Chmatákov online


Fórum – Basstard NP

Fórum » Archiv » Basstard NP [zamknuto]

BaSStaRdiik
uživatel
SZ
Kdo mě tam dál?
Kolik šutrů mám?
připadný dukaz za co jsem tam

Případné propuštení
# 25.9.2011 8.49
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Tady Patas rekillil za účet Basstard na redce ..Ovšem byl skrytý..Když jsem redku kopnul, bylo jasně vidět na druhé obrazovce jeho jméno..On ovšem bojdu hned odlognul ...Po chvilce lognul znovu basstarda i redku a znovu rekillil, jenže nevěděl, že tam stojím ..Vzhledem k tomu, že to nechce pochopit ve hře, píšu to zde..
Na forku se už jednou řešilo, jestli se bude rekill trestat a trestá ...Trestá to každý CH.T.S., né jen já ..Toť asi vše ..Prosím lock ..
# 25.9.2011 9.18
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
BaSStaRdiik
uživatel
SZ
Kde máš kurv* dukaz že jsem rekilil já a že né třeba někdo z nickem Basstard. nebo mezerou ?? si jak retardovaný furt ti do říkam cecilko !
na víc máš tam chybu chts si jen ty !
# 25.9.2011 9.21
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Já nebudu kvůli každýmu dementovi, co dosnate np dělat video ..
# 25.9.2011 9.33
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Dement si tady jedině Ty, co jsi to za CHTS, když urážíš hráče? Ono to pro Tebe problém není si vyskillit acc Cecilka a Cecilka. na CHTS účtě, co? Potom se Ti to kecá, když si chce hráč vyskillit acc rekillem, když jinak to ani pořádně nejde.. Neřeknu, kdyby rekill jinou redku, která by si stěžovala nebo ták, ale když si rekilli svůj acc? Je to jeho věc, jsou to jeho účty, tak proč sakra?! Pravidlo na p***.
# 25.9.2011 9.46
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Jistě, nejlépe aby měl každý chts účet a mohl se propouštět protože nic neudělal, ni?
Proč by měl točit videa? Myslíš, že by tě tam dal neprávem? Proč by to jako dělal? Jo, on je vlastně ten rádoby "chmatpedofil" kterého to těší... Screeny jsou na jabku kde je chts i 11 letej kluk a je tam cca 20 chts, nevidim důvod proč by se tady mělo dělat video, Mario je spravedlivej a Cecilka není on :-)
# 25.9.2011 10.40
 
Jirekcz
uživatel
SZ
3-(
# 25.9.2011 10.41
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Fórum » Archiv » Basstard NP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.