Chmatákov online


Fórum – Uvězněn za Laging

Fórum » Archiv » Uvězněn za Laging [zamknuto]

RembuSek
uživatel
SZ
Dobrý den zdravím,já bych se chtěl předem omluvit,za to že jsem lagoval...Ale prostě se myslel že se tu neuvěznuje za 6 ryb ale samozřejmě sem se mohl zeptat..
Vím že jsem udělal chybu a za chyby se platí....Jelikož sem si vytěžil přes 100 kamenů a nevím kolik jsem dostal..
Jediné co vím že mě tam dal John..
Chtěl bych dostat druhou šanci.. Prootože Je to řemda se třema skilama na 100% ale težba mezi nimy bohužel není...Jelikot jsme tam 4 měsíce..Tak bych chtěl ven...Jmenuji se ve hře Luis
Tímto Prosím Johna a ostatní Chmatáky o odpuštění :) A prosím o druhou Šanci :)
By Rembus
# 18.8.2011 20.02
 
  • Propuštění?
  • Ano3 hlasy, 43 %43 %
  • Ne4 hlasy, 57 %57 %
  • Celkem 7 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
jestli tam jsi už 4 měsíce tak tě asi nikdo nepustí, kdyby se to stalo dneska nebo včera tak možná, ale dneska ti to už nikdo věřit nebude, to by mě taky mohli zavříl a dát mi třeba 999 kamenů a za měsíc to předělat že se to stalo jinak...
# 18.8.2011 20.15
 
RembuSek
uživatel
SZ
Ale já nemám proč lhát ale díky za tvoje vyjádření :)
# 18.8.2011 20.21
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
To je furt dokola tyhle témata, nikdo nic, každej pod sebou 2 ryby a np neprávem 3-( To si fakt myslíte, že CHTS ve hře jsou takový idioti, aby zavírali za 6 ryb na zemi? 3-( Sám píšeš, že jsi lagoval, tak je ti asi jasný, že 6 rybama server nezalaguješ 3-( a že kvůli tomu v np nejsi
# 18.8.2011 20.28
 
RembuSek
uživatel
SZ
Santeo měl sem pod sebou přes 6 ryb max 10 víc ne...Já se přiznal,že jsem lagoval..A vím to...
# 18.8.2011 20.54
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Vytěžil jsem se s 10 těžbou a 500 kameny za den. Nevidím důvod, proč bys to neměl zvládnout taky. Jediný, co ti může pomoct je, kdybys ukecal někoho z CHTS o počet kamenů. Za lagging ale nebude víc než 300 (spíš tak 200).
# 18.8.2011 22.57
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
tak nwm na co si stěžuješ xD xD xD lock
# 18.8.2011 23.13
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Fórum » Archiv » Uvězněn za Laging [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.