Chmatákov online


Fórum – Tajný účet s právy

Fórum » Archiv » Tajný účet s právy [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Omlouvám se že vytvářím tento topic ale je to už po druhý co jsem viděl hráče Pixnineq jak se portnul přímo před NP. Přijde mi to jak kdyby znal heslo na nějakej účet s právy.Jestli to je nějaký omyl tak prosím o lock.
# 28.8.2011 20.06
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Majesty, takhle mi to řekl, prej že má Terinečka kopu hesel v pc, já ti jen říkám co mi to malý pako řeklo .)
# 29.8.2011 16.05
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Mario jdi do prdel. nevim proč mu jen tak dáváš NP kua...
Kdyby měl na nějakym učtu GM práva tak by si určitě BANoval učet...
Seš mimo...
# 29.8.2011 17.39
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ale on mu nedává Np za to že by měl práva , ale za to že buguje chobota ( Aspon to tak psal , neřikám že buguje..)
# 29.8.2011 17.48
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Moje HESLO NIKDO NEMÁ ;) ;) ;) Proto to řeším :D kdybych ho někomu dal tak se nedivím vykecal ho :D ale nemá nikdo :D :D
# 29.8.2011 17.51
 
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Aha no,takže někdo něco řikal a je to pravda?

Tak to jo no,včera sem byl na pivu s prezidentem ty vole...
# 29.8.2011 17.57
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
PlXEE
uživatel
SZ Mail

TheneoR:Ale on mu nedává Np za to že by měl práva , ale za to že buguje chobota ( Aspon to tak psal , neřikám že buguje..)



Dobrý, ale tady jde o to, že jsem se vytěžil jen tak si pobíhám a bum najednou NP :)..
# 29.8.2011 18.01
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Já vim , já sem to jen psal Palmerovi , on si myslí že dostáváš np za to že máš práva..
# 29.8.2011 18.02
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jzs majesty na axona zná heslo tež každý.
# 29.8.2011 18.07
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ

grok:Jzs majesty na axona zná heslo tež každý.




Tak to je super ..... už vím kam mi tehdy zmizli Vipka ...
# 29.8.2011 18.08
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Majesty, tvoje vipka má podle všeho Terinečka (kde by vzala jinak nef modrýho, bethan, úderovku, bílou lamu, kulas atp.) když třeba bethan si měl jen ty s Odym? ^^ :D
# 29.8.2011 18.15
 
[DyStReA]*
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ignorant, KeaNe
SZ ICQ Skype
Lol, Pixeeho si portnul k NP Fabos (Youcantkillme) ;)3-(
# 29.8.2011 18.21
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Np nedostal za nějaký práva, o kterých tu píšou lidi, ale za bugování a to tím způsobem, že si bugem vydělával na hnědých ..Padal jeden za druhým a on si je jen sebíral..Dostalo ban na účet cca 10 lovců předtím a on nebude výjimka...A proč má np i na bojdu ? Protože s ním ty choboty sebíral a chystál se odvést do spalovny..John to řeší jak banem na lovce, tak banem i na účet, kterým ty choboty sebírá a odváží...A to že si venku a že ještě vůbec se na ten účet můžeš přihlásit, jen proto, že John ještě nelogl na web..Tak tu ze sebe nedělej chudinku, co dostalo np neprávem 3-( ..
# 29.8.2011 19.09
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Souhlasim s tebou Mário :)
# 29.8.2011 19.12
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ten bug by chtělo opravit, zneužívá ho čím dál víc lidí, stejně tak jako bug s meditací (chodí přes port sem a tam a hp jim naskakuje raketovým tempem)
# 29.8.2011 19.14
 
PlXEE
uživatel
SZ Mail
:D, dostal jsem NP 100 kamenů, vytěžil jsem se a pak jsi mě tam dal znovu, jen tak :).. nikdo tady ze sebe nedělá chudinku ty šašku, si myslíš, že když seš CHTS že seš něco víc než ostatní? seš na omylu, po internetu dělat frajera umí každej :)..

Erektus: souhlasíš a ani nevíš o co jde :D, pokud vim, tobě šlo o to, že mám údajně práva chts a portuju se k NP, tak by mě zajímalo, co se sereš do tohodle :D jeden kid jako druhej, seru na to :D tady ta komunita se nikdy nezmění, párky na čela si dejte děcka.. bye
# 29.8.2011 19.14
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Fórum » Archiv » Tajný účet s právy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.