Chmatákov online


Fórum – Rozšírenie skillov – možno koniec PK

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Rozšírenie skillov - možno koniec PK

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak som trošku rozmýšlal nad podstatou tolkého zločinu v Chmatákove.
Zamýšlal som sa aj nad tím, prečo to v starých verziach takéto zlé nebolo.
Prišiel som na to že príčinou bude nuda.
- v starších verziach nám účty vidržali maximálne týždeň a potom sa zmazali. Zakaždým sme skillovali a bavili sme sa, nebol ani priestor na killovanie. Kto si chcel zahrať, hral normálne, nie jak zmyslov zbavený (ako dnes).
- dnes máme sídce účty dlhú dobu ale vyskillované sú za týždeň! A čo potom? No čo... Predsa chceme byť nejaký borci, ideme sa ukázať ako vieme zvýťaziť nad iným, poraziť ho... - a takto to pokračuje ďalej a ďalej...

Možné riešenie:
V prvom rade by to chcelo nejak odstrániť to hlavné - nudu.
Napadlo ma rozšírenie herných možností na základe skillov.
Chcete byť rybár, vyskillujete si rybárstvo na 100% ale čo ďalej? Budete sa tváriť že ste borec a že máte 100% ? Dá sa aj tak ale po chvíli to začne byť nudné.
V starej verzii sa to čiastočne odstránilo skillovkami - mali ste 100% rybarenia a mohli ste vykonávať aj nejakú inú činnosť, ktorá by bola zaujmavejšia a aj viac vynášala.
Čo takto keby ste si mohli kúpiť mšpeciálny prut, spravili by ste si nejaké tie papiere na lovenie rýb a mohli by ste chytať nejaké speciálne ryby ktoré by ste nemuseli len predávať ale boli by aj akési trofeje. Samozrejme, tieto ryby by bolo ovela zložitejšie uloviť a ožno by bodol aj iný systém chytanie rýb pri tomto...

Čo stím ďalej by sa domyslelo a domysleli by sa aj iné skilli, tu je len o hlavné a to myšlienka.
# 8.12.2007 16.22
 

Stránky: 1 2 3

crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Jo přesně Maniak!! Uplně bomba nápad..;)
# 8.12.2007 21.55
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
atac: Tvoje názory ma nejak netrápia, idem ti vybaviť ďalší BAN, zas mi chodia sťažnosti - rekill, bezdôvodný kill atď...

Maniak: Dobrý nápad
# 8.12.2007 22.50
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Tjn bylo by to dobrý,a možná by se trošku aji zmenšil počet kilerů.
# 8.12.2007 23.19
Informace o novém PSP Go.
atac
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
sam: aha to psal asi bracha:D je to dmt a je mu teprve 7!xD
# 8.12.2007 23.30
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Tuhle větu miluji, psal to brácha xD
# 9.12.2007 9.47
 
Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web
+ by bylo fajn vytvorit nejake dalsi vyzvy.... neco jako poustni priseru, ale narocnejsi na pokoreni - aby byla NUTNA spoluprace vice hracu... tak 5-10... a samozrejme dobra motivace v podobe nejake odmeny... napr přilba, co by pridavala 15-30 HP k maximu... :)
# 9.12.2007 9.54
Hello! :-)
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Chtělo by to celkově něák vylepšit (to skillování).třeba to rybaření je to strašná nuda...No a když u rybárny nikdo není je to o to větší nuda.Chtělo by to oživit:-(
# 9.12.2007 10.28
Áj níd mór drags! :idea:
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
no klesani skillu ne! vite si predstavit nejaky mystik na to mine 1.den 50000 a na druhy den bude mit o polovicu mensi skilly
# 9.12.2007 11.29
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Blacky12: To by určitě nebylo o polovinu každý den… A navíc mystik je silnej, tak musí být taky drahej a složitej na vyskillování.
# 9.12.2007 11.36
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
dal bych aby skilli klesali len kym nebudete mat napriklad 65%
npr.:ja bych 1. den vyskilloval presnost na 40
2.dy mi klesla o 10 mal by som 30% a vyskilloval na 60%
3. kleslo by mi na 50% a ja bych to vyskilloval na 70%

potom by mi tu us viac nekleslo
# 9.12.2007 11.48
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Miky:Na to jak je drahej (20 chlupů=250 chk, 1 blesk=4chlupy) už tak silnej neni.. Od tý doby co blesk ubírá 50, dostávaj mystici docela na prd*l..
# 9.12.2007 12.40
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
A bude hůř xD

Šlo by trochu jinak načrtnout vodu,třeba menší svah jako textura? :-)
# 9.12.2007 12.53
 
Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web
to je hovadina, aby to klesalo... neni to zadne oziveni, akorat jeste dele trvajici nuda... ale jako to oziveni me toho ted moc nenapada... ale to klesani mi prijde dost na **v**.
# 9.12.2007 14.40
Hello! :-)
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Prečo? Ludia zabúdajú tak prečo by sme nemohli zabúdať aj v Chmatákove? Samozrejme by sa skill znižoval pomaličky a po/od určitej hranice - trebárs 50% - ak budeš mať nad 50% a nebudeš sa venovať dlhšie dovednosti tak ti začne klesať skill ale len po hranicu.
Hranica by mohla byť pre rôzne skilli rôzna taktiež aj pre každé povolanie pri skilloch iná.
# 9.12.2007 16.58
 
Thadar
uživatel
SZ Mail
hodne moc good napad beru ho se vsim
# 12.12.2007 16.04
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Rozšírenie skillov - možno koniec PK

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.