Chmatákov online


Fórum – Přihláška do CHmazky

Fórum » Archiv » Přihláška do CHmazky [zamknuto]

NeNo
uživatel
Obrázek
SZ
Meno ve chmatu :NeNo
50 vedu, 20 rybarko, 11 težbu,17 dřevorubství,zručka 15,ostatní Skills eště Doskylím
Skušenost:Mám z neoficiální
proč chci být v chmazka: No protože Mně to baví dělat ostatním radost xD.
a pomáhat těm kteří to potřebují :-)
Když mně nezvolí i tak budu dělat soutěže



Naposledy upraveno: 20.8.2011 10.09

# 20.8.2011 9.04
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Neno: soutěže můžeš dělat i bez skinu a práv Chmazky a příště čti komenty:

Sewer: Chmazka má zatím dva členy - Sewer (to sem já :-) ) a GreyWolf, říkám to proto, že v příštích dnech budu občas sledovat vás všechny hráče na serveru (samozřejmě budu skrytý pod nějakým neznámým účtem) a vyberu dalšího jednoho člena!! Zároveň vás znovu prosím, aby jste nikam nepsali žádné přihlášky. Členy Chmazky si skutečně vyberu sám, podle toho, jak vás vidím ve hře a ne podle toho, kdo napíše lepší přihlášku
# 20.8.2011 9.25
 
Neror_obnova
uživatel
SZ

Santea:Neno: soutěže můžeš dělat i bez skinu a práv Chmazky a příště čti komenty:

Sewer: Chmazka má zatím dva členy - Sewer (to sem já :-) ) a GreyWolf, říkám to proto, že v příštích dnech budu občas sledovat vás všechny hráče na serveru (samozřejmě budu skrytý pod nějakým neznámým účtem) a vyberu dalšího jednoho člena!! Zároveň vás znovu prosím, aby jste nikam nepsali žádné přihlášky. Členy Chmazky si skutečně vyberu sám, podle toho, jak vás vidím ve hře a ne podle toho, kdo napíše lepší přihlášku


Ty jsi kluk něbo Holka? :D
# 20.8.2011 9.46
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
NeroR: co na tom nechápeš? 3-( Napsala jsem NeNo, že může dělat soutěže i bez práv, aby četla komenty od Chmazky a dala jsem citaci od Sewera
# 20.8.2011 10.26
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Přijat, ve hře se přihlaš o GM práva č. 10 a černou GM potvoru, nějakých pár miliard - jak životů tak peněz. Jo a taky jaké budeš chtít VIP itemy.

Zamykám.
# 20.8.2011 12.55
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Fórum » Archiv » Přihláška do CHmazky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.