Chmatákov online


Fórum – Turnaj šampiónů

Fórum » Archiv » Turnaj šampiónů [zamknuto]

Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Příští víkend pořádá CHMAZKA tzv. "Turnaj šampiónů".Jde o to že ti bojovníci co se přihlásejí budou bojovat mezi sebou 1v1 a za každou výhru se vítězovi připočtou body a ten kdo jich nazbírá nejvíce ukořistí odměnu šampionů 50 000,- chk
Po soutěži bude možné si udělat svůj dvoučlenný tým a hrát 2v2 o nějakou menší cenu :)

Na trunaj si každý vemte svojí nejlepší zbraň na požádání mnoha hráčů jsem NAPOSLED šáhl do systému turnaje.A úprava je taková že na turnaj mohou jen zbraně bez bonusů všechny zbraně co si přinesete budu kontrolovat a každá zbran s bonusem bude zabavena.Zbraně si taky budete moci propůjčit viz. níže.


Nabídka zbraní na půjčení:
Obrázek

Kulomety byly smazány z nabídky protože vlastnili bonusy.

Takže k problému s manou a ostatníma surovinama jsme vyřešil takto:

Před arénou budou suroviny prodáváné účty Benn1,Benn2,Benn3,Eliky,Eliky2

Tyto účty je přísný zákaz zabíjet nebo do nich nějak udeřit!!

Benn1:12x lahev many!
Benn2:12x lahev many
Benn3:12x sada nábojů
Eliky:6x zbraň na propůjčení (2ks)
Eliky2:3x Dýka 2x Ohnivá hůl.

Cenník:
1x láhev many 90,-chk
1x sada nábojů 300,-chk




Kdo z vás je šampión?

SRAZ JE V 19:30 U CHMATOVNÍKU
Rád bych připomenul že do arény můžete vstoupit jen mrtví takže by bylo dobré když budete u chmatovníku mrtví když ne tak vás bude muset někdo zabít.
Všechny zbraně se vracejí každý z vás si přinese svojí nejlepší zbraň.Ale pozor zbraň nesmí obsahovat bonus budou se kontrovlovat a každá s bonusem bude zabavena!

Místo konání: Aréna
Datum a čas:25.9.2011 19:45
Poředatel: GreyWolf
Vstupné: Pro ty co se zůčastní turnaje 1 000,-chk./Ti co se jdou jen podívat 500,-chk
S sebou do modrého políčka:Svou nejlepší zbraň. (BEZ BONUSU!)

Poprosil bych dozor CH.T.S. :))


Turnaj bude rozdělen na skupiny po 4 hráčích.V každé skupině se utká každý s každým za každou výhru obdrží hráč 1 BOD Z každé skupiny postupují 2 hráči momentálně by jich bylo 6 takže 3 fighty postoupí 3 hráči kteří se utkají každý s každým a 1 vypadává a 2 se utkají ve finále. kde dostanou jeden BIG lék aby se ukázalo jak kdo umí načasovat lék :) a ten co zvítězí je šampión :) Schrábne 50k a pohár šampionů.


Prosím do přihlášky napište svoje jméno,povolání,a vaše bojové skilli.

Příklad. GreyWolf bojovník 100přesnost 60obratnost

Přihlašovat se můžete do:24.9.2011 19:30

Přihlášeni do turnaje:

Jasper
Spajx
Brumík
Basstard
Chess Kings
Thom
PalmeR_MystiK
Matomicek


Rozlosování skupin:

Skupina "A"

Spajx
Basstard
Chess Kings
Palmer_Mystik
BobešeQ

Skupina "B"

Jasper
Brumík
Thom
Matomicek





Naposledy upraveno: 25.9.2011 19.40

# 10.9.2011 22.32
 
  • Zůčastníte se?
  • Ano7 hlasů, 54 %54 %
  • Ne6 hlasů, 46 %46 %
  • Celkem 13 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Karol, třeba ti to neprodají proto že je to vip a to je cenný, někdo to zbírá, víš?
# 13.9.2011 18.26
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Bože , prostě to neni soutež když bude někdo mít 29 bonus černej a ty posrnou blesku. Ještě potřebuješ manu -.-" To je asi hodně fér co? Nevyhrajete to největší skill , ale největší boháč.
A píšeš tam že blesk vs dýka neni přípustný že musim ohněm. Tak prčo někdo muže 29?
# 13.9.2011 18.38
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Už jsem to editnul asi před 1,5 hodinou může bojovat dýka vs blesk prostě cokoliv :) a není vůbec pravda že vyhraje ten nejbohatší .. když má nekdo bonus 24 ale nemá amulet nemusí se třeba za celej fight 5x trefit a ten co ho má s bonusem 10 se muze netrefit jen třeba 1x a to je potom jasná výhra. 3-(

Jinak amulety si na turnaj prosím neberte.
# 13.9.2011 19.19
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Wolfe, do areny bych pustil vždy jen 2 hráče aby si to nemohli přenášet xD Ale myslím že jsme docela slušní.

Jasper, ale pak se ptám, k čemu teda whitky ve hře jsou když je nikdo nepoužívá? Dřív se s nima killilo pořád, a navíc, ten kdo má whitku většinou nekillí sám a tak není moc pravděpodobné že ho někdo jen tak zabije, ikdyž o něj příjde tak co? Jestli se z toho po*ere je jeho věc lol ale rozhodně bych dal do oběhu tak 1-2 white kulasy např. do soutěže nebo Questu aby se taky trochu využily a ne jenom že ,,JÁ´´ mám white a ,,JÁ´´ jsem borec protože na mě nikdo nemá a nikdy mít nebude protože já si ho nechám dokud neumřu...
Je to přehnané ale musíte uznat že každý by měl mít možnost se vypracovat a koupit si věc když na ni má. Jsme jak za komunismu, budem psát na kulasy objednávací lístky jak na banány :-O
# 13.9.2011 19.37
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Remdoman, je to vip jako žádný jiný, a nevidim rozdíl mezi normál kulasem a černým... 1 dmg nic není, teď rozhodujou bonusy, což je na prd...Vždicky to vyhraje ten největší boháč, no... Vždiť jen cecilka má kulas s bonusem 25, to znamená že na ránu bere 44hp, ty bonusy sou prostě moc přehnaný, protože na 5 ran chcípneš, což je hned, nikdo nejezdí s chobotama, protože se bojí že ho někdo sejme, to ani nestihneš napsat obranu pokud jí nemáš nakopírovanou jako Aik..
# 15.9.2011 17.01
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Jasper:Takže nakonec s bonusem 25 mi odlogla cecilka když jsem sní šel pvp s kulasem bonus 8 jo?
# 15.9.2011 17.04
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Není možný, když jsem proti ní šel s mutem a dala mě do 10 sec... Chtěl bych to vidět, vždiť ani nestíháš dávat léky, protože co rána to 44hp down..
# 15.9.2011 17.05
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Mám dost svědků kteří to videli a byl to ten s 25 bonusem protože všichni řikali že mi brala moc.
# 15.9.2011 17.07
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Jo, teď mě napadlo... Když v aréně při boji se utkají např. 3 lidi- všichni mají kulasy, ale ti dva mají bonus 5 a ten třetí bonus 25 a ti dva ho zabijí tak zbude jeden živý člověk a kdo mu zabrání sebrat ze země ten 25 kulas a dát si ho do modrého pole?
# 15.9.2011 17.14
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Greyi tak to nevim, ale Cecilka pouziva bigi... Jestli je třeba zrovna neměla, nevim no :D
# 15.9.2011 17.24
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail

remdoman:Jo, teď mě napadlo... Když v aréně při boji se utkají např. 3 lidi- všichni mají kulasy, ale ti dva mají bonus 5 a ten třetí bonus 25 a ti dva ho zabijí tak zbude jeden živý člověk a kdo mu zabrání sebrat ze země ten 25 kulas a dát si ho do modrého pole?



John :D
# 15.9.2011 17.36
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Boha , cecilka je lamka. Du do ní dám muta odlogne... Sem bez zbraně , tak do mě de.
Btw : Sorry možná to nestihnu mám zápas :/
Btw vol. 2 : Proč to neudělat , že když něco ztrátíš , nevrací se to by si to pak rozmysleli machrovat s bonusama ;) BOjíš se o to? Nebojuj stim a hotovo.
# 15.9.2011 18.45
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Visí mi GreyWolf a to tak že nejde odblokovat viz. téma Odblok účtů. pokud se neodblokuje do 17.9. 19:00 tak se trunaj přesouvá naj íné datum a jinak upozornuju !

Mana se bude prodávat na mejch 2 účtech před arénou protože nebudu nosit do arény po 1 maně jedna mana stojí 50chk.

Měl jsem plán dopravit to tam přez johna .sleduj ale nebylo to možné takže to bude probíhat takhle.

A jinak pokud se vám to nelíbí nemusíte bojovat..týpek s bonusem se dá uplně v pohodě porazit ale nesmíte se bát mu postavit .. jenže vy prostě musíte furt brečet to nemá cenu on má bonus 24 atp.. 3-(
# 15.9.2011 19.56
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Ale teď potřebuju vědět, budou se na 100% vracet zbraně ?? když hráč ,který to sebere odlogne tak dostane ban?
# 15.9.2011 20.05
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Zbraně se vracejí a tresty necham na johnovi.
# 15.9.2011 20.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Fórum » Archiv » Turnaj šampiónů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.