Chmatákov online


Fórum – NP + skill 0?

Fórum » Archiv » NP + skill 0? [zamknuto]

Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
Včera po půlnoci jsem na těžbě zhřešil oddálením se od PC a dneska ráno se přihlásím a koukám že jsem v NP (beru, taková jsou pravidla) ale koukám dál a vidím že mám těžbu 0, místo mých 20 :-O To mě vůbec nenapadlo že se mi může stát, to je někde napsáno v pravidlech? :'(
# 2.10.2011 15.08
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Bylo to tak a bude to tak ;) a je to dobře .. Aspoň příště nebudeš AFKařit .. jaký by mělo smysl hodit tě do NP, ze kterého se vytěžíš a další noc můžeš afkařit zas? :))
# 2.10.2011 15.12
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
smysl by to mělo ten že jsem v NP poprvé a myslím že se mi tam natolik nelíbí že už afkařit nebudu :-D kdybych bejval věděl že mi i smažou skill tak bych neafkařil vůbec, jenže to jsem se nikde nedočet :-|

je to pro mě jakožto rekreačního hráče příliš tvrdej trest no, nemám čas ani nervy expit dvacítku znova :-(
# 2.10.2011 15.17
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Vždy to tak bolo...Keď ta nejaký GM alebo CHTS pristihne pri AFK skillení tak dostaneš NP+Zníženie skillu podla uváženia GM alebo CHTS (čiže ti ho môže ale aj nemusí znižiť, je to na jeho rozhodnutí).
# 2.10.2011 16.17
 
Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
Dobrá no, tak.. aspoň nemusel být poprvé tak přísný :-[
# 2.10.2011 16.24
 
mr.sonďas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ Mail ICQ Skype

JokeR™:Vždy to tak bolo...Keď ta nejaký GM alebo CHTS pristihne pri AFK skillení tak dostaneš NP+Zníženie skillu podla uváženia GM alebo CHTS (čiže ti ho môže ale aj nemusí znižiť, je to na jeho rozhodnutí).



Vždy to bylo tak? Tak jasné...Ale on tu může hrát chvíli a nemusíš vubec tušit vo co goU 3-( Napsané to taky nikde není
# 2.10.2011 16.31
Obrázek
Yes, maybe it's true!xDxD
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Zvykni si Davo že chmat je jen pro závisláky co tráví hodiny neafk skillením xD a ne pro lidi které nebaví trávit svůj čas (resp. dny) klikáním na vodu nebo tak..
# 2.10.2011 16.34
 
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

MAK:Zvykni si Davo že chmat je jen pro závisláky co tráví hodiny neafk skillením xD a ne pro lidi které nebaví trávit svůj čas (resp. dny) klikáním na vodu nebo tak..


Presná definícia chmatu!xD
# 2.10.2011 16.36
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Trénování či provozování dovedností bez přítomnosti u PC (AFK) = snížení skillů nebo smazání účtu // Nikde to není psané? ;) Podívej se do sekce "Pravidla a prohřešky" ;) Bylo to tam vždycky ;))
# 2.10.2011 19.39
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
:-O máš recht! :-[
# 2.10.2011 23.10
 

Fórum » Archiv » NP + skill 0? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.