Chmatákov online


Fórum – ohrada pro choboty

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » ohrada pro choboty

Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
lidi, pokud jste všimli, tak u Mečislava je prázdná ohrada. Co tahle, že tam můžeme nechat své choboty ( od každého druhu 1) , tak newbici mohu prohlídnou si choboty a můžou taky na peníze pujcit choboty ( nejde s nimi obchodovat a když hráč zemře, tak se choboti vrací do ohrady)
# 9.12.2007 9.28
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail

DJ Miky:

Kernoll:Já bych tam dal jen nějáký pobíhající choboty ať to není prázdný, a kdyby po těch chobotech někdo střílel, nebo je chtěl ochočit tak by po něm začal Mečislav taky střílet:)


Jen nějaký výběh na okrasu, s tím bych souhlasil… Nešlo by na ně střílet, jelikož nejde střílet přes překážky (ohradu).

bleskovou de
# 10.12.2007 12.50
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Super nápad!
# 10.12.2007 13.19
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Libí se mi to.:)
# 10.12.2007 13.37
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Tak zase vrátíme kosu :-) Měl by v ohradě chibity, na určitém plánu sekání kosou (300chk) Prodej trávy, stéblo 5chk, pár stébel 10 chk a trs trávy 20chk, podle skillu (Prosím odpusťte si pubertální keci na te´ma "tráva";), a konečně při vyšším skillu získat bylinky pro mystika :-)
# 10.12.2007 13.53
 
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

Danny19:

DJ Miky:

Kernoll:Já bych tam dal jen nějáký pobíhající choboty ať to není prázdný, a kdyby po těch chobotech někdo střílel, nebo je chtěl ochočit tak by po něm začal Mečislav taky střílet:)


Jen nějaký výběh na okrasu, s tím bych souhlasil… Nešlo by na ně střílet, jelikož nejde střílet přes překážky (ohradu).

bleskovou de



Ty vo.. proč porad chceš zabijet choboty. :evil: Vadilo by ti kdyby te v chmatakove porad zabijel? Muj napad ma cil, aby hlavne novacci by mohli podivat si na choboty a pronajimat. Alůe hlavne abychom usetrili misto v bance
a rockfirem nesouhlasim.
# 10.12.2007 14.07
Obrázek
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ

RockFire:Tak zase vrátíme kosu :-) Měl by v ohradě chibity, na určitém plánu sekání kosou (300chk) Prodej trávy, stéblo 5chk, pár stébel 10 chk a trs trávy 20chk, podle skillu (Prosím odpusťte si pubertální keci na te´ma "tráva"), a konečně při vyšším skillu získat bylinky pro mystika :-)

něco podobnýho mě taky napadloxD

Erik Linbeast:a hlavně aby tam nestály(neležely) a nečučely jak blumy a hejbaly se jak chmatopýři a pod...tak mě napadlo co kdyby v okolí ohrady rostla tráva a tu by si mohl mečislavovi prodat pro chobotyxD


# 10.12.2007 14.09
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Však ty jsi mě inspiroval ;-)
# 10.12.2007 15.20
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Vlnas:Ty vo.. proč porad chceš zabijet choboty. :evil: Vadilo by ti kdyby te v chmatakove porad zabijel? Muj napad ma cil, aby hlavne novacci by mohli podivat si na choboty a pronajimat. Alůe hlavne abychom usetrili misto v bance
a rockfirem nesouhlasim.



Kdyby mělo být v bance víc místa, bylo by tam...;-)
# 10.12.2007 15.52
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Thadar
uživatel
SZ Mail
je to celkem dobry mit ohradu s choboty protze by aspon kazdy videl jak vypadají a dal bych je tam levneji
# 10.12.2007 16.04
 
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web
Mohl by tam pobýhat třeba chobotník kterej ani ve hře neni něco jako sem navrhoval toho ledového chobota......
# 10.12.2007 16.34
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ

RockFire:Však ty jsi mě inspiroval ;-)


jj díky RockFire:-)
# 10.12.2007 17.00
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web

Vlnas:

DJ Miky:

Kernoll:Já bych tam dal jen nějáký pobíhající choboty ať to není prázdný, a kdyby po těch chobotech někdo střílel, nebo je chtěl ochočit tak by po něm začal Mečislav taky střílet:)


Jen nějaký výběh na okrasu, s tím bych souhlasil… Nešlo by na ně střílet, jelikož nejde střílet přes překážky (ohradu).


Ani ne ochočit.



ale mystik blesky muže sesílat přez ohradu ne ?
# 11.12.2007 14.52
ObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Tak tam by prostě střílet nemoh...nebo by chobot dal obranu...:-P
# 11.12.2007 15.00
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Erik Linbeast
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erik Linbeast
SZ Mail ICQ
jako ta potvora na lávovém ostrově
# 11.12.2007 15.19
Jen jedenz deseti tisíc je geniálnía to sem lol

Danny19
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Magor
SZ Mail

Vlnas:

Danny19:

DJ Miky:

Kernoll:Já bych tam dal jen nějáký pobíhající choboty ať to není prázdný, a kdyby po těch chobotech někdo střílel, nebo je chtěl ochočit tak by po něm začal Mečislav taky střílet:)


Jen nějaký výběh na okrasu, s tím bych souhlasil… Nešlo by na ně střílet, jelikož nejde střílet přes překážky (ohradu).

bleskovou de



Ty vo.. proč porad chceš zabijet choboty. :evil: Vadilo by ti kdyby te v chmatakove porad zabijel? Muj napad ma cil, aby hlavne novacci by mohli podivat si na choboty a pronajimat. Alůe hlavne abychom usetrili misto v bance
a rockfirem nesouhlasim.


ja neříkam že je chci zabíjet ja jen říkám že bleskovou de střílet přes překážky
# 11.12.2007 16.33

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » ohrada pro choboty

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.