Chmatákov online


Fórum – Cecilka

Fórum » Archiv » Cecilka [zamknuto]

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj dneska ráno tak 6:30 killila cecilka v NP scr níže:

http://imageshack.us/photo/my-images/703/beznzvujt.png/
# 2.9.2011 6.34
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
↑ Navrhoval, bych nechat Maria ve funkci a čekat než se vyjádří John .
Protože, je to furt nedořešený případ . lol
# 2.9.2011 16.37
[url]Obrázek[/url]
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Mně jen udivuje, co všechno si dokážete vymyslet...Podávat stížnosti za "neoprávněné np" vám nestačí ..Ještě tady tvrdíte, že Chess jsem já, apod. ..
Názor toho, kdo si myslí, že za jeden účet trestám porušení pravidel np a za druhý je porušuju, mně nezajímá ...S tím se opravdu nemám o čem bavit.
# 2.9.2011 17.37
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype

Mario:Mně jen udivuje, co všechno si dokážete vymyslet...Podávat stížnosti za "neoprávněné np" vám nestačí ..Ještě tady tvrdíte, že Chess jsem já, apod. ..
Názor toho, kdo si myslí, že za jeden účet trestám porušení pravidel np a za druhý je porušuju, mně nezajímá ...S tím se opravdu nemám o čem bavit.



Naprosto souhlasím ;)3-(
# 2.9.2011 17.42
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

remdoman:Navrhoval bych zbavit ho funkcí a zvolit nového CHTS ..

To mi připomíná nedávnej topic o odvolání johna z důvodu toho jakej to je čurák a že stojí jako GM za hovno, teď tady šijete do dalšího..Kdo bude následovat?....3-( Ještě by bylo ,,dobrý,, kdyby jste si tu začali rozdělovat funkce..
Btw: podle některých z vás jsou téměř všechny účty na chmatu Maria a máte to ,,stoprocentně ověřený,,, takže Mario ,,je,, dokonce už i Domes a Ajedrez...chudák, jak to všechno stíhá hrát za tolik účtů? 3-(
# 2.9.2011 17.44
 
Qipko
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Domes? :'DDD Ještě že mi to je k smíchu → Domes, jméno méé :) Nevím, jakej idiot rozhlásil ,že je mario "Domes".
# 2.9.2011 18.07
[url]Obrázek[/url]
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Hybridovi bych dal warn. Zakládá nesmyslné topicy, ve kterých se snaží o odvetu proti těm, co mu "ublížili". Nebo bych ho alespoň přidal do seznamu "stěžovatelů".

Mario = Cecilka -> Hej tak tohle je nej lol xD xD xD

Věřil bych, že Mario má nějaký jiný účet, za který si "užívá", ale Cecilka to určo není...
# 2.9.2011 18.40
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já nevím, ale už vidím vás, po měsíci byste se na to vybodli, zkuste si lítat po chmatu a furt Mario? Mario?... Někomu pořád opakovat, že nemá afkovat, že nemá to a to, asi by vás mrsklo a praštili byste s tím do tejdnu...

Btw, ví tu někdo co je pracovní deformace? ;)
# 2.9.2011 18.49
 
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Cecilka už mě taky párkrát podělala... Nechápu proč to Mario děláš :D ... Ale killit ho když je v NP je trochu srabský když se nemá jak ubránit ne? ... 3-(
# 2.9.2011 18.56
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Je faktum, že s vytaženou bleskovkou tam killila asi půl hodiny a za celou tu dobu se tam mario neukázal, přičemž za normálních okolností v NP skoro bydlí a každému zbraně zabavuje.
# 2.9.2011 19.28
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Nemůže být všude. Není za to placenej. Je tam když uzná za vhodné. Jinak souhlasím, že Cecilka je škůdce jakému rovno není. Ale tak nějak mi do Chmatu patří =)
# 2.9.2011 19.42
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
nooba kuba
uživatel
SZ
Jak to tak vidim tak jako chts se opravdu nejde zavděčit. Mario určitě neni bez chyb (ale to nikdo že?) prostě neni všude a nemusi přece bejt symbol ctnosti jen se má snažit udržet pořádek
# 2.9.2011 19.51
 
PlXEE
uživatel
SZ Mail

nooba kuba:Jak to tak vidim tak jako chts se opravdu nejde zavděčit. Mario určitě neni bez chyb (ale to nikdo že?) prostě neni všude a nemusi přece bejt symbol ctnosti jen se má snažit udržet pořádek




chyba, on je vždycky všude
# 2.9.2011 20.17
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Hele lidi tady se řeší kill v NP tak jí prosimvás dejte NP a lock co to tu tak řešíte....
# 2.9.2011 20.20
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Tak jestli nemůže být na chmatu non-stop tak ho plně chápu a je to nesmysl ale v tom případě si zvolte dalšího CHTS a bude nám líp. Jeden člověk opravdu nemůže být všude ale nevidím důvod, proč si tedy nenajít dalšího člena. V minulosti se málokdy stávalo že by byl opravdu jen jeden aktivní CHTS.
# 2.9.2011 21.26
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Nagashi®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nagashi® , Ev3rd4Y
SZ Mail
Jsem zásadně PROTI

Mário svojí funkci vykonává dobře
Samozřejmě nikdo není bez chybiček

A to že je Mário Cecilka je absurdní .
Nový CHTS by se sice hodil protože Mario nemůže všechno stíhat sám.

Toť můj názor
# 3.9.2011 9.57
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Cecilka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.