.48
Obrázek Obrázek
Obrázek
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
GM/CH.T.S. nejsou povini vám to zdělit a myslím si že toto je uplne téma na nic.
# 14.10.2011 19.59
 
Zirie
uživatel
Obrázek
Ve hře: [C]ristianko, Cris.
SZ ICQ Skype Web
Já si myslím, že to je zbytečný téma, protože vám GM ani CH.T.S neodpoví na to kolik máte vytěženejch kamenů nebo kolik musíte eště vytěžit kamenů. Podobné téma tu už myslím, že byli. -.-'

:twisted: :twisted:
# 14.10.2011 20.14
hokage.cz , navštivte náš web, děkujeme! :)

Obrázek

Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Nechi do toho nějak moc kecat ale myslim že by se měl říkat počet kamenu...
Neznám jedinej duvod proč by se to sdělovat nemohlo...
# 14.10.2011 20.45
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

Zirie:Já si myslím, že to je zbytečný téma, protože vám GM ani CH.T.S neodpoví na to kolik máte vytěženejch kamenů nebo kolik musíte eště vytěžit kamenů. Podobné téma tu už myslím, že byli. -.-'

:twisted: :twisted:



Neviem na čo si to napísal keď to napísal Ringo Star pred tebou. Súhlasím s Palmerom.
# 14.10.2011 20.46
 
Zirie
uživatel
Obrázek
Ve hře: [C]ristianko, Cris.
SZ ICQ Skype Web
Palmere, protože tam sou za trest. Je to jejich věc nemaj dělat p*čoviny. Ať si prostě těžej. A až je to pustí tak je to pustí. 3-(
# 14.10.2011 21.00
hokage.cz , navštivte náš web, děkujeme! :)

Obrázek

Obrázek
SwitchY
uživatel
Obrázek
Ve hře: http://vanocni.datart.cz/
SZ Skype Web

Zirie:Palmere, protože tam sou za trest. Je to jejich věc nemaj dělat p*čoviny. Ať si prostě těžej. A až je to pustí tak je to pustí. 3-(


No já sem žadnou p*čovinu neudělal jednina věc co sem udělal je to že sem zabyl v Chráněné zoně jenom jednou zabyl jednu lmu a pokud vim tak rekill je za to že zabju 3x jednu postavu .. A proto se ptam kolik kamenů budu těžit za 1kill při doktoru :-|
# 14.10.2011 21.29
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Je to normální systém sdělit hráči trest. Když jste třeba ..nevím.. u soudu :D taky tam sdělují trest ne?
# 15.10.2011 3.53
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
No jasně určitě si zabil jednoho hráče a šel si za to do NP..Soud a Hra je uplně něco jiného nevím jak vůbec může někdo srovnávat tyto 2 případy uplně jsem čekal kdo to napíše jako 1..Normální systém?? Tak proč se to do teď neříkalo?
# 15.10.2011 10.51
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Zirie, už se uklidni, já i on jsme sem normálka napsali, tak proč ne? Ty tvoje názory už mě fakt lezou krkem, hrát si na chytrého..
# 15.10.2011 11.05
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Jaspre: ptáte se sice slušně, ale už to tu bylo mockrát, že GM ani CHTS výši trestu nesdělují
# 15.10.2011 11.36
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Santeo, jj, chápu, ale ať se kouknu kam se kouknu, ty jeho moudra mě už nebaví...
# 15.10.2011 11.48
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Giz by mohl udělat ve hře nějaké "oznámení", kdy při kliku na nějaké nové NPC v NP by to ukázalo, kolik zbývá ještě vytěžit šutrů..
# 15.10.2011 11.53
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Np sice nemám .. ale jak řekl NOD ... nějaké NPC nebo tabuli kde by ti to napsalo kolik máš .... je přece dobré vědět jestli má 500 kamenů nebo 2000 ... ano jsou tam za trest, těžit třeba 2-4 hodiny a pořád být v NP a nevědět jestli jsem aspoň v půlce je kruté ...
# 15.10.2011 13.18
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápravni zařízení. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.