Chmatákov online


Fórum – Np?

Fórum » Archiv » Np? [zamknuto]

Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Zdravím,chtěl bych jen vědět který z CH.T.S. mě dal do NP a za co?

Nick: PalmeR

Byl jsem ve VIp zoně a odlognu lognu za 5 minut a jsem v NP,chtěl bych znát duvod...
# 30.8.2011 11.50
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR

Stránky: 1 2

Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Já byl jen u toho jak se tě Lovec Mario (skrytej) ptal Palmer jsi tu? a pak si zmiznul.
# 30.8.2011 12.03
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Už mně nebaví tě 10x za den odpojovat ..Nevím proč afkuješ každej den celej den ve vipku...Asi kvůli hodinám..Každopádně popros někoho ve hře, aď ti řekne k čemu ten křížek v pravém horním rohu je..
# 30.8.2011 12.03
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
10krát denně?Asi těžko,jako vim že sem tě nasral a musíš si to léčit takhle ale budiž...Jako vim že tim strašně zatěžuju server atd...i když je tu asi 20 lidí
# 30.8.2011 12.04
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Palmere kvůli tomuhle se zrušila chráněná zóná a Gizmo psal jestly se bude afkovat ve VIP taky se zruší.
# 30.8.2011 12.06
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Kéž by, už mě nudí být celý den v chráněnce a mít z toho jen blbý pruty :'(
Já bych VIP chráněnku odstranil a nechal bych jen tu normální :twisted:
# 30.8.2011 12.10
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Psal že se zruší jestli se stane hromadným shromaždišťěm.



Naposledy upraveno: 30.8.2011 12.11

# 30.8.2011 12.11
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Ani ne..Pokaždé když jsem ve hře se na tebe portnu do vip zony a nikdy nejsi ve hře..Jen nahráváš hodiny ...Včera jsem tě odpojil cca 10..Teď už nebudu...ˇ

Byl jsem ve VIp zoně a odlognu lognu za 5 minut a jsem v NP



Já byl jen u toho jak se tě Lovec Mario (skrytej) ptal Palmer jsi tu? a pak si zmiznul.



Zajímavé.
# 30.8.2011 12.11
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Mario: Mě přijde divné že za tohle je np o_O... Však když půjdu na wc nebudu jak imbecil odlogovat a pak logovat když mam heslo dlouhý ************** např...
# 30.8.2011 12.40
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Ne, to ne..Jenže on afkuje pořád..Třeba i několik hodin..Prostě jen nahrává hodiny..Je ve vipku, aby ho nikdo nezabil a afkuje...Ještě se mi nikdy nestalo, že by mi odpověděl zrovna když je ve vip zoně..
# 30.8.2011 12.44
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Třeba trpí prostatou, tak se schovává ve VIP..
# 30.8.2011 12.46
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Jo no,co ty víš... :D
No aleoukej když si mi za to dal Np tak já to beru
Počet kamenu mi řekneš nebo ne?
# 30.8.2011 12.53
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail

Mario:Ne, to ne..Jenže on afkuje pořád..Třeba i několik hodin..Prostě jen nahrává hodiny..Je ve vipku, aby ho nikdo nezabil a afkuje...Ještě se mi nikdy nestalo, že by mi odpověděl zrovna když je ve vip zoně..


Zaplatil si za to, tak ať to má! Stejně nemůže nahrát víc než 24 hodin za den a pokud tam je 24 hodin denně tak je to jeho problém pokud by kvůli tomu měl zaplý PC nebo když místo hraní jen afkuje.
# 30.8.2011 12.53
 
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Teď vidím hráče tropical jen tak ochočovat hnědého a najednou v np, stejně tak jako k0žak co tam byl taky, co tohle už kurva je??
# 30.8.2011 15.45
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Zajímavé ...Já oba účty jsem hodil do np a ty ses jich ještě v np ptal, za co tu jsou ...Vůbec si nevěděl kdo to je, kde byl a co udělal, ale jen co řekne Tropical, že stál u chobota a nic nedělal, hned vše víš...
Účty dostali np za bugování hnědých..Tropical za ochočování a kožak za sebírání a odvážení do spalovny.
# 30.8.2011 15.54
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Za bugování hnědých?? To ještě jde?? Já jsem za druhý účet viděl tropical normálně ochočovat a kožak jak tam jen stál.
# 30.8.2011 16.02
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Np? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.